February 22, 2020
|
Deputy Scott Community Park - Windermere, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Emelia Chatfield SR St. Thomas Aquinas 24.08 10
2 Janiyah Townsend SR Jones 24.54 8
3 Miracle Johnson SO Ocoee 24.76 6
4 Alaijah Buie SR Lake Brantley 25.08 5
5 Alyia Green SO Olympia 25.31 4
6 Javia Lee JR Boone 25.56 3
7 Lariya Shaw FR Jones 25.85 2
8 Daijah DaCosta-Moore Senior Olympia 25.96 1
9 Davida Russell SO Apopka 26.05 -
10 Maya Collins 8 Holy Trinity 26.15 -
11 Nyla McFayden FR Apopka 26.86 -
12 Sydney Larramore SO Ocoee 27.09 -
13 Elektra Engblom SO Matanzas 27.13 -
14 Castina Prudent FR Ocoee 27.19 -
15 Tiana Roberts SO Apopka 27.37 -
16 Rikiya Mitchell SR West Orange 27.46 -
17 Ezzaria Hill JR Olympia 27.58 -
18 Jaida Wilburn FR Buchholz 27.77 -
19 Myla Pierce   West Orange 27.94 -
20 Khalia Howell JR Freedom (Orlando) 28.04 -
21 Dilynn Warren SR Matanzas 28.30 -
22 Taneria Bass JR Flagler Palm Coast 28.31 -
23 Yolanda Peprah-Asante SR Buchholz 28.39 -
24 Meridith Richemond JR Celebration 28.42 -
25 Noorin Alhashim SO Celebration 28.55 -
26 Kaelyn Hunt SO University (Orlando) 28.60 -
27 Gabriella Figureroa JR Buchholz 28.72 -
28 Ma'Shuyn Jeffers FR Flagler Palm Coast 28.76 -
29 Jahliyah Spells SR Lake Minneola 28.91 -
30 Breannah Hyppolite SO Lake Minneola 28.92 -
31 Ashley Wright JR Celebration 29.04 -
32 Lensa Badolato 8 Holy Trinity 29.47 -
33 Chayil Logan FR Lake Brantley 29.59 -
34 Kaylee Yebba FR DeLand 29.64 -
35 Rikkayla Madden SR Flagler Palm Coast 29.65 -
36 Karrngton Smith JR Winter Springs 29.69 -
37 Jaliyah Moore-Felton SO DeLand 29.78 -
38 Ahvital Artison FR Windermere 29.84 -
39 Anica Austin SR Lake Minneola 30.17 -
40 Tamaya Taylor FR Windermere 30.31 -
41 Eva Glezil FR Freedom (Orlando) 30.33 -
42 Kayanna Aiken JR Edgewater 30.38 -
43 Kiara Norris FR Holy Trinity 30.50 -
44 Imani Paul JR Edgewater 31.78 -
45 Abby Buffington FR Winter Springs 32.83 -
46 Nahlani Metrius FR Windermere 33.31 -
47 Carrie Hernandez FR Lake Brantley 35.78 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Emelia Chatfield SR St. Thomas Aquinas 24.08 10
2 Janiyah Townsend SR Jones 24.54 8
3 Miracle Johnson SO Ocoee 24.76 6
4 Alaijah Buie SR Lake Brantley 25.08 5
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Alyia Green SO Olympia 25.31 4
6 Javia Lee JR Boone 25.56 3
7 Lariya Shaw FR Jones 25.85 2
8 Daijah DaCosta-Moore Senior Olympia 25.96 1
9 Davida Russell SO Apopka 26.05 -
12 Sydney Larramore SO Ocoee 27.09 -
21 Dilynn Warren SR Matanzas 28.30 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Maya Collins 8 Holy Trinity 26.15 -
11 Nyla McFayden FR Apopka 26.86 -
14 Castina Prudent FR Ocoee 27.19 -
19 Myla Pierce   West Orange 27.94 -
22 Taneria Bass JR Flagler Palm Coast 28.31 -
23 Yolanda Peprah-Asante SR Buchholz 28.39 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Elektra Engblom SO Matanzas 27.13 -
17 Ezzaria Hill JR Olympia 27.58 -
18 Jaida Wilburn FR Buchholz 27.77 -
20 Khalia Howell JR Freedom (Orlando) 28.04 -
27 Gabriella Figureroa JR Buchholz 28.72 -
29 Jahliyah Spells SR Lake Minneola 28.91 -
31 Ashley Wright JR Celebration 29.04 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Rikiya Mitchell SR West Orange 27.46 -
24 Meridith Richemond JR Celebration 28.42 -
26 Kaelyn Hunt SO University (Orlando) 28.60 -
34 Kaylee Yebba FR DeLand 29.64 -
35 Rikkayla Madden SR Flagler Palm Coast 29.65 -
36 Karrngton Smith JR Winter Springs 29.69 -
37 Jaliyah Moore-Felton SO DeLand 29.78 -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Tiana Roberts SO Apopka 27.37 -
25 Noorin Alhashim SO Celebration 28.55 -
28 Ma'Shuyn Jeffers FR Flagler Palm Coast 28.76 -
30 Breannah Hyppolite SO Lake Minneola 28.92 -
32 Lensa Badolato 8 Holy Trinity 29.47 -
39 Anica Austin SR Lake Minneola 30.17 -
40 Tamaya Taylor FR Windermere 30.31 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Chayil Logan FR Lake Brantley 29.59 -
38 Ahvital Artison FR Windermere 29.84 -
41 Eva Glezil FR Freedom (Orlando) 30.33 -
43 Kiara Norris FR Holy Trinity 30.50 -
46 Nahlani Metrius FR Windermere 33.31 -
47 Carrie Hernandez FR Lake Brantley 35.78 -
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
42 Kayanna Aiken JR Edgewater 30.38 -
44 Imani Paul JR Edgewater 31.78 -
45 Abby Buffington FR Winter Springs 32.83 -