March 6, 2021
|
George Jenkins - Lakeland, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 22.25 10
2 Christopher Donaldson SO Auburndale 22.42 8
3 Tayler Gant SR Lakeland 22.45 6
4 Montrael Bennett SR Plant City 22.95 5
5 Keyshawn Johnson SR Kathleen 22.96 4
6 Idris Williams JR Lakeland Christian 23.10 3
7 Anthony Alls SR Auburndale 23.30 2
8 D'Marius Rucker FR Lakeland 23.39 1
9 Ja'Darian Valentine SR Haines City 23.43 -
10 Jerry Pollard SO Auburndale 23.48 -
11 Justin Stith SO Dr. Phillips 23.57 -
12 Jeremiah Hudson SR George Jenkins 24.03 -
13 Ian Jolly JR Plant City 24.04 -
14 Kameryn Metcalf JR Dr. Phillips 24.06 -
15 Quavantez Jackson JR Kathleen 24.13 -
16 Devin Burgess FR George Jenkins 24.19 -
17 Breylin Smith SR Lakeland Christian 24.20 -
17 Ethan Loriston JR Haines City 24.20 -
19 Dwayne Harris SR Haines City 24.24 -
20 Lucas Quintana FR George Steinbrenner 24.43 -
20 Bryan Hill JR Winter Haven 24.43 -
22 Joshua Veloso SR McKeel 24.51 -
23 Gary Welch SO Plant City 24.61 -
24 Valentino Hart SR Tampa Prep 24.72 -
25 Andrew Scott JR Mount Dora 24.73 -
26 John Capron JR George Jenkins 25.01 -
27 Alfred Smothers FR Winter Haven 25.03 -
28 Calvert Green JR Mulberry 25.06 -
29 Andrews Arias Rosales SR Celebration 25.20 -
30 Benjamin Clouthier SO Mount Dora 25.33 -
31 Clifton Morris SO Lake Region 25.84 -
32 Derrick Wilson SR Winter Haven 26.05 -
33 James Dixon III SO Mount Dora 26.58 -
34 ReeMari Collins SO Lakeland Christian 26.83 -
35 Anthony Canino FR Tampa Bay HEAT 27.00 -
36 Ryan Collins FR Tampa Bay HEAT 27.41 -
37 Hunter Long JR Mulberry 28.02 -
38 Jamel Curry JR Mulberry 28.17 -
  Joshua Doan SO George Steinbrenner DNS   
  Reggie Kellum SR Lakeland DNS   
  Brenden Mills JR George Steinbrenner DNS   
  Shadarian Harrison SO Kathleen DNS   
  Braeden Peters JR McKeel DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Tayler Gant SR Lakeland 22.45 6
27 Alfred Smothers FR Winter Haven 25.03 -
37 Hunter Long JR Mulberry 28.02 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Ethan Loriston JR Haines City 24.20 -
19 Dwayne Harris SR Haines City 24.24 -
30 Benjamin Clouthier SO Mount Dora 25.33 -
33 James Dixon III SO Mount Dora 26.58 -
34 ReeMari Collins SO Lakeland Christian 26.83 -
35 Anthony Canino FR Tampa Bay HEAT 27.00 -
  Braeden Peters JR McKeel DNS   
  Reggie Kellum SR Lakeland DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Joshua Veloso SR McKeel 24.51 -
25 Andrew Scott JR Mount Dora 24.73 -
31 Clifton Morris SO Lake Region 25.84 -
32 Derrick Wilson SR Winter Haven 26.05 -
36 Ryan Collins FR Tampa Bay HEAT 27.41 -
38 Jamel Curry JR Mulberry 28.17 -
  Brenden Mills JR George Steinbrenner DNS   
  Shadarian Harrison SO Kathleen DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Breylin Smith SR Lakeland Christian 24.20 -
20 Lucas Quintana FR George Steinbrenner 24.43 -
20 Bryan Hill JR Winter Haven 24.43 -
23 Gary Welch SO Plant City 24.61 -
24 Valentino Hart SR Tampa Prep 24.72 -
26 John Capron JR George Jenkins 25.01 -
28 Calvert Green JR Mulberry 25.06 -
29 Andrews Arias Rosales SR Celebration 25.20 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Idris Williams JR Lakeland Christian 23.10 3
8 D'Marius Rucker FR Lakeland 23.39 1
11 Justin Stith SO Dr. Phillips 23.57 -
12 Jeremiah Hudson SR George Jenkins 24.03 -
14 Kameryn Metcalf JR Dr. Phillips 24.06 -
15 Quavantez Jackson JR Kathleen 24.13 -
16 Devin Burgess FR George Jenkins 24.19 -
  Joshua Doan SO George Steinbrenner DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Emmanuel Pierre JR Dr. Phillips 22.25 10
2 Christopher Donaldson SO Auburndale 22.42 8
4 Montrael Bennett SR Plant City 22.95 5
5 Keyshawn Johnson SR Kathleen 22.96 4
7 Anthony Alls SR Auburndale 23.30 2
9 Ja'Darian Valentine SR Haines City 23.43 -
10 Jerry Pollard SO Auburndale 23.48 -
13 Ian Jolly JR Plant City 24.04 -