February 15, 2020
|
Mt. Dora Christian - Mount Dora, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alaijah Buie SR Lake Brantley 59.36 10
2 Anya Spragg JR Lake Brantley 1:01.09 8
3 Zy'Kerriah Croker SR Ocoee 1:03.13 6
4 Eriona Sherwood JR Ocoee 1:03.78 5
5 Briana Carey SO West Port 1:04.63 4
6 Kaela Williams SO Circle Christian 1:05.91 3
7 Ryleigh Wilson 8 Master's Academy (Oviedo) 1:06.34 2
8 Kendall Brown FR Wildwood 1:06.60 1
9 Kaitlyn Clark FR Foundation Academy 1:06.63 -
10 Daniela Cardenas FR Foundation Academy 1:07.40 -
11 Susanna Zerbian SO Circle Christian 1:08.00 -
12 Zarina London SR Ocoee 1:08.70 -
13 gabrielle piccola FR West Port 1:08.90 -
14 Mirabella Miranda JR Windermere Prep 1:09.93 -
15 Aiyanna Hicks SO Ocoee 1:10.19 -
16 Chayil Logan FR Lake Brantley 1:10.57 -
17 caitlyn smith SO West Port 1:11.62 -
18 Gianna Kistner FR Circle Christian 1:12.14 -
19 Avery Bangsund 7 Foundation Academy 1:12.56 -
20 Bailey Bai FR Lake Brantley 1:13.07 -
21 Molly Beliveau 8 First Academy (Leesburg) 1:13.92 -
22 Jessica Williams FR Foundation Academy 1:13.98 -
23 Carly Rutigliano SO Master's Academy (Oviedo) 1:14.45 -
24 Madison Mendez JR Mount Dora Christian 1:16.40 -
25 Leah Sowers   Mount Dora Christian 1:17.72 -
26 Lauren McElrath JR Circle Christian 1:17.79 -
27 Alexis Birchmore SO Wildwood 1:23.84 -
28 Ella Brignoni   Mount Dora Christian 1:26.82 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Kaitlyn Clark FR Foundation Academy 1:06.63 -
11 Susanna Zerbian SO Circle Christian 1:08.00 -
24 Madison Mendez JR Mount Dora Christian 1:16.40 -
26 Lauren McElrath JR Circle Christian 1:17.79 -
27 Alexis Birchmore SO Wildwood 1:23.84 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Daniela Cardenas FR Foundation Academy 1:07.40 -
13 gabrielle piccola FR West Port 1:08.90 -
16 Chayil Logan FR Lake Brantley 1:10.57 -
18 Gianna Kistner FR Circle Christian 1:12.14 -
28 Ella Brignoni   Mount Dora Christian 1:26.82 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Kendall Brown FR Wildwood 1:06.60 1
14 Mirabella Miranda JR Windermere Prep 1:09.93 -
17 caitlyn smith SO West Port 1:11.62 -
19 Avery Bangsund 7 Foundation Academy 1:12.56 -
20 Bailey Bai FR Lake Brantley 1:13.07 -
23 Carly Rutigliano SO Master's Academy (Oviedo) 1:14.45 -
25 Leah Sowers   Mount Dora Christian 1:17.72 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Kaela Williams SO Circle Christian 1:05.91 3
7 Ryleigh Wilson 8 Master's Academy (Oviedo) 1:06.34 2
12 Zarina London SR Ocoee 1:08.70 -
15 Aiyanna Hicks SO Ocoee 1:10.19 -
21 Molly Beliveau 8 First Academy (Leesburg) 1:13.92 -
22 Jessica Williams FR Foundation Academy 1:13.98 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alaijah Buie SR Lake Brantley 59.36 10
2 Anya Spragg JR Lake Brantley 1:01.09 8
3 Zy'Kerriah Croker SR Ocoee 1:03.13 6
4 Eriona Sherwood JR Ocoee 1:03.78 5
5 Briana Carey SO West Port 1:04.63 4