February 28, 2020
|
Bishop Moore - Orlando, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lourdes Safford SO Dr. Phillips 1:01.80 10
2 Makayla Watson SO Lake Howell 1:02.12 8
3 Domanique Douglas SR Dr. Phillips 1:02.41 6
4 Christina Labrato JR Lake Mary 1:02.41 5
5 Jarvia Carr SO Dr. Phillips 1:03.24 4
6 Taylor Tomlinson JR Bishop Moore 1:03.72 3
7 Lauren Guthrie SR Jones 1:03.73 2
8 Lee-Ann Gilbert JR Eustis 1:04.44 1
9 Emily Branham FR Lake Mary 1:04.59 -
10 Jade Boozer FR Oviedo 1:05.85 -
11 Alyssa Brasko FR Bishop Moore 1:06.41 -
12 Talia Mapili FR Timber Creek 1:07.69 -
13 Briana Trejo JR Tavares 1:08.41 -
14 Olivianne Madris SR Eustis 1:08.52 -
15 Christania Reed JR Leesburg 1:08.96 -
16 Emily Legler SO Lake Howell 1:09.16 -
17 Olivia Giffing FR Tavares 1:10.22 -
18 Kayla Desai FR Lake Highland Prep 1:10.79 -
19 Emma Krens FR Edgewater 1:11.79 -
20 Ava Gilbert FR Eustis 1:12.08 -
21 Macy Franco FR Oviedo 1:12.46 -
22 Reese Esser SO Lake Mary 1:12.70 -
23 Lana Wheeler   Lake Highland Prep 1:13.27 -
24 Joudi Bakarat SO Timber Creek 1:13.48 -
25 Rachel Lazenby JR South Sumter 1:13.94 -
26 Tamalisha Neal SO South Sumter 1:14.79 -
27 Ariyana Brown JR Lake Howell 1:17.83 -
28 Chloe Henderson SO Leesburg 1:19.17 -
29 Sasha Haddad SO Timber Creek 1:20.38 -
30 Sidra Gray FR Leesburg 1:23.27 -
31 Gracie Hawkins FR Umatilla 1:29.93 -
  Janiyah Townsend SR Jones FS -
  Thanaporn Chullayart JR Winter Springs DQ -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Sasha Haddad SO Timber Creek 1:20.38 -
  Thanaporn Chullayart JR Winter Springs DQ -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Alyssa Brasko FR Bishop Moore 1:06.41 -
18 Kayla Desai FR Lake Highland Prep 1:10.79 -
19 Emma Krens FR Edgewater 1:11.79 -
23 Lana Wheeler   Lake Highland Prep 1:13.27 -
24 Joudi Bakarat SO Timber Creek 1:13.48 -
26 Tamalisha Neal SO South Sumter 1:14.79 -
30 Sidra Gray FR Leesburg 1:23.27 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Emily Legler SO Lake Howell 1:09.16 -
20 Ava Gilbert FR Eustis 1:12.08 -
21 Macy Franco FR Oviedo 1:12.46 -
22 Reese Esser SO Lake Mary 1:12.70 -
27 Ariyana Brown JR Lake Howell 1:17.83 -
28 Chloe Henderson SO Leesburg 1:19.17 -
31 Gracie Hawkins FR Umatilla 1:29.93 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Jade Boozer FR Oviedo 1:05.85 -
12 Talia Mapili FR Timber Creek 1:07.69 -
14 Olivianne Madris SR Eustis 1:08.52 -
15 Christania Reed JR Leesburg 1:08.96 -
17 Olivia Giffing FR Tavares 1:10.22 -
25 Rachel Lazenby JR South Sumter 1:13.94 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Makayla Watson SO Lake Howell 1:02.12 8
6 Taylor Tomlinson JR Bishop Moore 1:03.72 3
8 Lee-Ann Gilbert JR Eustis 1:04.44 1
13 Briana Trejo JR Tavares 1:08.41 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lourdes Safford SO Dr. Phillips 1:01.80 10
3 Domanique Douglas SR Dr. Phillips 1:02.41 6
4 Christina Labrato JR Lake Mary 1:02.41 5
5 Jarvia Carr SO Dr. Phillips 1:03.24 4
7 Lauren Guthrie SR Jones 1:03.73 2
9 Emily Branham FR Lake Mary 1:04.59 -
  Janiyah Townsend SR Jones FS -