February 6, 2020
|
Celebration - Celebration, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 John Cooper lll SO Ocoee 23.46 10
2 Nasir White JR Windermere 23.54 8
3 Dexter Rentz SR Ocoee 23.88 6
4 Charles Pierre SO Ocoee 23.89 5
5 Quran Joseph JR Ocoee 23.98 4
6 Kendall Concepcion Rios SO Cypress Creek 24.04 3
7 Chase Robbins JR Celebration 24.05 2
8 Caleb Poe SR Victory Christian (LL) 24.06 1
9 Brent Amede SR Celebration 24.10 -
10 Leslie Ughulu SR Cypress Creek 24.13 -
11 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 24.26 -
12 Jeremiah Cadet SO Ocoee 24.47 -
12 Aiden Amaya FR Celebration 24.47 -
14 Joshua Melendez SR City of Life Christian 24.54 -
15 William Shivers SR Celebration 24.60 -
16 Joshua Jimenez-Abreu SO Cypress Creek 24.68 -
17 Joshua Santos SO Cypress Creek 24.75 -
18 Quavantez Jackson SO Kathleen 25.23 -
19 William Disalvo SR Windermere 25.26 -
20 Michael Helton JR Celebration 25.28 -
21 AJ Jackson JR South Lake 25.29 -
22 Stevenson Sinophat JR Cypress Creek 25.32 -
23 Teddrick Michel SO Celebration 25.33 -
24 William Zaver SO Windermere 25.34 -
25 Sirdamien Eutsey   South Lake 25.39 -
26 Donovan Carpenter SR Cypress Creek 25.42 -
27 James Zoffinger JR Victory Christian (LL) 25.60 -
28 Zanir Small FR Victory Christian (LL) 25.77 -
29 Brandon Mejia SO Windermere 25.78 -
30 Keyon Joiner FR South Lake 25.80 -
31 Trent Seidl JR Clearwater Central Catholic 25.93 -
32 John Kepfer JR South Lake 26.05 -
33 Lorenzyo Sanches SO Celebration 26.10 -
34 Danic Lopez SR Windermere 26.14 -
35 Santos Aguilar   South Lake 26.28 -
36 Nedal Alhashim JR Celebration 26.34 -
37 Jarrett Scarborough JR Windermere 26.50 -
38 Khari Stacey SO Kathleen 26.73 -
39 Brendon Frontones SR City of Life Christian 26.83 -
40 Joshua Alvarado FR Cypress Creek 26.84 -
41 Jayden Walton JR South Lake 26.95 -
42 Luke Ellenback FR Windermere 27.29 -
43 Benji Chenowith SO Victory Christian (LL) 27.80 -
44 Jordan Gant SO Kathleen 27.90 -
45 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 28.74 -
46 Kevin Trinh JR Windermere 28.77 -
47 Jalen Evans   South Lake 29.07 -
48 Yankee Salas FR Clearwater Central Catholic 33.85 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Kendall Concepcion Rios SO Cypress Creek 24.04 3
28 Zanir Small FR Victory Christian (LL) 25.77 -
35 Santos Aguilar   South Lake 26.28 -
40 Joshua Alvarado FR Cypress Creek 26.84 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Charles Pierre SO Ocoee 23.89 5
18 Quavantez Jackson SO Kathleen 25.23 -
26 Donovan Carpenter SR Cypress Creek 25.42 -
30 Keyon Joiner FR South Lake 25.80 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Dexter Rentz SR Ocoee 23.88 6
21 AJ Jackson JR South Lake 25.29 -
32 John Kepfer JR South Lake 26.05 -
38 Khari Stacey SO Kathleen 26.73 -
41 Jayden Walton JR South Lake 26.95 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Leslie Ughulu SR Cypress Creek 24.13 -
44 Jordan Gant SO Kathleen 27.90 -
45 Brandon Ramirez FR Clearwater Central Catholic 28.74 -
48 Yankee Salas FR Clearwater Central Catholic 33.85 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Stevenson Sinophat JR Cypress Creek 25.32 -
23 Teddrick Michel SO Celebration 25.33 -
27 James Zoffinger JR Victory Christian (LL) 25.60 -
33 Lorenzyo Sanches SO Celebration 26.10 -
34 Danic Lopez SR Windermere 26.14 -
39 Brendon Frontones SR City of Life Christian 26.83 -
43 Benji Chenowith SO Victory Christian (LL) 27.80 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Aiden Amaya FR Celebration 24.47 -
15 William Shivers SR Celebration 24.60 -
17 Joshua Santos SO Cypress Creek 24.75 -
20 Michael Helton JR Celebration 25.28 -
31 Trent Seidl JR Clearwater Central Catholic 25.93 -
36 Nedal Alhashim JR Celebration 26.34 -
47 Jalen Evans   South Lake 29.07 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Ja'Corey Powell SR Victory Christian (LL) 24.26 -
14 Joshua Melendez SR City of Life Christian 24.54 -
25 Sirdamien Eutsey   South Lake 25.39 -
42 Luke Ellenback FR Windermere 27.29 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Chase Robbins JR Celebration 24.05 2
9 Brent Amede SR Celebration 24.10 -
16 Joshua Jimenez-Abreu SO Cypress Creek 24.68 -
24 William Zaver SO Windermere 25.34 -
29 Brandon Mejia SO Windermere 25.78 -
37 Jarrett Scarborough JR Windermere 26.50 -
46 Kevin Trinh JR Windermere 28.77 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 John Cooper lll SO Ocoee 23.46 10
2 Nasir White JR Windermere 23.54 8
5 Quran Joseph JR Ocoee 23.98 4
8 Caleb Poe SR Victory Christian (LL) 24.06 1
12 Jeremiah Cadet SO Ocoee 24.47 -
19 William Disalvo SR Windermere 25.26 -