March 4, 2020
|
Cardinal Mooney - Sarasota, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Christiana Coleman 8 Dillard 2:32.27 2:40.43 1:47.40 2:15.95 2:26.83 2:01.00 10
2 Samouya Nevers SR Dillard 2:56.97 2:32.47 2:29.75 2:16.13 2:22.94 2:50.17 8
3 Dashana Gray SR Dillard 2:54.87 2:01.17 2:54.87 2:17.69 1:51.53 1:37.76 6
4 Jahnya Hill JR Northeast (OP) 2:25.05 2:12.50 2:04.13 2:19.47 2:37.61 1:43.21 4
5 Camille Langston SO Dillard 3:00.48 2:47.79 2:26.64 2:21.00 2:52.02 2:35.10 2
6 Taisha Benjamin SO Northeast (OP) 2:51.00 2:41.59 1:52.96 2:36.88 2:44.73 2:00.80 1
7 Denise Potenzano FR Monarch 2:03.43 2:44.03 3:05.14 2:42.40 3:16.51 2:06.68 -
8 Tasia Small SR Northeast (OP) 2:42.83 2:47.76 2:46.12 2:44.47 2:24.74 2:29.67 -
9 Aranza Cordova SO Monarch 2:46.46 3:20.84 2:46.46 3:00.93 2:31.99 3:24.45 -
10 Beverly young FR Dillard 2:46.71 3:03.02 2:48.52 3:01.20 3:15.70 2:06.84 -
11 Emely Betancourt SO South Broward 3:02.38 2:45.97 2:24.08 3:02.38 2:58.74 2:16.79 -
12 Kameron Diaz SO Monarch 2:15.30 2:17.13 3:19.29 3:02.83 3:08.32 3:22.95 -
13 Faith Collins FR South Broward 3:14.01 3:09.93 3:09.93 3:24.22 3:56.90 2:25.00 -
14 Jessica Davis JR South Broward 2:42.08 3:33.37 3:51.83 3:25.16 2:37.98 3:23.11 -
15 Anaclara Stempel Sophomore SLAM (Boca Raton) 3:45.32 4:08.06 4:24.59 3:26.71 4:12.19 3:57.72 -
16 Maria Ordonez Sophomore SLAM (Boca Raton) 2:26.77 4:19.99 4:26.28 3:29.67 4:07.41 3:00.32 -
17 Larissa Pires SO Monarch 3:35.52 3:39.96 2:53.30 3:42.18 4:42.17 3:22.19 -
18 Hristina Kostadinova SO South Broward 3:01.01 2:54.14 4:23.49 3:49.12 4:41.82 2:49.55 -
19 Briana Joseph SO Monarch 2:45.92 4:15.79 4:48.05 3:50.44 4:36.53 4:01.97 -
20 Liona San Lucas SO Monarch 4:00.67 3:04.05 3:53.59 3:55.95 4:19.55 3:53.59 -
  Sophia Rabasco JR South Broward DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Bianca McDowell JR South Broward DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Rachel Wong SO Monarch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
8 Tasia Small SR Northeast (OP) 2:06.65 2:34.61 2:44.47 3:20.66 1:56.78 2:57.63 -
10 Beverly young FR Dillard 3:06.64 2:17.72 3:01.20 2:57.58 2:48.52 2:19.53 -
11 Emely Betancourt SO South Broward 3:44.33 2:51.44 3:02.38 2:31.38 3:44.33 2:16.79 -
13 Faith Collins FR South Broward 3:54.86 2:25.00 3:24.22 3:26.27 3:40.56 3:38.52 -
14 Jessica Davis JR South Broward 3:33.37 4:20.56 3:25.16 3:49.78 3:57.99 3:27.22 -
15 Anaclara Stempel Sophomore SLAM (Boca Raton) 2:47.44 3:08.11 3:26.71 2:51.57 4:03.92 3:39.12 -
16 Maria Ordonez Sophomore SLAM (Boca Raton) 4:30.48 3:31.77 3:29.67 2:43.55 3:21.29 3:50.64 -
18 Hristina Kostadinova SO South Broward 4:07.45 2:49.55 3:49.12 3:23.92 4:14.33 4:34.95 -
  Bianca McDowell JR South Broward DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sophia Rabasco JR South Broward DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Rachel Wong SO Monarch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Christiana Coleman 8 Dillard 2:15.95 2:10.52 2:44.50 10
2 Samouya Nevers SR Dillard 2:16.13 2:56.97 2:29.75 8
3 Dashana Gray SR Dillard 2:17.69 2:41.10 1:44.65 6
4 Jahnya Hill JR Northeast (OP) 2:19.47 1:58.55 2:11.11 4
5 Camille Langston SO Dillard 2:21.00 1:57.03 2:22.41 2
6 Taisha Benjamin SO Northeast (OP) 2:36.88 3:09.83 3:20.81 1
7 Denise Potenzano FR Monarch 2:42.40 3:08.39 3:24.63 -
9 Aranza Cordova SO Monarch 3:00.93 2:57.32 3:00.93 -
12 Kameron Diaz SO Monarch 3:02.83 2:24.44 2:40.89 -
17 Larissa Pires SO Monarch 3:42.18 3:51.07 3:13.30 -
19 Briana Joseph SO Monarch 3:50.44 4:52.66 3:36.62 -
20 Liona San Lucas SO Monarch 3:55.95 4:03.03 2:47.53 -