February 15, 2020
|
Ida Baker (Cape Coral) - Cape Coral, FL

Girls' 1500 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jessica Edwards JR Canterbury (FM) 4:51.01 10
2 Mia Perez SR Estero 5:11.98 8
3 Sarah Schultz SR Fort Myers 5:15.51 6
4 Amy Meng SO Fort Myers 5:21.18 5
5 Dayna Dorestin SR Naples 5:21.91 4
6 Jennifer Jacoby JR Cape Coral 5:22.54 3
7 Natalee Jones SO Cape Coral 5:24.82 2
8 Anna Fischler JR Fort Myers 5:29.87 1
9 Madison Hood JR Estero 5:30.94 -
10 Jenna Rosado FR Oasis 5:30.98 -
11 Abby Green FR Southwest Florida Christian 5:36.62 -
12 Jillian Dempsey SR Naples 5:40.82 -
13 Haley Welgan JR Port Charlotte 5:41.85 -
14 Emily Harris SR Southwest Florida Christian 5:51.38 -
15 Devyn Palmer FR Ida Baker 5:52.46 -
16 Lillian Brodeur JR Estero 5:55.68 -
17 Peighton Wadsworth FR Port Charlotte 5:58.62 -
18 Sarah Goebel SO Naples 5:59.55 -
19 Hannah Brock SO North Fort Myers 6:11.22 -
20 Arianna Carrillo SO Bonita Springs 6:11.95 -
21 Rose Hatch JR Ida Baker 6:14.52 -
22 Samantha Stensrud SR Canterbury (FM) 6:16.33 -
23 Beatriz Fonseca SO South Fort Myers 6:17.89 -
24 Sophia Torres FR South Fort Myers 6:18.38 -
25 Ashlyn Washko SR Mariner 6:20.31 -
26 Alianna Carrillo SO Bonita Springs 6:25.32 -
27 Nancy Morales SO South Fort Myers 6:27.02 -
28 Sarah Liggins FR Dunbar 6:32.92 -
29 Carson Clouse SR Cape Coral 6:34.60 -
30 Yaky Delorey SO Riverdale 6:36.62 -
31 Ngoc Truong JR Riverdale 6:37.13 -
32 Molly Novia JR Cypress Lake 6:41.54 -
33 Arabella Lilleslatten JR Canterbury (FM) 6:41.93 -
34 Lauren Lang SR Barron Collier 6:43.54 -
35 Shania Koehler JR Riverdale 6:50.77 -
36 Caroline Tolson SO Ida Baker 7:02.73 -
37 Katherine Woodrow-Frister FR Oasis 7:08.15 -
38 Ashly Chou SO East Lee County 7:12.85 -
Girls' 1500 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Mia Perez SR Estero 5:11.98 8
10 Jenna Rosado FR Oasis 5:30.98 -
13 Haley Welgan JR Port Charlotte 5:41.85 -
15 Devyn Palmer FR Ida Baker 5:52.46 -
16 Lillian Brodeur JR Estero 5:55.68 -
17 Peighton Wadsworth FR Port Charlotte 5:58.62 -
21 Rose Hatch JR Ida Baker 6:14.52 -
23 Beatriz Fonseca SO South Fort Myers 6:17.89 -
24 Sophia Torres FR South Fort Myers 6:18.38 -
25 Ashlyn Washko SR Mariner 6:20.31 -
26 Alianna Carrillo SO Bonita Springs 6:25.32 -
31 Ngoc Truong JR Riverdale 6:37.13 -
32 Molly Novia JR Cypress Lake 6:41.54 -
34 Lauren Lang SR Barron Collier 6:43.54 -
36 Caroline Tolson SO Ida Baker 7:02.73 -
38 Ashly Chou SO East Lee County 7:12.85 -
Girls' 1500 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jessica Edwards JR Canterbury (FM) 4:51.01 10
3 Sarah Schultz SR Fort Myers 5:15.51 6
4 Amy Meng SO Fort Myers 5:21.18 5
5 Dayna Dorestin SR Naples 5:21.91 4
6 Jennifer Jacoby JR Cape Coral 5:22.54 3
7 Natalee Jones SO Cape Coral 5:24.82 2
8 Anna Fischler JR Fort Myers 5:29.87 1
9 Madison Hood JR Estero 5:30.94 -
11 Abby Green FR Southwest Florida Christian 5:36.62 -
12 Jillian Dempsey SR Naples 5:40.82 -
14 Emily Harris SR Southwest Florida Christian 5:51.38 -
18 Sarah Goebel SO Naples 5:59.55 -
19 Hannah Brock SO North Fort Myers 6:11.22 -
20 Arianna Carrillo SO Bonita Springs 6:11.95 -
22 Samantha Stensrud SR Canterbury (FM) 6:16.33 -
27 Nancy Morales SO South Fort Myers 6:27.02 -
28 Sarah Liggins FR Dunbar 6:32.92 -
29 Carson Clouse SR Cape Coral 6:34.60 -
30 Yaky Delorey SO Riverdale 6:36.62 -
33 Arabella Lilleslatten JR Canterbury (FM) 6:41.93 -
35 Shania Koehler JR Riverdale 6:50.77 -
37 Katherine Woodrow-Frister FR Oasis 7:08.15 -