February 12, 2020
|
DeLand - DeLand, FL

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cydney Wright JR Mainland 11.80 10
2 Jiya Hastings JR DeLand 12.20 8
3 Acura Graves SR Mainland 12.40 6
4 Anaya Wills JR Spruce Creek 12.90 5
5 Paige Cooksey SR Spruce Creek 13.10 3.5
5 Norachi Ejie JR Spruce Creek 13.10 3.5
7 Fredericka Mackey SO DeLand 13.30 1
7 Avari Walker SO Mainland 13.30 1
7 Skye Humphrey JR Mainland 13.30 1
10 Brittany Bell SR Deltona 13.40 -
11 Jaliyah Moore-Felton SO DeLand 13.50 -
12 D'amia Lawrence JR Mainland 13.60 -
12 Kiley Stahlman SO University (OC) 13.60 -
14 Victoria Valdez JR Spruce Creek 13.70 -
15 Jessica Apakama JR DeLand 13.80 -
15 Amaria Jones JR Mainland 13.80 -
17 Shelby Witschey JR University (OC) 14.00 -
18 Jada Johnson FR Spruce Creek 14.10 -
19 Jalia Walker FR Mainland 14.20 -
19 Veronica Low FR Seabreeze 14.20 -
21 Brittania Lewis JR Mainland 14.30 -
21 Karlee Piccola SO Spruce Creek 14.30 -
23 Kaia McKee SR New Smyrna Beach 14.40 -
24 Phoenix Woods SO DeLand 14.50 -
25 Mahek Chandna SO DeLand 14.60 -
25 Lauren Rocco JR Spruce Creek 14.60 -
27 Marlo Jones FR University (OC) 14.70 -
28 Ai Hancock FR DeLand 14.80 -
28 Marta Zherukha SO Spruce Creek 14.80 -
28 Karene Chin SO University (OC) 14.80 -
31 Marissa Griffin FR University (OC) 14.90 -
31 Sophie Hernandez FR University (OC) 14.90 -
31 Tylar Green FR New Smyrna Beach 14.90 -
34 Hope Cowart FR First Baptist (Bunnell) 15.00 -
34 Isabella Power SO New Smyrna Beach 15.00 -
36 Paulina Torres SR DeLand 15.10 -
36 Mariel Wiscmerer FR New Smyrna Beach 15.10 -
36 Richiana Franklin SR Spruce Creek 15.10 -
39 Danielle Robinson FR Mainland 15.20 -
40 Saige McLemore FR New Smyrna Beach 15.30 -
40 Sa' Naya Bohannon FR Spruce Creek 15.30 -
42 Ava Grimaldi FR New Smyrna Beach 15.40 -
43 Odyssey Jefferson FR DeLand 15.50 -
43 Megan Abando FR DeLand 15.50 -
43 Kiana Gilbert FR DeLand 15.50 -
43 Natasha Counts FR Mainland 15.50 -
47 Isabella Fahey FR New Smyrna Beach 15.70 -
47 Lauren Taylor FR Spruce Creek 15.70 -
47 Caroline Johnson JR Mainland 15.70 -
50 Jordyn Garlanger FR University (OC) 15.80 -
51 Franchesca Pichardo JR University (OC) 15.90 -
51 Irvunti Bletcher FR DeLand 15.90 -
51 Georgia Lee JR DeLand 15.90 -
54 Jariah Hall FR Mainland 16.10 -
55 Carrin Myers FR DeLand 16.40 -
56 Jazzmyn Diggs FR Spruce Creek 16.50 -
57 Elana Turner FR DeLand 16.70 -
58 Jasmine Cruz SO New Smyrna Beach 17.10 -
59 Destiny King SR Mainland 17.30 -
60 Lois Stevenson JR Spruce Creek 17.60 -
61 Brooklyn Snyder FR New Smyrna Beach 17.90 -
62 Kimberly Rodriguez FR University (OC) 18.30 -
63 Hannah Kamel FR Mainland 20.10 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Jiya Hastings JR DeLand 12.20 8
3 Acura Graves SR Mainland 12.40 6
5 Paige Cooksey SR Spruce Creek 13.10 3.5
7 Avari Walker SO Mainland 13.30 1
14 Victoria Valdez JR Spruce Creek 13.70 -
