February 10, 2020
|
St. John Neumann - Naples, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Katelyn Beam FR First Baptist (Naples) 5:54.71 10
2 Gabriella Santucci FR Canterbury (FM) 6:00.04 8
3 Jenna Rosado FR Oasis 6:00.66 6
4 Lauren Lappin 8 Village School 6:04.53 5
5 Erika Sodeika JR Gulf Coast 6:05.75 4
6 Isabella Adams 8 Village School 6:07.25 3
7 Peighton Grucci SR St. John Neumann 6:16.50 2
8 Savannah Taylor SO North Fort Myers 6:26.68 1
9 Kate Urbancic SO First Baptist (Naples) 6:27.50 -
10 Mylee Van de Wouw 6 Village School 6:35.58 -
11 Christina Guttuso SO Mason Classical Academy 6:39.18 -
12 Erika Young FR Gulf Coast 6:46.00 -
13 Anika Homolka SO North Fort Myers 6:48.52 -
14 Hannah Sangster JR North Fort Myers 6:51.45 -
15 Max Wheelehan SR Admiral Farragut 6:54.29 -
16 Breanna Fielding FR Gulf Coast 6:55.56 -
17 Samantha Stensrud SR Canterbury (FM) 6:57.94 -
18 Mia Abatecola SO Canterbury (FM) 7:00.55 -
19 Natalia Stepan 8 Village School 7:04.14 -
20 Alana Brooke FR Gulf Coast 7:11.23 -
21 Abby Forillo JR Admiral Farragut 7:13.07 -
22 Margaret Lewis FR Mason Classical Academy 7:14.94 -
23 Sydney Shute 8 Canterbury (FM) 7:17.15 -
24 Samantha Nero FR Mason Classical Academy 7:25.74 -
25 Jenna Brady FR North Fort Myers 7:39.87 -
26 Danays German JR Island Coast 8:10.77 -
27 Katherine W FR Oasis 8:18.65 -
28 Sophia Wright JR St. John Neumann 8:20.06 -
29 Sabrina Pierce JR Gulf Coast 8:23.15 -
30 Rodriguez Emma FR Gulf Coast 8:27.65 -
31 Helyosa Lopes SO North Fort Myers 9:17.23 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Jenna Rosado FR Oasis 6:00.66 6
4 Lauren Lappin 8 Village School 6:04.53 5
6 Isabella Adams 8 Village School 6:07.25 3
10 Mylee Van de Wouw 6 Village School 6:35.58 -
11 Christina Guttuso SO Mason Classical Academy 6:39.18 -
15 Max Wheelehan SR Admiral Farragut 6:54.29 -
19 Natalia Stepan 8 Village School 7:04.14 -
22 Margaret Lewis FR Mason Classical Academy 7:14.94 -
24 Samantha Nero FR Mason Classical Academy 7:25.74 -
26 Danays German JR Island Coast 8:10.77 -
27 Katherine W FR Oasis 8:18.65 -
28 Sophia Wright JR St. John Neumann 8:20.06 -
30 Rodriguez Emma FR Gulf Coast 8:27.65 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Katelyn Beam FR First Baptist (Naples) 5:54.71 10
2 Gabriella Santucci FR Canterbury (FM) 6:00.04 8
5 Erika Sodeika JR Gulf Coast 6:05.75 4
7 Peighton Grucci SR St. John Neumann 6:16.50 2
8 Savannah Taylor SO North Fort Myers 6:26.68 1
9 Kate Urbancic SO First Baptist (Naples) 6:27.50 -
12 Erika Young FR Gulf Coast 6:46.00 -
13 Anika Homolka SO North Fort Myers 6:48.52 -
14 Hannah Sangster JR North Fort Myers 6:51.45 -
16 Breanna Fielding FR Gulf Coast 6:55.56 -
17 Samantha Stensrud SR Canterbury (FM) 6:57.94 -
18 Mia Abatecola SO Canterbury (FM) 7:00.55 -
20 Alana Brooke FR Gulf Coast 7:11.23 -
21 Abby Forillo JR Admiral Farragut 7:13.07 -
23 Sydney Shute 8 Canterbury (FM) 7:17.15 -
25 Jenna Brady FR North Fort Myers 7:39.87 -
29 Sabrina Pierce JR Gulf Coast 8:23.15 -
31 Helyosa Lopes SO North Fort Myers 9:17.23 -