March 6, 2020
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Avery Boyd SR Godby 21.71 10
2 Dominic Larry JR Lincoln 22.29 8
3 Curtis Williams JR Leon 22.35 6
4 Tiki Netherland SR Rickards 22.59 5
5 Deandrae McCray JR North Florida Christian 22.71 4
6 Tashod Wingfield SR Godby 23.05 3
7 Jamal Watkins SR Rickards 23.08 2
8 Javonta Anderson SR Leon 23.16 1
9 Kareem Titre SO Lincoln 23.22 -
10 Corneilus Barnes SR Godby 23.70 -
11 Savion Knight JR Chiles 23.78 -
12 Chase Gillespi SO Chiles 23.98 -
13 Byron Jackson SR St. John Paul Catholic 24.24 -
14 Jayden Jefferson SO Godby 24.36 -
15 Keiarryien Green JR Florida High 24.41 -
16 Will Boggs JR St. John Paul Catholic 24.48 -
17 Torey Walker SR Rickards 24.74 -
18 Jeremiah Godwin SO Blountstown 24.88 -
19 Tre Donaldson SO Florida High 24.90 -
20 Markeem Martin SR Godby 24.91 -
21 Khayman Barnes JR Godby 25.00 -
22 Chance Glanton SO Taylor County 25.02 -
23 Za'Tavion Young JR Godby 25.20 -
24 Mason Anderson JR Godby 25.25 -
25 Litterman Joseph III SO Graceville 25.37 -
26 Zarryen Gaines FR Godby 25.44 -
27 Baquare Whitaker JR North Florida Christian 25.56 -
28 Javon Simmons FR FAMU DRS 25.57 -
29 DeTerryan Murphy SO Blountstown 25.62 -
30 Stavon McCreary SO Madison County 25.75 -
31 Joell Green JR Graceville 25.78 -
32 Ja'ohn Jackson FR Madison County 25.93 -
33 Stylez Williams SO Taylor County 25.98 -
34 Lonnie Williams JR Godby 26.04 -
35 Michael Francis SO Godby 26.05 -
36 DJ More SO Chiefland 26.13 -
37 Aiden Samano SO Taylor County 26.35 -
38 Hunter Duval SO Franklin County 26.44 -
39 Tavaun Wint FR Blountstown 26.50 -
40 Edmond Lewis SO Godby 26.85 -
41 Dashaun Clemons' JR Chiefland 27.06 -
42 Denim Harris SO Godby 27.12 -
43 Jaiden Coleman FR Chiefland 27.39 -
44 Lee Gilliam SO Leon 27.59 -
45 Lance Footman JR Jefferson County 27.62 -
46 Jimichael Lawson FR Godby 28.01 -
47 Cooper Johnson FR Community Christian (Tal) 29.59 -
48 Travis Cooper SR Godby 30.27 -
49 Lance Petersen 8 Franklin County 31.57 -
50 Grant Payne SO Community Christian (Tal) 32.26 -
51 Justin Johnson FR Wewahitchka 35.53 -
52 Braydon Brown 7 Franklin County 38.03 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Tre Donaldson SO Florida High 24.90 -
24 Mason Anderson JR Godby 25.25 -
29 DeTerryan Murphy SO Blountstown 25.62 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
51 Justin Johnson FR Wewahitchka 35.53 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Zarryen Gaines FR Godby 25.44 -
28 Javon Simmons FR FAMU DRS 25.57 -
44 Lee Gilliam SO Leon 27.59 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Corneilus Barnes SR Godby 23.70 -
18 Jeremiah Godwin SO Blountstown 24.88 -
39 Tavaun Wint FR Blountstown 26.50 -
40 Edmond Lewis SO Godby 26.85 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
45 Lance Footman JR Jefferson County 27.62 -
47 Cooper Johnson FR Community Christian (Tal) 29.59 -
49 Lance Petersen 8 Franklin County 31.57 -
50 Grant Payne SO Community Christian (Tal) 32.26 -
52 Braydon Brown 7 Franklin County 38.03 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Hunter Duval SO Franklin County 26.44 -
41 Dashaun Clemons' JR Chiefland 27.06 -
43 Jaiden Coleman FR Chiefland 27.39 -
46 Jimichael Lawson FR Godby 28.01 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 DJ More SO Chiefland 26.13 -
37 Aiden Samano SO Taylor County 26.35 -
42 Denim Harris SO Godby 27.12 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Khayman Barnes JR Godby 25.00 -
27 Baquare Whitaker JR North Florida Christian 25.56 -
33 Stylez Williams SO Taylor County 25.98 -
34 Lonnie Williams JR Godby 26.04 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Litterman Joseph III SO Graceville 25.37 -
30 Stavon McCreary SO Madison County 25.75 -
32 Ja'ohn Jackson FR Madison County 25.93 -
35 Michael Francis SO Godby 26.05 -
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Chase Gillespi SO Chiles 23.98 -
16 Will Boggs JR St. John Paul Catholic 24.48 -
23 Za'Tavion Young JR Godby 25.20 -
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Savion Knight JR Chiles 23.78 -
14 Jayden Jefferson SO Godby 24.36 -
20 Markeem Martin SR Godby 24.91 -
22 Chance Glanton SO Taylor County 25.02 -
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Deandrae McCray JR North Florida Christian 22.71 4
15 Keiarryien Green JR Florida High 24.41 -
17 Torey Walker SR Rickards 24.74 -
31 Joell Green JR Graceville 25.78 -
Boys' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Tashod Wingfield SR Godby 23.05 3
8 Javonta Anderson SR Leon 23.16 1
9 Kareem Titre SO Lincoln 23.22 -
13 Byron Jackson SR St. John Paul Catholic 24.24 -
48 Travis Cooper SR Godby 30.27 -
Boys' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Avery Boyd SR Godby 21.71 10
2 Dominic Larry JR Lincoln 22.29 8
3 Curtis Williams JR Leon 22.35 6
4 Tiki Netherland SR Rickards 22.59 5
7 Jamal Watkins SR Rickards 23.08 2