February 10, 2020
|
St. John Neumann - Naples, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tytiana Wilson JR Admiral Farragut 59.43 10
2 Tekoyia Cheedy 8 Admiral Farragut 1:02.29 8
3 Ellie Miller 7 Canterbury (FM) 1:03.41 6
4 Sydney Land 7 Evangelical Christian 1:04.94 5
5 Darlene Thermidor SR Golden Gate 1:06.30 4
6 Suzie Linn SR Marco Island Academy 1:06.56 3
7 Jasmine Dera SR Golden Gate 1:06.84 2
8 Sage Fitzgerald SO Gulf Coast 1:07.29 1
9 Kelis Sims 7 Admiral Farragut 1:07.45 -
10 Erika Sodeika JR Gulf Coast 1:07.77 -
11 Sloane Janopoulos 8 First Baptist (Naples) 1:08.05 -
12 Jadah Toombs 8 Gateway Charter 1:08.27 -
13 Elizabeth Christensen JR Mason Classical Academy 1:08.80 -
14 Jenna Rosado FR Oasis 1:09.44 -
15 Michelle Fleishaker SR Canterbury (FM) 1:09.75 -
16 Margaret Sullivan SR St. John Neumann 1:10.00 -
17 Emilie Gesdorf SO Community School (Naples) 1:11.60 -
18 Aaliyah Smith JR First Baptist (Naples) 1:11.63 -
19 rylee taber   Gateway Charter 1:11.73 -
20 Trinity Castillo FR North Fort Myers 1:11.76 -
21 Hannah Mitchell FR St. John Neumann 1:12.86 -
22 Katrina Baiza-Urtaza SO Mason Classical Academy 1:15.22 -
23 Mia Slaboch 8 Village School 1:15.62 -
24 Jaclynn Mars FR Oasis 1:15.84 -
25 Julia Michale JR Community Christian (PC) 1:16.13 -
26 Eliana Garcia JR North Fort Myers 1:17.16 -
27 Vivianne Thomas SO Evangelical Christian 1:17.62 -
28 Emilie Cojanu SO Canterbury (FM) 1:21.98 -
29 Samantha Nero FR Mason Classical Academy 1:22.41 -
30 Laurelyn Long FR Oasis 1:23.08 -
31 Sydney Schiller JR Community School (Naples) 1:24.58 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Katrina Baiza-Urtaza SO Mason Classical Academy 1:15.22 -
23 Mia Slaboch 8 Village School 1:15.62 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Suzie Linn SR Marco Island Academy 1:06.56 3
13 Elizabeth Christensen JR Mason Classical Academy 1:08.80 -
14 Jenna Rosado FR Oasis 1:09.44 -
29 Samantha Nero FR Mason Classical Academy 1:22.41 -
31 Sydney Schiller JR Community School (Naples) 1:24.58 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jadah Toombs 8 Gateway Charter 1:08.27 -
16 Margaret Sullivan SR St. John Neumann 1:10.00 -
17 Emilie Gesdorf SO Community School (Naples) 1:11.60 -
19 rylee taber   Gateway Charter 1:11.73 -
21 Hannah Mitchell FR St. John Neumann 1:12.86 -
24 Jaclynn Mars FR Oasis 1:15.84 -
25 Julia Michale JR Community Christian (PC) 1:16.13 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Kelis Sims 7 Admiral Farragut 1:07.45 -
28 Emilie Cojanu SO Canterbury (FM) 1:21.98 -
30 Laurelyn Long FR Oasis 1:23.08 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Tekoyia Cheedy 8 Admiral Farragut 1:02.29 8
11 Sloane Janopoulos 8 First Baptist (Naples) 1:08.05 -
15 Michelle Fleishaker SR Canterbury (FM) 1:09.75 -
18 Aaliyah Smith JR First Baptist (Naples) 1:11.63 -
20 Trinity Castillo FR North Fort Myers 1:11.76 -
26 Eliana Garcia JR North Fort Myers 1:17.16 -
27 Vivianne Thomas SO Evangelical Christian 1:17.62 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tytiana Wilson JR Admiral Farragut 59.43 10
3 Ellie Miller 7 Canterbury (FM) 1:03.41 6
4 Sydney Land 7 Evangelical Christian 1:04.94 5
5 Darlene Thermidor SR Golden Gate 1:06.30 4
7 Jasmine Dera SR Golden Gate 1:06.84 2
8 Sage Fitzgerald SO Gulf Coast 1:07.29 1
10 Erika Sodeika JR Gulf Coast 1:07.77 -