March 11, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alex Pena FR Sunlake 4:42.81 8
2 Brandon Castillo JR Land O'Lakes 4:46.17 6
3 Jaden Simpson SO George Steinbrenner 4:46.30 4
4 Felix Nieves SR Sunlake 4:47.00 2
5 Michael Terovolas SR Sunlake 4:47.24 1
6 Ronald Aeschleman SO George Steinbrenner 4:48.77 -
7 Benjamin Whitmer SR George Steinbrenner 4:49.96 -
8 Cody Smith SO Sunlake 4:52.66 -
9 Jahbari Newton SR Sickles 4:53.50 -
10 Sohan Khanvilkar JR George Steinbrenner 4:53.68 -
11 Matthew Martin JR Land O'Lakes 4:59.44 -
12 Jacob Barnes SR Sunlake 5:00.18 -
13 Dalton Sallengs FR Land O'Lakes 5:00.71 -
14 Derek Maxfield JR Alonso 5:01.54 -
15 Joseph Obradovich JR Land O'Lakes 5:01.74 -
16 Nathan Lee FR Sunlake 5:08.50 -
17 Ryan Winslow FR Alonso 5:08.90 -
18 Ethan Cole SR George Steinbrenner 5:11.11 -
19 Nicholas Bucciarelli JR George Steinbrenner 5:12.53 -
20 Colin Boni SR Sickles 5:14.39 -
21 Andrew Levesque FR Land O'Lakes 5:15.20 -
22 Daniel Urbonas SO Land O'Lakes 5:20.48 -
23 Sawyer Raveling SO George Steinbrenner 5:20.52 -
24 Sandro Lopez-Valmana SO Alonso 5:21.96 -
25 Ian Ludlam FR Alonso 5:24.56 -
26 Colin Duong FR Alonso 5:36.91 -
27 Jackson Richardson FR Land O'Lakes 5:38.38 -
28 James Knighton FR Sickles 5:48.54 -
29 Gabriel Ellis SO Sickles 6:14.27 -
30 Taylor Stanley SO George Steinbrenner 6:23.73 -
  Patrick Miller FR Alonso NT   
  Kaden Knopp SR Sunlake NT   
  Cameron Howe SO Alonso NT   
  Enzo Rodas SO Sickles NT   
  Braden Mitchell JR Land O'Lakes NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jacob Barnes SR Sunlake 5:00.18 -
16 Nathan Lee FR Sunlake 5:08.50 -
17 Ryan Winslow FR Alonso 5:08.90 -
19 Nicholas Bucciarelli JR George Steinbrenner 5:12.53 -
20 Colin Boni SR Sickles 5:14.39 -
21 Andrew Levesque FR Land O'Lakes 5:15.20 -
22 Daniel Urbonas SO Land O'Lakes 5:20.48 -
23 Sawyer Raveling SO George Steinbrenner 5:20.52 -
24 Sandro Lopez-Valmana SO Alonso 5:21.96 -
25 Ian Ludlam FR Alonso 5:24.56 -
26 Colin Duong FR Alonso 5:36.91 -
27 Jackson Richardson FR Land O'Lakes 5:38.38 -
28 James Knighton FR Sickles 5:48.54 -
29 Gabriel Ellis SO Sickles 6:14.27 -
30 Taylor Stanley SO George Steinbrenner 6:23.73 -
  Enzo Rodas SO Sickles NT   
  Patrick Miller FR Alonso NT   
  Cameron Howe SO Alonso NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alex Pena FR Sunlake 4:42.81 8
2 Brandon Castillo JR Land O'Lakes 4:46.17 6
3 Jaden Simpson SO George Steinbrenner 4:46.30 4
4 Felix Nieves SR Sunlake 4:47.00 2
5 Michael Terovolas SR Sunlake 4:47.24 1
6 Ronald Aeschleman SO George Steinbrenner 4:48.77 -
7 Benjamin Whitmer SR George Steinbrenner 4:49.96 -
8 Cody Smith SO Sunlake 4:52.66 -
9 Jahbari Newton SR Sickles 4:53.50 -
10 Sohan Khanvilkar JR George Steinbrenner 4:53.68 -
11 Matthew Martin JR Land O'Lakes 4:59.44 -
13 Dalton Sallengs FR Land O'Lakes 5:00.71 -
14 Derek Maxfield JR Alonso 5:01.54 -
15 Joseph Obradovich JR Land O'Lakes 5:01.74 -
18 Ethan Cole SR George Steinbrenner 5:11.11 -
  Kaden Knopp SR Sunlake NT   
  Braden Mitchell JR Land O'Lakes NT