February 18, 2020
|
Merritt Island - Merritt Island, FL
|
Timing: BV Timing

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Maya Collins 8 Holy Trinity 12.84
2 Nischa King FR Rockledge 13.12
3 Victoria Joyce SO Rockledge 13.13
4 Anijia Sutton SO Rockledge 13.77
5 Alexus Parsons FR Bayside 13.82
6 Ashanti Boone SR Eau Gallie 13.83
7 Jadeyn Webb 7 Holy Trinity 13.84
8 Allyson Watson-Bell FR Rockledge 13.92
9 J'Deja Evans SO Bayside 13.94
10 Tamara Buckmaster JR Rockledge 13.95
11 Jasmine Johnson SO Viera 14.08
12 Shi-Lynn Yon SO Melbourne 14.18
13 Ja'Dajah Washington SO Bayside 14.34
14 Madison Webster JR Space Coast 14.38
15 Riley Roche SO Holy Trinity 14.42
16 Lensa Badolato 8 Holy Trinity 14.45
17 Marissa Leoni FR Viera 14.56
18 Rachel Pittman SO Viera 14.69
19 Serinity Young FR Rockledge 14.69
20 Destinee Hilliard JR Bayside 14.81
21 Michaela Gipson FR Melbourne 14.82
22 Adriana Laramore JR Bayside 14.99
23 Sierra Manning SO Merritt Island 15.04
24 Alyssa Longley SR Eau Gallie 15.35
25 Madelyn Hassey 7 Holy Trinity 15.44
26 Alex Adams JR Cocoa Beach 15.56
27 A'Brea Bradley FR Melbourne 15.62
28 Jaleah Macdonald FR Eau Gallie 15.65
29 Keona Adderley SO Bayside 15.66
30 Rudi Mercer FR Space Coast 15.69
31 Madelyn Wolverton SO Cocoa Beach 15.86
32 Nicole Galette SO Eau Gallie 15.94
33 Renajeshia Mercer SO Space Coast 16.14
34 Lana Ekhaguere SR Cocoa Beach 16.19
35 Isabella Dennis JR Merritt Island 16.26
36 Stacey Norman SO Cocoa Beach 16.27
37 Autumn Warner SO Merritt Island 16.28
38 Isabella Howell SO Merritt Island 16.40
39 India Wallace SO Melbourne 16.42
40 Jocelyn Harmening SO Space Coast 16.51
41 Priya Gutta SO Holy Trinity 16.75
42 Madeline Aragonez SO Space Coast 17.64
43 Makayla Willson JR Viera 20.32
  Kemya Clayton FR Eau Gallie NT
  Smryna Troncoso SO Florida Prep NT
  Hagen Ziade JR Melbourne NT
  Amanda Kirschner SO Florida Prep NT
  Jessie Rebeix JR Florida Prep NT
  Madison Day JR Cocoa Beach NT
  Marisa Horn SO Cocoa Beach NT
  Sharmaine Oquiendo FR Melbourne NT
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Maya Collins 8 Holy Trinity 12.84
2 Nischa King FR Rockledge 13.12
6 Ashanti Boone SR Eau Gallie 13.83
7 Jadeyn Webb 7 Holy Trinity 13.84
8 Allyson Watson-Bell FR Rockledge 13.92
9 J'Deja Evans SO Bayside 13.94
10 Tamara Buckmaster JR Rockledge 13.95
12 Shi-Lynn Yon SO Melbourne 14.18
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Victoria Joyce SO Rockledge 13.13
4 Anijia Sutton SO Rockledge 13.77
5 Alexus Parsons FR Bayside 13.82
11 Jasmine Johnson SO Viera 14.08
15 Riley Roche SO Holy Trinity 14.42
16 Lensa Badolato 8 Holy Trinity 14.45
18 Rachel Pittman SO Viera 14.69
20 Destinee Hilliard JR Bayside 14.81
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
14 Madison Webster JR Space Coast 14.38
19 Serinity Young FR Rockledge 14.69
21 Michaela Gipson FR Melbourne 14.82
22 Adriana Laramore JR Bayside 14.99
25 Madelyn Hassey 7 Holy Trinity 15.44
28 Jaleah Macdonald FR Eau Gallie 15.65
31 Madelyn Wolverton SO Cocoa Beach 15.86
  Hagen Ziade JR Melbourne NT
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
23 Sierra Manning SO Merritt Island 15.04
27 A'Brea Bradley FR Melbourne 15.62
38 Isabella Howell SO Merritt Island 16.40
39 India Wallace SO Melbourne 16.42
41 Priya Gutta SO Holy Trinity 16.75
  Smryna Troncoso SO Florida Prep NT
  Jessie Rebeix JR Florida Prep NT
  Marisa Horn SO Cocoa Beach NT
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
26 Alex Adams JR Cocoa Beach 15.56
29 Keona Adderley SO Bayside 15.66
34 Lana Ekhaguere SR Cocoa Beach 16.19
40 Jocelyn Harmening SO Space Coast 16.51
42 Madeline Aragonez SO Space Coast 17.64
  Kemya Clayton FR Eau Gallie NT
  Sharmaine Oquiendo FR Melbourne NT
  Madison Day JR Cocoa Beach NT
Girls' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Marissa Leoni FR Viera 14.56
24 Alyssa Longley SR Eau Gallie 15.35
30 Rudi Mercer FR Space Coast 15.69
32 Nicole Galette SO Eau Gallie 15.94
33 Renajeshia Mercer SO Space Coast 16.14
35 Isabella Dennis JR Merritt Island 16.26
36 Stacey Norman SO Cocoa Beach 16.27
  Amanda Kirschner SO Florida Prep NT
Girls' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 Ja'Dajah Washington SO Bayside 14.34
37 Autumn Warner SO Merritt Island 16.28
43 Makayla Willson JR Viera 20.32