21 Karlee Piccola SO Spruce Creek 14.30 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Jessica Apakama JR DeLand 13.80 -
23 Kaia McKee SR New Smyrna Beach 14.40 -
25 Lauren Rocco JR Spruce Creek 14.60 -
28 Marta Zherukha SO Spruce Creek 14.80 -
43 Natasha Counts FR Mainland 15.50 -
47 Isabella Fahey FR New Smyrna Beach 15.70 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cydney Wright JR Mainland 11.80 10
7 Fredericka Mackey SO DeLand 13.30 1
18 Jada Johnson FR Spruce Creek 14.10 -
47 Lauren Taylor FR Spruce Creek 15.70 -
58 Jasmine Cruz SO New Smyrna Beach 17.10 -
61 Brooklyn Snyder FR New Smyrna Beach 17.90 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Skye Humphrey JR Mainland 13.30 1
15 Amaria Jones JR Mainland 13.80 -
28 Ai Hancock FR DeLand 14.80 -
40 Saige McLemore FR New Smyrna Beach 15.30 -
42 Ava Grimaldi FR New Smyrna Beach 15.40 -
63 Hannah Kamel FR Mainland 20.10 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Norachi Ejie JR Spruce Creek 13.10 3.5
11 Jaliyah Moore-Felton SO DeLand 13.50 -
19 Jalia Walker FR Mainland 14.20 -
34 Isabella Power SO New Smyrna Beach 15.00 -
39 Danielle Robinson FR Mainland 15.20 -
59 Destiny King SR Mainland 17.30 -
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Anaya Wills JR Spruce Creek 12.90 5
31 Tylar Green FR New Smyrna Beach 14.90 -
43 Odyssey Jefferson FR DeLand 15.50 -
50 Jordyn Garlanger FR University (OC) 15.80 -
54 Jariah Hall FR Mainland 16.10 -
62 Kimberly Rodriguez FR University (OC) 18.30 -
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Kiley Stahlman SO University (OC) 13.60 -
27 Marlo Jones FR University (OC) 14.70 -
31 Sophie Hernandez FR University (OC) 14.90 -
36 Richiana Franklin SR Spruce Creek 15.10 -
51 Georgia Lee JR DeLand 15.90 -
55 Carrin Myers FR DeLand 16.40 -
Girls' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Brittania Lewis JR Mainland 14.30 -
25 Mahek Chandna SO DeLand 14.60 -
31 Marissa Griffin FR University (OC) 14.90 -
36 Paulina Torres SR DeLand 15.10 -
51 Irvunti Bletcher FR DeLand 15.90 -
60 Lois Stevenson JR Spruce Creek 17.60 -
Girls' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Phoenix Woods SO DeLand 14.50 -
28 Karene Chin SO University (OC) 14.80 -
36 Mariel Wiscmerer FR New Smyrna Beach 15.10 -
43 Kiana Gilbert FR DeLand 15.50 -
51 Franchesca Pichardo JR University (OC) 15.90 -
57 Elana Turner FR DeLand 16.70 -
Girls' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Brittany Bell SR Deltona 13.40 -
12 D'amia Lawrence JR Mainland 13.60 -
17 Shelby Witschey JR University (OC) 14.00 -
19 Veronica Low FR Seabreeze 14.20 -
43 Megan Abando FR DeLand 15.50 -
47 Caroline Johnson JR Mainland 15.70 -
Girls' 100 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Hope Cowart FR First Baptist (Bunnell) 15.00 -
40 Sa' Naya Bohannon FR Spruce Creek 15.30 -
56 Jazzmyn Diggs FR Spruce Creek 16.50 -