March 10, 2020
|
River Ridge - New Port Richey, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Paul Surkov SO Mitchell 4:44.10 10
2 Johannes Van Ooyen SR Mitchell 4:45.12 8
3 Sebastian Hernandez JR Wiregrass Ranch 4:45.54 6
4 Jarod Poe SR Mitchell 4:49.97 5
5 Andrew Villicana SR Mitchell 4:50.53 4
6 Chase Thurber FR River Ridge 4:53.24 3
7 Adrian Saldivar SO Gulf 5:11.19 2
8 Enrique Maduro SO River Ridge 5:15.41 1
9 Luis Flores-Pena FR Gulf 5:20.25 -
10 Vincent Constable JR Wiregrass Ranch 5:21.05 -
11 Noah Pulley FR Hudson 5:23.11 -
12 Ian Buckingham SO Crystal River 5:23.36 -
13 Angel Martin-Meza JR Gulf 5:25.93 -
14 Grant Shurley SO Wiregrass Ranch 5:26.47 -
15 Christian Barrus SR Anclote 5:26.59 -
16 Conor Meyer SR Anclote 5:29.12 -
17 Ryder Dutil FR Wiregrass Ranch 5:39.29 -
18 Kenny Witkowich SO Crystal River 5:46.08 -
19 Nicholas Defulvia SO Pasco 5:57.75 -
20 Tajari Anis FR Wesley Chapel 5:59.75 -
21 Benjamin Brandt SR Anclote 6:09.67 -
22 Solomon Usoro FR Wesley Chapel 6:15.08 -
23 Maddyx Siapno SO Pasco 6:16.65 -
  Corey VonderVaar SO Crystal River NT   
  Jade Neal SO Pasco NT   
  Jason Kirchner SO River Ridge NT   
  Nathan Smith SR River Ridge NT   
  Dylan Martin   Wesley Chapel NT   
  Damian Torres JR Anclote NT   
  Isaiah Ramcharitar SO Hudson NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Vincent Constable JR Wiregrass Ranch 5:21.05 -
15 Christian Barrus SR Anclote 5:26.59 -
17 Ryder Dutil FR Wiregrass Ranch 5:39.29 -
18 Kenny Witkowich SO Crystal River 5:46.08 -
19 Nicholas Defulvia SO Pasco 5:57.75 -
20 Tajari Anis FR Wesley Chapel 5:59.75 -
21 Benjamin Brandt SR Anclote 6:09.67 -
22 Solomon Usoro FR Wesley Chapel 6:15.08 -
23 Maddyx Siapno SO Pasco 6:16.65 -
  Corey VonderVaar SO Crystal River NT   
  Jade Neal SO Pasco NT   
  Dylan Martin   Wesley Chapel NT   
  Damian Torres JR Anclote NT   
  Isaiah Ramcharitar SO Hudson NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Paul Surkov SO Mitchell 4:44.10 10
2 Johannes Van Ooyen SR Mitchell 4:45.12 8
3 Sebastian Hernandez JR Wiregrass Ranch 4:45.54 6
4 Jarod Poe SR Mitchell 4:49.97 5
5 Andrew Villicana SR Mitchell 4:50.53 4
6 Chase Thurber FR River Ridge 4:53.24 3
7 Adrian Saldivar SO Gulf 5:11.19 2
8 Enrique Maduro SO River Ridge 5:15.41 1
9 Luis Flores-Pena FR Gulf 5:20.25 -
11 Noah Pulley FR Hudson 5:23.11 -
12 Ian Buckingham SO Crystal River 5:23.36 -
13 Angel Martin-Meza JR Gulf 5:25.93 -
14 Grant Shurley SO Wiregrass Ranch 5:26.47 -
16 Conor Meyer SR Anclote 5:29.12 -
  Jason Kirchner SO River Ridge NT   
  Nathan Smith SR River Ridge NT