March 4, 2020
|
Bishop Kenny - Jacksonville, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Ayden Harper JR Middleburg 17.3h 24.5h 28.4h 31.8h 22.5h 17.6h
2 Ben Schmidt SO Bishop Snyder 31.2h 24.6h 23.8h 20.4h 28.0h 18.4h
3 Richard Martin JR Bishop Snyder 23.1h 24.9h 20.4h 30.8h 20.1h 22.1h
4 Luke Holloway SO Bishop Kenny 22.1h 24.9h 28.3h 28.1h 23.6h 30.8h
5 Christopher Villafane SO Middleburg 22.0h 25.1h 19.8h 28.1h 23.3h 29.1h
6 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 18.3h 25.2h 32.7h 18.9h 23.1h 22.4h
7 Jackson Burnett FR Bishop Kenny 21.1h 25.2h 25.2h 27.7h 24.6h 23.9h
8 Eric Cloud SR Middleburg 24.2h 25.3h 20.9h 27.5h 19.2h 21.7h
9 Antonio Castelo-Galliano JR Bishop Kenny 27.6h 25.4h 26.9h 23.1h 24.6h 27.4h
10 Glenn Geraci SO Bishop Kenny 24.9h 25.5h 21.6h 27.5h 23.4h 28.5h
11 Nicholas Ruen SO Bishop Kenny 30.5h 25.5h 19.8h 18.8h 27.7h 29.5h
12 Price Watson FR Bishop Kenny 20.3h 25.7h 21.5h 21.8h 22.3h 30.5h
14 Quintin Thompson-Davoli SO Bishop Snyder 23.3h 26.2h 25.9h 18.8h 31.7h 24.6h
15 Marquis Wilcher SO Bishop Snyder 29.4h 26.3h 30.5h 20.5h 31.0h 32.3h
16 Anthony Gyant SO Bishop Snyder 24.5h 26.4h 27.9h 22.7h 31.6h 23.4h
17 Amari Johnson SO Bishop Kenny 18.9h 26.7h 26.1h 28.5h 25.0h 27.7h
18 Noah Kallivayalil SO Bishop Kenny 25.9h 26.8h 26.5h 27.3h 24.6h 19.8h
19 Matheus Braga SO Bishop Kenny 33.8h 26.9h 32.2h 26.0h 34.9h 30.9h
21 Allen Pierre FR Middleburg 21.7h 27.2h 20.9h 25.2h 20.9h 28.0h
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Ayden Harper JR Middleburg 18.1h 24.5h 17.6h 31.6h 26.7h 23.5h
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
2 Ben Schmidt SO Bishop Snyder 24.6h 25.5h 22.8h 26.5h 21.1h
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
3 Richard Martin JR Bishop Snyder 23.6h 24.9h
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
4 Luke Holloway SO Bishop Kenny 28.1h 30.8h 27.3h 27.3h 24.9h 20.4h
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
5 Christopher Villafane SO Middleburg 26.1h 30.3h 25.1h
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 25.2h
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
7 Jackson Burnett FR Bishop Kenny 23.4h 23.9h 25.2h 23.6h 30.2h
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
8 Eric Cloud SR Middleburg 25.3h 23.2h 29.0h
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
9 Antonio Castelo-Galliano JR Bishop Kenny 25.4h 27.6h
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
10 Glenn Geraci SO Bishop Kenny 30.8h 26.0h 21.1h 24.2h 25.5h
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME
11 Nicholas Ruen SO Bishop Kenny 25.5h
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
12 Price Watson FR Bishop Kenny 31.6h 31.8h 28.2h 19.0h 25.7h 23.6h
Boys' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
14 Quintin Thompson-Davoli SO Bishop Snyder 26.2h 30.9h
Boys' 200 Meters Section 15
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
15 Marquis Wilcher SO Bishop Snyder 29.1h 26.3h 28.4h 30.7h
Boys' 200 Meters Section 16
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
16 Anthony Gyant SO Bishop Snyder 21.9h 22.4h 22.9h 26.4h 25.6h 23.2h
Boys' 200 Meters Section 17
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
17 Amari Johnson SO Bishop Kenny 26.1h 26.7h 24.0h 20.8h 27.5h 23.7h
Boys' 200 Meters Section 18
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
18 Noah Kallivayalil SO Bishop Kenny 27.6h 22.5h 26.2h 19.8h 18.7h 21.9h 26.8h
Boys' 200 Meters Section 19
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
19 Matheus Braga SO Bishop Kenny 33.6h 26.9h 29.8h
Boys' 200 Meters Section 21
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
