March 7, 2020
|
DeLand - DeLand, FL

Girls' 4 x 200 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME SC
1 Mainland A Cydney Wright, Acura Graves, Skye Humphrey, Jasmyn Dorsey 1:45.82 10
2 Seminole (Sanford) A Kira Deleon, Oludoyin Soremi, Keyara Hillery, Zaniyah Fye 1:49.79 8
3 Forest A Keala McKinley, Klaudia Taylor, Tristen Styles, Kania Dean 1:52.16 6
4 Father Lopez A Shea Keelen, Sienne Peele, Taneja Robinson, Virginia Woods 1:56.07 5
5 Mainland
(B>)
B Aleah Johnson, D'amia Lawrence, Caroline Johnson, Jalia Walker 2:01.43 4
6 Pine Ridge A Janiah Massey, Jade DaCosta, Quimariya Harris, Ansley Hudson 2:02.23 3
7 Spruce Creek A Abby Thumbeck, Marta Zherukha, Lauren Taylor, Jada Johnson 2:02.54 2
8 Lake Weir A Cierra Jones, Breyonna Jones, Katherine Ramirez, Kassandra Vega 2:06.86 1
9 Seabreeze
(B>)
B Tonila Jackson, Jasmine McGee, Marissa Collins, Bethany Basham 2:07.15 -
10 University (OC) A Karene Chin, Marissa Griffin, Ariana Jerelds, Grace Kelly 2:07.79 -
11 Lake Brantley
(B>)
B Bailey Bai, Tamya Grissett, Brianna Montanez, Carrie Hernandez 2:09.65 -
12 DeLand A Megan Abando, Mahek Chandna, Paulina Torres, Paris Blackburn 2:12.84 -
13 Warner Christian
(B>)
B Desharia Boyd, Kendal Bowman, Savannah Pereira, Thalia Pereira 2:26.64 -
  Hagerty A Ziann Facey, Amira Ali, Megan Lundstrom, Molly McGrath DNS   
  Seabreeze A Emily Steinmann, Emmaline Caputo, Mckenna Baker, Chenin Cook DNS   
  Belleview A Lynae' Soto, Kyra Collins, Madeline Siemer, Kendrie Smith DNS   
  Lake Brantley A Amilyah Robinson, Anya Spragg, Alaijah Buie, Jo Tazashya Stephens DNS   
  South Lake A Hannah Wickham, Marlynna Dixon, Amyrah Francios, Deja-Ray Mason DNS   
  Warner Christian A Talisa Guinn, Alexys Hill, Kendal Bowman, Miracle Donnell DNS   
Girls' 4 x 200 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Mainland Wright, Graves, Humphrey, Dorsey 1:45.82 10
2 Seminole (Sanford) Deleon, Soremi, Hillery, Fye 1:49.79 8
5 Mainland
(B>)
Johnson, Lawrence, Johnson, Walker 2:01.43 4
7 Spruce Creek Thumbeck, Zherukha, Taylor, Johnson 2:02.54 2
11 Lake Brantley
(B>)
Bai, Grissett, Montanez, Hernandez 2:09.65 -
  Lake Brantley Robinson, Spragg, Buie, Stephens DNS   
  Belleview Soto, Collins, Siemer, Smith DNS   
  Hagerty Facey, Ali, Lundstrom, McGrath DNS   
Girls' 4 x 200 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Father Lopez Keelen, Peele, Robinson, Woods 1:56.07 5
8 Lake Weir Jones, Jones, Ramirez, Vega 2:06.86 1
10 University (OC) Chin, Griffin, Jerelds, Kelly 2:07.79 -
12 DeLand Abando, Chandna, Torres, Blackburn 2:12.84 -
13 Warner Christian
(B>)
Boyd, Bowman, Pereira, Pereira 2:26.64 -
  Warner Christian Guinn, Hill, Bowman, Donnell DNS   
  South Lake Wickham, Dixon, Francios, Mason DNS   
  Seabreeze Steinmann, Caputo, Baker, Cook DNS   
Girls' 4 x 200 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 Forest McKinley, Taylor, Styles, Dean 1:52.16 6
6 Pine Ridge Massey, DaCosta, Harris, Hudson 2:02.23 3
9 Seabreeze
(B>)
Jackson, McGee, Collins, Basham 2:07.15 -