February 29, 2020
|
Tohopekaliga (Kissimmeee)
|
Timing: Elite TIming

Men's 200m Dash Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Daniel Edwards JR Winter Park 22.09 10 2.4
2 Victor Jones SO Olympia 22.52 8 2.4
3 Deandre Knighten JR Frostproof 22.72 6 2.4
4 Kyan Graham SR Winter Park 23.22 5 2.4
5 Dinari Bennett SO Faith Christian 23.60 4 2.4
6 John Cooper lll SO Ocoee 23.63 3 2.4
7 Jacovi Bryons JR Gateway 23.64 2 1.3
8 Jeremiah Odie JR Tohopekaliga (Kissimmeee) 23.82 1 2.4
9 Quran Joseph JR Ocoee 24.22 - 0.5
10 Kevon Miller SO Olympia 24.24 - 0.6
11 Jadon Gomez SR Apopka 24.32 - 0.5
12 Winston Brown JR Lake Nona 24.39 - 1.3
13 Josiah Robinson SO Apopka 24.46 - 0.5
14 Adrian Pantoja SO Lake Nona 24.69 - 1.3
15 Michael Clark SO Gateway 24.71 - 1.3
16 Robert Coleman SO Freedom (Orlando) 24.96 - NWI
17 Jeremiah Oscar SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 25.09 - 1.3
18 Ricardo Rodriguez SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 25.10 - 1.3
19 Henrique Caine JR Lake Nona 25.35 - 0.6
20 Joseph Miller SR Villages 25.54 - 0.5
21 Alejandro Serrano SR Villages 25.77 - 0.5
22 Jason Rodriguez SO Faith Christian 26.45 - NWI
23 Edgar Rodriguez SO Faith Christian 27.33 - NWI
24 Anthony Colon SO Four Corners 27.61 - 0.5
25 Collin Huby FR Freedom (Orlando) 27.68 - NWI
26 Kemani Marrow FR Freedom (Orlando) 27.74 - 1.3
27 Eddie Gammage 8 Frostproof 28.24 - NWI
28 Jarell Jackson JR Four Corners 28.48 - 0.5
29 Julius Green JR Frostproof 29.03 - NWI
  Alex Rixie SO Villages DNS    -
  Charles Pierre SO Ocoee DNS    -
  Jonathan Wright SO Apopka DNS    -
  Jeremiah Bodiford   Olympia DNS    -
  Jakob Brown JR Gateway DNS    -
  Oscar Mera FR Four Corners DNS    -
Men's 200m Dash Varsity Section 1
W: 2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Daniel Edwards JR Winter Park 22.09 10
2 Victor Jones SO Olympia 22.52 8
3 Deandre Knighten JR Frostproof 22.72 6
4 Kyan Graham SR Winter Park 23.22 5
5 Dinari Bennett SO Faith Christian 23.60 4
6 John Cooper lll SO Ocoee 23.63 3
8 Jeremiah Odie JR Tohopekaliga (Kissimmeee) 23.82 1
  Charles Pierre SO Ocoee DNS   
Men's 200m Dash Varsity Section 2
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Quran Joseph JR Ocoee 24.22 -
11 Jadon Gomez SR Apopka 24.32 -
13 Josiah Robinson SO Apopka 24.46 -
20 Joseph Miller SR Villages 25.54 -
21 Alejandro Serrano SR Villages 25.77 -
24 Anthony Colon SO Four Corners 27.61 -
28 Jarell Jackson JR Four Corners 28.48 -
  Jonathan Wright SO Apopka DNS   
Men's 200m Dash Varsity Section 3
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jacovi Bryons JR Gateway 23.64 2
12 Winston Brown JR Lake Nona 24.39 -
14 Adrian Pantoja SO Lake Nona 24.69 -
15 Michael Clark SO Gateway 24.71 -
17 Jeremiah Oscar SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 25.09 -
18 Ricardo Rodriguez SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 25.10 -
26 Kemani Marrow FR Freedom (Orlando) 27.74 -
  Jakob Brown JR Gateway DNS   
Men's 200m Dash Varsity Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Robert Coleman SO Freedom (Orlando) 24.96 -
22 Jason Rodriguez SO Faith Christian 26.45 -
23 Edgar Rodriguez SO Faith Christian 27.33 -
25 Collin Huby FR Freedom (Orlando) 27.68 -
27 Eddie Gammage 8 Frostproof 28.24 -
29 Julius Green JR Frostproof 29.03 -
  Oscar Mera FR Four Corners DNS   
  Alex Rixie SO Villages DNS   
Men's 200m Dash Varsity Section 5
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Kevon Miller SO Olympia 24.24 -
19 Henrique Caine JR Lake Nona 25.35 -
  Jeremiah Bodiford   Olympia DNS