21 Allen Pierre FR Middleburg 25.8h 30.4h 27.4h 30.1h 27.2h 24.7h 19.3h

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Grant Reidy JR Bishop Kenny 2:15.9h 2:05.0h 2:34.9h 2:24.0h 1:44.6h 1:44.6h 1:47.3h
2 Matheus Braga SO Bishop Kenny 2:17.4h 2:29.7h 2:13.2h 1:54.0h 2:39.3h 2:00.9h 1:47.1h
3 Conner Lima SO Middleburg 2:22.3h 3:00.7h 2:20.8h 2:06.6h 2:10.9h 1:43.8h 1:42.4h
4 Quintin Thompson-Davoli SO Bishop Snyder 2:26.7h 3:10.7h 2:29.6h 2:57.5h 2:51.6h 2:20.8h 2:20.8h
5 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 2:31.4h 2:46.5h 2:08.6h 2:26.8h 1:58.0h 2:07.1h 3:15.3h
6 Bryce Yazdiya JR Bishop Snyder 2:32.4h 3:04.4h 2:17.1h 3:08.9h 3:02.8h 3:04.4h 2:49.1h
7 Cameron Massey JR Middleburg 2:33.3h 2:16.4h 1:48.8h 3:17.7h 3:08.5h 1:51.9h 1:53.4h
8 Steven Newkirk SO Bishop Snyder 2:34.4h 2:32.8h 3:08.3h 3:03.7h 2:14.3h 3:16.0h 3:11.4h
9 William Thompson SO Bishop Snyder 2:35.5h 1:55.0h 2:18.3h 3:15.9h 2:57.2h 2:41.7h 2:01.2h
10 Richard Martin JR Bishop Snyder 2:41.9h 2:48.3h 2:15.9h 3:22.3h 2:17.6h 2:54.8h 1:58.1h
11 Hung Tran SO Bishop Snyder 2:44.9h 2:28.4h 2:33.3h 2:26.7h 2:58.0h 2:30.0h 2:11.9h
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Grant Reidy JR Bishop Kenny 2:52.5h 2:39.0h 2:51.2h 2:15.9h 1:40.5h 2:25.4h
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
2 Matheus Braga SO Bishop Kenny 2:50.3h 2:28.3h 2:17.4h 2:24.2h 2:51.7h 2:32.5h 2:25.6h
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
3 Conner Lima SO Middleburg 2:22.3h 2:35.1h 1:52.4h 2:47.9h 2:26.5h 2:10.9h
Boys' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Quintin Thompson-Davoli SO Bishop Snyder 2:26.7h
Boys' 800 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
5 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 2:34.4h 2:31.4h 3:13.7h
Boys' 800 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
6 Bryce Yazdiya JR Bishop Snyder 2:32.4h 2:27.8h
Boys' 800 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
7 Cameron Massey JR Middleburg 2:30.2h 2:33.3h 1:47.3h 2:54.7h 2:37.8h 2:47.0h 3:08.5h
Boys' 800 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
8 Steven Newkirk SO Bishop Snyder 2:18.9h 2:31.3h 2:34.4h
Boys' 800 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
9 William Thompson SO Bishop Snyder 2:35.5h 2:02.8h 3:06.6h 2:24.6h 2:35.5h 2:58.8h
Boys' 800 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
10 Richard Martin JR Bishop Snyder 2:54.8h 2:04.6h 2:41.9h 2:35.4h 1:58.1h 3:01.3h
Boys' 800 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
11 Hung Tran SO Bishop Snyder 3:06.3h 2:44.9h 2:05.3h 2:49.8h

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
1 Drew Bass FR Bishop Kenny 10:59.2h 11:38.7h 13:57.1h 8:14.4h 13:37.4h
2 Daniel Cano FR Bishop Kenny 11:16.7h 8:34.2h 13:04.9h 9:01.3h 12:58.2h
3 Luke Smith SO Bishop Kenny 11:18.3h 11:52.2h 10:57.9h 10:57.9h 10:17.2h
4 Leo Rodriguez FR Bishop Kenny 11:19.2h 9:44.1h 12:20.3h 14:22.5h 10:11.2h
5 Lucas Rozo SO Bishop Kenny 11:36.8h 13:07.3h 10:13.1h 13:21.3h 12:04.6h
6 John Cratem SO Bishop Kenny 11:53.3h 11:10.5h 15:27.2h 14:44.4h 8:19.3h
7 Ayden Harper JR Middleburg 12:00.4h 14:17.2h 11:17.1h 11:02.7h 12:36.4h
8 Steven Newkirk SO Bishop Snyder 12:01.1h 14:25.3h 10:20.1h 13:27.6h 15:08.5h
9 Casey Crafton SO Middleburg 13:35.4h 17:15.5h 12:46.4h 13:51.7h 9:30.7h
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Drew Bass FR Bishop Kenny 11:18.9h 7:48.0h 10:59.2h 12:11.7h 10:19.6h 8:47.3h
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
2 Daniel Cano FR Bishop Kenny 9:48.7h 9:14.8h 13:45.5h 11:16.7h 9:01.3h 13:52.3h 10:22.5h
Boys' 3200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
