March 13, 2020
|
Creekside - St. Johns, FL
|
Timing: Elite TIming

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Coy Sauceman JR Creekside 38.90 10
2 Cyrus Ways SO Nease 39.24 8
3 Samuel Thompson JR Yulee 40.40 6
4 Joel Childs JR Orange Park 40.78 5
5 Robert Neil JR Yulee 42.30 4
6 Ronald Evans SR Menendez 42.49 3
7 Caelen Barnett SO Bartram Trail 43.46 2
8 Christian Brown SR St. Augustine 43.71 1
9 Ernest Jones SR Fleming Island 44.03 -
10 Charlie Masterson JR Fleming Island 44.12 -
11 Karey Henry-Duncan JR Oakleaf 44.55 -
12 Daniel Fulton III JR Columbia 44.86 -
13 Chris Leveille SO Ponte Vedra 45.27 -
14 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 45.67 -
15 Kadin Elmore SR Orange Park 45.70 -
16 Jacob Shelton SO Orange Park 46.46 -
17 William Mann JR Ponte Vedra 46.50 -
18 Richard Martin JR Bishop Snyder 47.25 -
19 Enrico Montero FR Fleming Island 47.46 -
20 Rasheed Baker JR Ridgeview 47.60 -
21 Charles Hilliard SO Paxon 47.66 -
22 Devin Johnson SR Columbia 48.23 -
23 Blake Barfield SO Middleburg 48.25 -
24 Matthew Jones SR Menendez 48.33 -
25 Alexzander Searles SO Ridgeview 48.40 -
26 Connor Salt SR Bishop Snyder 48.49 -
27 Gray Gamble SR Menendez 48.53 -
28 Thomas Walker FR Columbia 49.01 -
29 Nate Chase SR Fleming Island 49.80 -
30 Dylan Frank JR Bartram Trail 50.02 -
31 Salvatore Cucuzza SR Menendez 53.87 -
32 Tyler Goold JR Ridgeview 55.16 -
  Anthony Taylor SR Oakleaf DNS   
  Zakkary Morse SR Bartram Trail DNS   
  Nate Williams SO Trinity Christian (Jax) DNS   
  Richie Hallack SR Yulee DNS   
  Joey Jenkins FR Yulee DNS   
  Jeremiah Giedrys SR Fernandina Beach DNS   
  Justus Johnson SR St. Augustine DNS   
  Da'mon Daniels SR Raines DNS   
  Noah Gros SO Fernandina Beach DNS   
  Justin Blevins FR Fernandina Beach DNS   
  Don-Nell Hensil SR Orange Park DNS   
  Gabriel Lopez JR Ponte Vedra DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Karey Henry-Duncan JR Oakleaf 44.55 -
15 Kadin Elmore SR Orange Park 45.70 -
  Richie Hallack SR Yulee DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Devin Johnson SR Columbia 48.23 -
28 Thomas Walker FR Columbia 49.01 -
31 Salvatore Cucuzza SR Menendez 53.87 -
  Justin Blevins FR Fernandina Beach DNS   
  Anthony Taylor SR Oakleaf DNS   
  Joey Jenkins FR Yulee DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Blake Barfield SO Middleburg 48.25 -
26 Connor Salt SR Bishop Snyder 48.49 -
30 Dylan Frank JR Bartram Trail 50.02 -
32 Tyler Goold JR Ridgeview 55.16 -
  Nate Williams SO Trinity Christian (Jax) DNS   
  Noah Gros SO Fernandina Beach DNS   
  Don-Nell Hensil SR Orange Park DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kemarl Kelly JR Bishop Snyder 45.67 -
17 William Mann JR Ponte Vedra 46.50 -
18 Richard Martin JR Bishop Snyder 47.25 -
19 Enrico Montero FR Fleming Island 47.46 -
29 Nate Chase SR Fleming Island 49.80 -
  Jeremiah Giedrys SR Fernandina Beach DNS   
  Zakkary Morse SR Bartram Trail DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Caelen Barnett SO Bartram Trail 43.46 2
12 Daniel Fulton III JR Columbia 44.86 -
16 Jacob Shelton SO Orange Park 46.46 -
21 Charles Hilliard SO Paxon 47.66 -
24 Matthew Jones SR Menendez 48.33 -
25 Alexzander Searles SO Ridgeview 48.40 -
27 Gray Gamble SR Menendez 48.53 -
Boys' 300 Hurdles Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Robert Neil JR Yulee 42.30 4
8 Christian Brown SR St. Augustine 43.71 1
10 Charlie Masterson JR Fleming Island 44.12 -
13 Chris Leveille SO Ponte Vedra 45.27 -
20 Rasheed Baker JR Ridgeview 47.60 -
  Justus Johnson SR St. Augustine DNS   
  Gabriel Lopez JR Ponte Vedra DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Coy Sauceman JR Creekside 38.90 10
2 Cyrus Ways SO Nease 39.24 8
3 Samuel Thompson JR Yulee 40.40 6
4 Joel Childs JR Orange Park 40.78 5
6 Ronald Evans SR Menendez 42.49 3
9 Ernest Jones SR Fleming Island 44.03 -
  Da'mon Daniels SR Raines DNS