March 7, 2020
|
Community School (Naples) - Naples, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Moriah Oliveira SR Evangelical Christian 54.53 10
2 Sydney Land 7 Evangelical Christian 1:01.81 8
3 Princess-Zaniegah Holston SO Lehigh 1:01.84 6
4 Jalis Rodriguez SO Cape Coral 1:02.11 5
5 Anna Bonini JR Estero 1:03.25 4
6 Sage Fitzgerald SO Gulf Coast 1:04.97 3
7 Angely Rosas SR Cape Coral 1:05.02 2
8 Zoe Perez JR Estero 1:05.18 1
9 Averie Coup SO Estero 1:05.35 -
10 Aakaysha Williams JR North Fort Myers 1:05.72 -
11 Logan Geren SO Riverdale 1:05.77 -
12 Marly St Louis SR Lely 1:05.78 -
13 Rebecca Weir SO Seacrest Country Day 1:06.64 -
14 Princess Holston SO Lehigh 1:07.80 -
15 Charlie Burke SO Cypress Lake 1:08.38 -
16 Anika Homolka SO North Fort Myers 1:08.98 -
17 Isabella Dix JR Mason Classical Academy 1:09.74 -
18 Brittney Curley FR Cypress Lake 1:09.84 -
19 Michelle Fleishaker SR Canterbury (FM) 1:10.20 -
20 Taylor DeBarry SO Gulf Coast 1:10.48 -
21 Kinsley Seeber SO St. John Neumann 1:10.68 -
22 Nedgine Morancy FR Lely 1:10.71 -
23 Sydney Switken FR Mason Classical Academy 1:11.66 -
24 Kemline Andris SO Lely 1:11.87 -
25 Janiah Simmons FR Riverdale 1:12.34 -
26 Maya Croasdaile SO Gulf Coast 1:12.64 -
27 Malia Scheall JR North Fort Myers 1:12.87 -
28 Kaitlyn Ramos SO Riverdale 1:13.83 -
29 Mari'ana Mathis FR Cypress Lake 1:15.81 -
30 Samantha Nero FR Mason Classical Academy 1:19.06 -
31 Sarah Bantner SO Southwest Florida Christian 1:25.04 -
  Margaret Sullivan SR St. John Neumann DNF -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Charlie Burke SO Cypress Lake 1:08.38 -
25 Janiah Simmons FR Riverdale 1:12.34 -
31 Sarah Bantner SO Southwest Florida Christian 1:25.04 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Logan Geren SO Riverdale 1:05.77 -
13 Rebecca Weir SO Seacrest Country Day 1:06.64 -
18 Brittney Curley FR Cypress Lake 1:09.84 -
21 Kinsley Seeber SO St. John Neumann 1:10.68 -
23 Sydney Switken FR Mason Classical Academy 1:11.66 -
28 Kaitlyn Ramos SO Riverdale 1:13.83 -
30 Samantha Nero FR Mason Classical Academy 1:19.06 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Isabella Dix JR Mason Classical Academy 1:09.74 -
20 Taylor DeBarry SO Gulf Coast 1:10.48 -
24 Kemline Andris SO Lely 1:11.87 -
26 Maya Croasdaile SO Gulf Coast 1:12.64 -
27 Malia Scheall JR North Fort Myers 1:12.87 -
29 Mari'ana Mathis FR Cypress Lake 1:15.81 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Sage Fitzgerald SO Gulf Coast 1:04.97 3
7 Angely Rosas SR Cape Coral 1:05.02 2
8 Zoe Perez JR Estero 1:05.18 1
9 Averie Coup SO Estero 1:05.35 -
16 Anika Homolka SO North Fort Myers 1:08.98 -
19 Michelle Fleishaker SR Canterbury (FM) 1:10.20 -
22 Nedgine Morancy FR Lely 1:10.71 -
  Margaret Sullivan SR St. John Neumann DNF -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Moriah Oliveira SR Evangelical Christian 54.53 10
2 Sydney Land 7 Evangelical Christian 1:01.81 8
3 Princess-Zaniegah Holston SO Lehigh 1:01.84 6
4 Jalis Rodriguez SO Cape Coral 1:02.11 5
5 Anna Bonini JR Estero 1:03.25 4
10 Aakaysha Williams JR North Fort Myers 1:05.72 -
12 Marly St Louis SR Lely 1:05.78 -
14 Princess Holston SO Lehigh 1:07.80 -