February 22, 2020
|
Deputy Scott Community Park - Windermere, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christian Leary Junior Edgewater 10.50 10
2 Matthew McDoom SO West Orange 10.70 8
3 Kevar Williams SO DeLand 10.73 6
4 Chadrick Richards JR Lake Brantley 10.79 5
5 Shamar Morgan FR St. Thomas Aquinas 10.91 4
6 Antonio Spencer JR St. Thomas Aquinas 10.95 3
7 Jaylon Carlies SR West Orange 10.99 2
8 Christian Roberts SR Boone 11.02 1
9 David Jones SR West Orange 11.03 -
10 Quincy Skinner JR St. Thomas Aquinas 11.10 -
10 Abraham Fuentes SR DeLand 11.10 -
12 Terrail Keiths JR University (Orlando) 11.11 -
12 Dexter Rentz SR Ocoee 11.11 -
14 Tommi Hill   Edgewater 11.12 -
15 Andrew Harris FR Lake Brantley 11.16 -
16 Noah Cundiff SO Matanzas 11.31 -
17 Charles Pierre SO Ocoee 11.32 -
18 Keyondray Jones FR Apopka 11.39 -
18 John Cooper lll SO Ocoee 11.39 -
20 Matthew Johnson SR Holy Trinity 11.40 -
20 Quandarius Smith JR Buchholz 11.40 -
20 Marcus Allen FR Flagler Palm Coast 11.40 -
23 Jonathan Bailey SO Holy Trinity 11.44 -
24 Kavon Martin SR Edgewater 11.45 -
25 Kye Rivers JR Olympia 11.52 -
26 Akeem Brown SR Apopka 11.54 -
27 Teddrick Thomas SR Flagler Palm Coast 11.58 -
28 Brent Amede SR Celebration 11.60 -
29 Jadon Hampton SO Flagler Palm Coast 11.61 -
30 Michael Poole SR Windermere 11.64 -
30 Jayce Friendly JR Matanzas 11.64 -
32 Josiah Robinson SO Apopka 11.68 -
33 Michael Harris FR Lake Brantley 11.74 -
34 Aiden Amaya FR Celebration 11.78 -
35 Cameron Friedman FR Olympia 11.80 -
36 Nelson Garcia SO University (Orlando) 11.88 -
37 Machir Miller SO Buchholz 11.89 -
38 Andre Nembhora JR Freedom (Orlando) 11.96 -
39 Shadrack Estephene FR Freedom (Orlando) 12.01 -
40 Zachary Phillipps SO Lake Minneola 12.03 -
41 Devon Cole SR Lake Minneola 12.07 -
42 Robert Coleman SO Freedom (Orlando) 12.12 -
43 Brandon Wharton JR Boone 12.16 -
44 Ryan Miller SO Matanzas 12.23 -
45 Oniel Senatus FR Celebration 12.28 -
46 Danic Lopez SR Windermere 12.42 -
47 Darien Wharton FR Boone 12.50 -
48 Amari Young SR Buchholz 12.62 -
49 Brian Sanchez SO Windermere 12.68 -
50 John Hanke FR Lake Minneola 12.86 -
51 Lani Adeoshun 8 Holy Trinity 13.50 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christian Leary Junior Edgewater 10.50 10
2 Matthew McDoom SO West Orange 10.70 8
3 Kevar Williams SO DeLand 10.73 6
4 Chadrick Richards JR Lake Brantley 10.79 5
5 Shamar Morgan FR St. Thomas Aquinas 10.91 4
8 Christian Roberts SR Boone 11.02 1
9 David Jones SR West Orange 11.03 -
10 Abraham Fuentes SR DeLand 11.10 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Antonio Spencer JR St. Thomas Aquinas 10.95 3
7 Jaylon Carlies SR West Orange 10.99 2
10 Quincy Skinner JR St. Thomas Aquinas 11.10 -
12 Dexter Rentz SR Ocoee 11.11 -
14 Tommi Hill   Edgewater 11.12 -
15 Andrew Harris FR Lake Brantley 11.16 -
20 Quandarius Smith JR Buchholz 11.40 -
33 Michael Harris FR Lake Brantley 11.74 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Charles Pierre SO Ocoee 11.32 -
18 John Cooper lll SO Ocoee 11.39 -
20 Matthew Johnson SR Holy Trinity 11.40 -
23 Jonathan Bailey SO Holy Trinity 11.44 -
26 Akeem Brown SR Apopka 11.54 -
27 Teddrick Thomas SR Flagler Palm Coast 11.58 -
41 Devon Cole SR Lake Minneola 12.07 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Terrail Keiths JR University (Orlando) 11.11 -
16 Noah Cundiff SO Matanzas 11.31 -
20 Marcus Allen FR Flagler Palm Coast 11.40 -
25 Kye Rivers JR Olympia 11.52 -
28 Brent Amede SR Celebration 11.60 -
29 Jadon Hampton SO Flagler Palm Coast 11.61 -
32 Josiah Robinson SO Apopka 11.68 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Michael Poole SR Windermere 11.64 -
34 Aiden Amaya FR Celebration 11.78 -
37 Machir Miller SO Buchholz 11.89 -
38 Andre Nembhora JR Freedom (Orlando) 11.96 -
42 Robert Coleman SO Freedom (Orlando) 12.12 -
45 Oniel Senatus FR Celebration 12.28 -
49 Brian Sanchez SO Windermere 12.68 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Keyondray Jones FR Apopka 11.39 -
30 Jayce Friendly JR Matanzas 11.64 -
36 Nelson Garcia SO University (Orlando) 11.88 -
39 Shadrack Estephene FR Freedom (Orlando) 12.01 -
40 Zachary Phillipps SO Lake Minneola 12.03 -
44 Ryan Miller SO Matanzas 12.23 -
48 Amari Young SR Buchholz 12.62 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kavon Martin SR Edgewater 11.45 -
35 Cameron Friedman FR Olympia 11.80 -
43 Brandon Wharton JR Boone 12.16 -
46 Danic Lopez SR Windermere 12.42 -
47 Darien Wharton FR Boone 12.50 -
50 John Hanke FR Lake Minneola 12.86 -
51 Lani Adeoshun 8 Holy Trinity 13.50 -