3 Luke Smith SO Bishop Kenny 13:13.6h 11:18.3h 14:41.7h 8:08.3h 11:04.7h 8:42.2h 13:33.9h
Boys' 3200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
4 Leo Rodriguez FR Bishop Kenny 9:30.5h 11:19.2h
Boys' 3200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Lucas Rozo SO Bishop Kenny 11:36.8h
Boys' 3200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
6 John Cratem SO Bishop Kenny 14:58.7h 8:19.3h 10:13.4h 11:53.3h
Boys' 3200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
7 Ayden Harper JR Middleburg 9:57.9h 9:50.7h 10:33.9h 13:34.0h 12:00.4h
Boys' 3200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Steven Newkirk SO Bishop Snyder 12:01.1h
Boys' 3200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
9 Casey Crafton SO Middleburg 16:18.4h 9:47.0h 12:30.1h 17:15.5h 12:05.7h 14:16.1h 13:35.4h

Boys' Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK CONV
1 Patrick Lydon FR Bishop Snyder 1.51m 2.12m 6' 11.5"
1 Rian Sexton FR Bishop Kenny 2.40m 2.12m 6' 11.5"
3 Ashton Karney SO Bishop Snyder 1.44m 1.97m 6' 5.5"
4 Harvey Willis FR Middleburg 1.71m 1.82m 5' 11.5"
4 Jacob Shoenfelt SO Middleburg 1.86m 1.82m 5' 11.5"
4 Gabriel Shearer SO Middleburg 1.73m 1.82m 5' 11.5"
Boys' Pole Vault Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
1 Patrick Lydon FR Bishop Snyder 1.82m 2.12m 6' 11.5"
1 Rian Sexton FR Bishop Kenny 2.18m 2.12m 6' 11.5"
Boys' Pole Vault Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK ENGLISH
3 Ashton Karney SO Bishop Snyder 2.54m 1.97m 2.38m 6' 5.5"
Boys' Pole Vault Flight 4
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
4 Harvey Willis FR Middleburg 1.97m 1.82m 5' 11.5"
4 Jacob Shoenfelt SO Middleburg 1.58m 1.82m 5' 11.5"
4 Gabriel Shearer SO Middleburg 1.44m 1.82m 5' 11.5"

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV
1 Amari Johnson SO Bishop Kenny 5.76m 5.65m 7.18m 4.07m 5.76m 5.25m 18' 6.5"
2 Ben Schmidt SO Bishop Snyder 4.72m 5.13m 3.59m 6.21m 6.67m 4.92m 16' 10"
3 Christopher Villafane SO Middleburg 5.33m 5.08m 4.01m 5.59m 4.78m 4.11m 16' 8"
4 Matheus Braga SO Bishop Kenny 6.53m 5.02m 4.97m 3.71m 6.38m 5.12m 16' 5.75"
5 Marquis Wilcher SO Bishop Snyder 3.94m 4.75m 5.99m 3.80m 6.03m 5.41m 15' 7"
6 Steven Wright FR Bishop Snyder 3.95m 4.44m 5.77m 4.53m 4.35m 3.55m 14' 7"
Boys' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK ENGLISH
1 Amari Johnson SO Bishop Kenny 7.29m 7.01m 5.65m 6.27m 18' 6.5"
Boys' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK ENGLISH
2 Ben Schmidt SO Bishop Snyder 3.59m 5.13m 6.62m 5.44m 16' 10"
Boys' Long Jump Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH
3 Christopher Villafane SO Middleburg 5.08m 16' 8"
Boys' Long Jump Flight 4
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
4 Matheus Braga SO Bishop Kenny 5.02m 4.52m 16' 5.75"
Boys' Long Jump Flight 5
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
5 Marquis Wilcher SO Bishop Snyder 3.89m 4.75m 15' 7"
Boys' Long Jump Flight 6
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
6 Steven Wright FR Bishop Snyder 4.57m 5.37m 5.37m 4.71m 4.44m 14' 7"

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK CONV
1 Max Selden SO Bishop Kenny 11.64m 7.90m 12.78m 9.04m 10.39m 34' 1.25"
2 Tanner Rafuse SO Middleburg 9.55m 6.78m 11.84m 12.42m 9.55m 31' 4"
3 Cooper Howe FR Bishop Kenny 8.08m 7.04m 9.30m 10.69m 8.69m 28' 6.25"
4 Bryce Yazdiya JR Bishop Snyder 8.58m 7.34m 6.68m 10.15m 8.25m 27' 1"
5 Justin Hodge SO Middleburg 7.82m 7.29m 8.65m 7.97m 7.52m 24' 8.25"
6 Ryan Alon-Alon JR Bishop Snyder 5.97m 8.48m 5.23m 9.58m 7.37m 24' 2.25"
7 Timothy Payne JR Bishop Snyder 7.55m 5.75m 8.27m 5.32m 7.19m 23' 7.25"
