March 7, 2020
|
Cypress Creek (Wesley Chapel) - Wesley Chapel, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Liina Winborn SR Sunlake 5:13.19 10
2 Jinia Johnson SR Wharton 5:27.65 8
3 Gretchen Caswell FR Lakeland Christian 5:33.18 6
4 Ashley Spires JR Sunlake 5:35.42 5
5 Alexandria Frye SO Wharton 5:40.85 4
6 Lauren Bayes 7 Lakeland Christian 5:43.01 3
7 Elise Noll SR Land O'Lakes 5:43.32 2
8 Annie Winborn FR Sunlake 5:52.43 1
9 Sarah Bayes FR Lakeland Christian 5:54.07 -
10 Alina Fruendt JR Sunlake 5:57.01 -
11 Breanna Preiser JR Wiregrass Ranch 6:00.85 -
12 Emma Green 6 Lakeland Christian 6:02.64 -
13 Alexi Amer SO Wharton 6:03.18 -
14 Madison Poe SO Zephyrhills 6:03.58 -
15 Maranda Hildebrand SO Land O'Lakes 6:06.57 -
16 Hannah Sheen FR Wiregrass Ranch 6:07.58 -
17 Jessica Perez SR Wharton 6:08.95 -
18 Jordan Prinner JR Lecanto 6:18.71 -
19 Jordan Bradley SO Mitchell 6:20.27 -
20 Landyn Williams FR Wiregrass Ranch 6:23.61 -
21 Jessica Erwin FR Mitchell 6:31.65 -
22 Sara Ashley SO Land O'Lakes 6:36.74 -
23 Virginia Webb SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:42.82 -
24 Lilly Xu FR Land O'Lakes 6:46.95 -
25 Jenna Stahlgren JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:51.15 -
26 Grace Burkholder FR Lecanto 7:00.12 -
27 Emalee McCain FR Mulberry 7:04.85 -
28 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:05.10 -
29 Emily Franklin JR Zephyrhills 7:11.00 -
30 Sienna Silvest FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:13.38 -
31 Peris Neher SO Mulberry 7:15.46 -
32 Vanessa Unger SR Mitchell 7:40.09 -
  shelby mills FR Zephyrhills NT   
  hope Riner FR Zephyrhills NT   
  Caroline Glaister SO Pasco NT   
  Bianca Raby SR Pasco NT   
  Dulce Saucedo FR Pasco NT   
  Amber Baxter SO Lecanto NT   
  Jasmine Kinzler FR Wiregrass Ranch DNS   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Liina Winborn SR Sunlake 5:13.19 10
2 Jinia Johnson SR Wharton 5:27.65 8
3 Gretchen Caswell FR Lakeland Christian 5:33.18 6
4 Ashley Spires JR Sunlake 5:35.42 5
5 Alexandria Frye SO Wharton 5:40.85 4
6 Lauren Bayes 7 Lakeland Christian 5:43.01 3
7 Elise Noll SR Land O'Lakes 5:43.32 2
8 Annie Winborn FR Sunlake 5:52.43 1
9 Sarah Bayes FR Lakeland Christian 5:54.07 -
10 Alina Fruendt JR Sunlake 5:57.01 -
11 Breanna Preiser JR Wiregrass Ranch 6:00.85 -
14 Madison Poe SO Zephyrhills 6:03.58 -
15 Maranda Hildebrand SO Land O'Lakes 6:06.57 -
17 Jessica Perez SR Wharton 6:08.95 -
18 Jordan Prinner JR Lecanto 6:18.71 -
19 Jordan Bradley SO Mitchell 6:20.27 -
26 Grace Burkholder FR Lecanto 7:00.12 -
  Jasmine Kinzler FR Wiregrass Ranch DNS   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Emma Green 6 Lakeland Christian 6:02.64 -
13 Alexi Amer SO Wharton 6:03.18 -
16 Hannah Sheen FR Wiregrass Ranch 6:07.58 -
20 Landyn Williams FR Wiregrass Ranch 6:23.61 -
21 Jessica Erwin FR Mitchell 6:31.65 -
22 Sara Ashley SO Land O'Lakes 6:36.74 -
23 Virginia Webb SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:42.82 -
24 Lilly Xu FR Land O'Lakes 6:46.95 -
25 Jenna Stahlgren JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:51.15 -
27 Emalee McCain FR Mulberry 7:04.85 -
28 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:05.10 -
29 Emily Franklin JR Zephyrhills 7:11.00 -
30 Sienna Silvest FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:13.38 -
31 Peris Neher SO Mulberry 7:15.46 -
32 Vanessa Unger SR Mitchell 7:40.09 -
  Caroline Glaister SO Pasco NT   
  Bianca Raby SR Pasco NT   
  Amber Baxter SO Lecanto NT   
  hope Riner FR Zephyrhills NT   
  shelby mills FR Zephyrhills NT   
  Dulce Saucedo FR Pasco NT