February 22, 2020
|
Deputy Scott Community Park - Windermere, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Chadrick Richards JR Lake Brantley 21.81 10
2 Kevar Williams SO DeLand 22.09 8
3 Alec Duhaney SR West Orange 22.24 6
4 Shamar Morgan FR St. Thomas Aquinas 22.29 5
5 Abraham Fuentes SR DeLand 22.42 4
6 Jerrod Cameron SO St. Thomas Aquinas 22.50 3
7 Nehemiah Gilyard SO Flagler Palm Coast 22.62 2
8 Kevin Butler   Edgewater 22.66 1
9 Andrew Harris FR Lake Brantley 22.88 -
10 Dexter Rentz SR Ocoee 22.92 -
11 Oscar Newman JR Celebration 23.11 -
12 Nasir White JR Windermere 23.15 -
13 John Cooper lll SO Ocoee 23.35 -
14 Quandarius Smith JR Buchholz 23.42 -
15 Zaire Lindsey SR DeLand 23.50 -
16 Jalin McCallum SR West Orange 23.51 -
16 Dylan Collins SO Holy Trinity 23.51 -
18 Rosario Noto SO Windermere 23.53 -
19 Aaron Pringle SR Apopka 23.62 -
20 Anthony Hankerson SO St. Thomas Aquinas 23.84 -
21 Khamani Collymore SO Apopka 23.88 -
22 Kenton Rickerson SO Flagler Palm Coast 24.06 -
23 Jayden Patterson SR Freedom (Orlando) 24.20 -
23 Kran Riley JR University (Orlando) 24.20 -
25 Ilvert Malachi SO Olympia 24.33 -
26 William Shivers SR Celebration 24.36 -
27 Joseph Price SR Celebration 24.45 -
27 Jeremi Rudolph JR West Orange 24.45 -
29 Carlos Estronza JR Holy Trinity 24.54 -
30 Jeremiah Cadet SO Ocoee 24.71 -
31 Kevin Le SR Lake Minneola 24.99 -
32 Keshan Swain   Edgewater 25.02 -
33 Myles Todd SO Windermere 25.06 -
34 James Black Strain JR Holy Trinity 25.10 -
35 Delvin Salaam JR Lake Minneola 25.21 -
36 Kendrick Riley JR University (Orlando) 25.31 -
36 Jalin Johnson FR Olympia 25.31 -
38 Oshae Clarke FR Lake Minneola 25.35 -
39 Xavier Taylor FR Matanzas 25.40 -
40 Rodney Vickers JR Apopka 25.47 -
41 Donovan Try JR Matanzas 25.83 -
42 Jerard Baptista JR Matanzas 26.26 -
43 Amari Young SR Buchholz 26.73 -
44 Joseph Clark SO Winter Springs 26.74 -
45 Nashon Lewis FR Buchholz 27.06 -
46 Collin Huby FR Freedom (Orlando) 27.20 -
47 Kemani Marrow FR Freedom (Orlando) 27.80 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Chadrick Richards JR Lake Brantley 21.81 10
2 Kevar Williams SO DeLand 22.09 8
3 Alec Duhaney SR West Orange 22.24 6
4 Shamar Morgan FR St. Thomas Aquinas 22.29 5
11 Oscar Newman JR Celebration 23.11 -
12 Nasir White JR Windermere 23.15 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Abraham Fuentes SR DeLand 22.42 4
6 Jerrod Cameron SO St. Thomas Aquinas 22.50 3
7 Nehemiah Gilyard SO Flagler Palm Coast 22.62 2
9 Andrew Harris FR Lake Brantley 22.88 -
10 Dexter Rentz SR Ocoee 22.92 -
16 Jalin McCallum SR West Orange 23.51 -
18 Rosario Noto SO Windermere 23.53 -
20 Anthony Hankerson SO St. Thomas Aquinas 23.84 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Kevin Butler   Edgewater 22.66 1
13 John Cooper lll SO Ocoee 23.35 -
14 Quandarius Smith JR Buchholz 23.42 -
15 Zaire Lindsey SR DeLand 23.50 -
19 Aaron Pringle SR Apopka 23.62 -
27 Jeremi Rudolph JR West Orange 24.45 -
32 Keshan Swain   Edgewater 25.02 -
33 Myles Todd SO Windermere 25.06 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Dylan Collins SO Holy Trinity 23.51 -
22 Kenton Rickerson SO Flagler Palm Coast 24.06 -
26 William Shivers SR Celebration 24.36 -
27 Joseph Price SR Celebration 24.45 -
29 Carlos Estronza JR Holy Trinity 24.54 -
34 James Black Strain JR Holy Trinity 25.10 -
35 Delvin Salaam JR Lake Minneola 25.21 -
39 Xavier Taylor FR Matanzas 25.40 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Kran Riley JR University (Orlando) 24.20 -
25 Ilvert Malachi SO Olympia 24.33 -
30 Jeremiah Cadet SO Ocoee 24.71 -
31 Kevin Le SR Lake Minneola 24.99 -
36 Kendrick Riley JR University (Orlando) 25.31 -
38 Oshae Clarke FR Lake Minneola 25.35 -
47 Kemani Marrow FR Freedom (Orlando) 27.80 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Khamani Collymore SO Apopka 23.88 -
36 Jalin Johnson FR Olympia 25.31 -
40 Rodney Vickers JR Apopka 25.47 -
41 Donovan Try JR Matanzas 25.83 -
42 Jerard Baptista JR Matanzas 26.26 -
43 Amari Young SR Buchholz 26.73 -
44 Joseph Clark SO Winter Springs 26.74 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Jayden Patterson SR Freedom (Orlando) 24.20 -
45 Nashon Lewis FR Buchholz 27.06 -
46 Collin Huby FR Freedom (Orlando) 27.20 -