8 Luke Schmid JR Bishop Snyder 6.02m 4.93m 5.76m 6.85m 6.40m 21' 0"
9 Gabriel Duran JR Bishop Snyder 5.89m 6.79m 4.25m 6.85m 5.66m 18' 7"
Boys' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK ENGLISH
1 Max Selden SO Bishop Kenny 10.60m 10.39m 8.00m 11.64m 34' 1.25"
Boys' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH
2 Tanner Rafuse SO Middleburg 9.55m 31' 4"
Boys' Shot Put Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
3 Cooper Howe FR Bishop Kenny 8.69m 7.21m 6.52m 6.17m 10.43m 28' 6.25"
Boys' Shot Put Flight 4
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
4 Bryce Yazdiya JR Bishop Snyder 5.86m 6.27m 8.25m 8.58m 7.92m 27' 1"
Boys' Shot Put Flight 5
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
5 Justin Hodge SO Middleburg 7.52m 7.29m 6.84m 7.52m 6.39m 9.78m 8.12m 24' 8.25"
Boys' Shot Put Flight 6
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
6 Ryan Alon-Alon JR Bishop Snyder 5.75m 7.37m 24' 2.25"
Boys' Shot Put Flight 7
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
7 Timothy Payne JR Bishop Snyder 5.39m 8.84m 8.84m 8.20m 7.33m 7.19m 23' 7.25"
Boys' Shot Put Flight 8
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH
8 Luke Schmid JR Bishop Snyder 6.40m 21' 0"
Boys' Shot Put Flight 9
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
9 Gabriel Duran JR Bishop Snyder 6.17m 6.74m 5.89m 4.70m 5.66m 4.53m 18' 7"

Boys' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV
1 Cooper Howe FR Bishop Kenny 27.19m 22.09m 28.32m 26.34m 33.98m 23.51m 92' 11"
2 Justin Hodge SO Middleburg 33.25m 22.16m 27.03m 25.14m 19.46m 34.87m 88' 8"
3 Tanner Rafuse SO Middleburg 18.36m 27.29m 25.50m 31.11m 22.19m 28.31m 83' 8"
4 Steven Hartmann SR Bishop Kenny 23.10m 30.80m 24.06m 29.59m 17.80m 27.43m 78' 11"
5 Ryan Alon-Alon JR Bishop Snyder 22.51m 21.80m 23.70m 24.41m 17.54m 21.33m 77' 9"
6 Nicholas Patin SR Bishop Kenny 28.82m 16.47m 22.87m 20.58m 16.01m 29.50m 75' 0"
7 Timothy Payne JR Bishop Snyder 14.88m 21.26m 21.26m 25.72m 24.24m 22.32m 69' 9"
8 Bryce Yazdiya JR Bishop Snyder 19.02m 18.17m 21.13m 18.59m 17.33m 20.28m 69' 4"
9 Luke Schmid JR Bishop Snyder 20.03m 17.55m 17.73m 17.38m 17.20m 16.84m 58' 2"
10 Gabriel Duran JR Bishop Snyder 14.59m 12.42m 12.06m 14.47m 13.99m 14.71m 39' 7"
Boys' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
1 Cooper Howe FR Bishop Kenny 32.00m 28.32m 92' 11"
Boys' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
2 Justin Hodge SO Middleburg 33.25m 21.62m 27.03m 19.46m 33.79m 35.14m 35.14m 88' 8"
Boys' Discus Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
3 Tanner Rafuse SO Middleburg 24.74m 25.50m 20.91m 29.07m 22.19m 21.42m 83' 8"
Boys' Discus Flight 4
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
4 Steven Hartmann SR Bishop Kenny 24.06m 27.91m 78' 11"
Boys' Discus Flight 5
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
5 Ryan Alon-Alon JR Bishop Snyder 18.01m 23.70m 25.60m 25.12m 25.36m 23.70m 77' 9"
Boys' Discus Flight 6
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK ENGLISH
6 Nicholas Patin SR Bishop Kenny 23.56m 22.87m 16.92m 75' 0"
Boys' Discus Flight 7
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH
7 Timothy Payne JR Bishop Snyder 21.26m 16.37m 69' 9"
Boys' Discus Flight 8
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK ENGLISH
8 Bryce Yazdiya JR Bishop Snyder 17.54m 22.61m 21.13m 69' 4"
Boys' Discus Flight 9
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
9 Luke Schmid JR Bishop Snyder 21.99m 22.69m 17.73m 17.73m 14.89m 58' 2"
Boys' Discus Flight 10
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH
10 Gabriel Duran JR Bishop Snyder 9.53m 9.41m 8.92m 12.06m 11.70m 39' 7"