March 7, 2020
|
Showalter Field - Winter Park, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
  Hoshea Joseph JR First Academy (Orlando) 28.09 - 2.0
  Joby Alaya FR Mount Dora 34.82 - 1.3
  Anchalee Brown JR Mount Dora 30.72 - 1.5
  Sarah Kanbara JR Oviedo 29.04 - 2.0
  Chelsea Craft SR Oviedo 26.00 8 1.3
  Tanijah Toe FR Oviedo 27.46 - 1.5
  Briana Trejo JR Tavares 29.09 - 1.5
  Deandria Leslie FR Tavares 30.33 - -0.1
  Kayla Williams SO Tavares 29.92 - 1.5
  India Hollis   Edgewater 29.08 - 2.0
  Daisja Nelson JR Edgewater 28.38 - 2.0
  Bryanna Reid SR Freedom (Orlando) 29.64 - 1.5
  Castina Prudent FR Ocoee 27.23 - -0.3
  Miracle Johnson SO Ocoee 24.69 10 1.3
  Lelia Howard FR Wekiva 27.08 2 1.5
  Re'niya Ford FR Villages 27.62 - 1.5
  Abigail Andal FR Villages 29.46 - -0.1
  Alexis Devlin SR Winter Park 26.13 4 1.3
  Jenessa Oxendine FR Atlantic (PO) 31.86 - -0.1
  Chinnel Rooplal FR Atlantic (PO) 33.00 - 1.8
  Yanari Padgett FR Atlantic (PO) 29.83 - 1.5
  Anaje Austin SR Bishop Kenny 28.67 - 1.5
  Gabrielle Johnson FR Bishop Kenny 27.20 - 1.5
  Mailene Miranda JR Bishop Kenny 28.55 - 2.0
  Kaijah Ma JR Sarasota 30.16 - 1.8
  Capri Procopio SR Sarasota 28.03 - -0.3
  Anna Miliotes FR Trinity Prep 30.61 - -0.9
  Keyaira Goff SO Trinity Prep 33.04 - 1.8
  Anuha Tatineni SO Trinity Prep 31.31 - 1.8
  Malasia Pierre-Louis SR Winter Haven 30.07 - -0.1
  Jaden Byrd JR Winter Park 27.64 - -0.3
  Jani Day SO Winter Park 28.26 - 1.5
  Ashari Beauford JR Wekiva 27.70 - 2.0
  Emily Grantham FR Boone 29.46 - 1.3
  Maya Wilson SO Lake Nona 28.99 - 1.5
  Leilana Lugo FR Auburndale 34.95 - 1.3
  Andreya Lasala JR Master's Academy (Oviedo) 29.98 - -0.9
  Nyasia Rivera JR Cypress Creek 27.39 - 1.5
  Jeleicia Morgan JR Cypress Creek 30.46 - -0.9
  Jade Atkins JR Windermere 29.04 - -0.9
  Tamaya Taylor FR Windermere 29.86 - -0.9
  Makayla Watson SO Lake Howell 26.00 6 1.3
  Shaliyah Brown SR Windermere 27.69 - 1.3
  Treazu’re Sims SO University (Orlando) 27.26 - -0.3
  Julia High SO Windermere Prep 30.97 - -0.9
  Ariana Cirino JR University (Orlando) 27.33 - -0.3
  Sydney Henderson SO University (Orlando) 34.09 - 1.3
  R'Kaijah Maduro FR Olympia 31.07 - 1.8
  Alyia Green SO Olympia 26.11 5 1.3
  Jaedyn Smith JR Auburndale 27.34 - 1.5
  Riniya Johnson SR Auburndale 27.03 3 1.3
  Sarai Cruz SO Boone 34.49 - 1.3
  Nadia Perez SO East River 29.96 - -0.9
  Aliah Despeignes SR East River 34.65 - 1.3
  Mia Arenas SO Cypress Creek 29.33 - -0.9
  Alexa Wilson SO Master's Academy (Oviedo) 28.25 - 1.5
  Nicolette Rideout FR East River 27.17 1 -0.1
  Justyn Smith JR Lake Nona 28.10 - 2.0
  Sydni Brown SO Lake Nona 27.41 - 1.5
  Paula Benito Vercher SO Apopka 28.74 - 2.0
  Tiana Roberts SO Apopka 27.83 - -0.3
  Heaven Wright SO Apopka 28.03 - 2.0
  Ezzaria Hill JR Olympia 27.78 - -0.3
  Sharya Davis SR First Academy (Orlando) DNS    -
  Rikiya Mitchell SR West Orange DNS    -
  Christina Broaden FR Master's Academy (Oviedo) DNS    -
  Olivia Hebert FR First Academy (Orlando) DNS    -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS    -
  Eva Glezil FR Freedom (Orlando) DNS    -
  Sydney Jones FR Edgewater DNS    -
  Jocelyn Townsend SO Wekiva DNS    -
  Chloe McCoy JR Mount Dora DNS    -
  Priska Vaillant SO Freedom (Orlando) DNS    -
  Sophia McEntyre FR Lake Howell DNS    -
  Yarelis Santiago-Rodriguez SO Lake Howell DNS    -
  Victoria Augustin SR Winter Haven DNS    -
  Sarai Cruz SO Boone DNS    -
Girls' 200 Meters Section 1
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Shaliyah Brown SR Windermere 27.69 -
  Alyia Green SO Olympia 26.11 5
  Makayla Watson SO Lake Howell 26.00 6
  Riniya Johnson SR Auburndale 27.03 3
  Miracle Johnson SO Ocoee 24.69 10
  Chelsea Craft SR Oviedo 26.00 8
  Alexis Devlin SR Winter Park 26.13 4
  Victoria Augustin SR Winter Haven DNS   
  Rikiya Mitchell SR West Orange DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Ezzaria Hill JR Olympia 27.78 -
  Ariana Cirino JR University (Orlando) 27.33 -
  Treazu’re Sims SO University (Orlando) 27.26 -
  Tiana Roberts SO Apopka 27.83 -
  Castina Prudent FR Ocoee 27.23 -
  Jaden Byrd JR Winter Park 27.64 -
  Capri Procopio SR Sarasota 28.03 -
  Jocelyn Townsend SO Wekiva DNS   
  Sharya Davis SR First Academy (Orlando) DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Nyasia Rivera JR Cypress Creek 27.39 -
  Jaedyn Smith JR Auburndale 27.34 -
  Sydni Brown SO Lake Nona 27.41 -
  Lelia Howard FR Wekiva 27.08 2
  Bryanna Reid SR Freedom (Orlando) 29.64 -
  Jani Day SO Winter Park 28.26 -
  Gabrielle Johnson FR Bishop Kenny 27.20 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS   
  Olivia Hebert FR First Academy (Orlando) DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: 2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Heaven Wright SO Apopka 28.03 -
  Paula Benito Vercher SO Apopka 28.74 -
  Justyn Smith JR Lake Nona 28.10 -
  Ashari Beauford JR Wekiva 27.70 -
  Daisja Nelson JR Edgewater 28.38 -
  India Hollis   Edgewater 29.08 -
  Sarah Kanbara JR Oviedo 29.04 -
  Mailene Miranda JR Bishop Kenny 28.55 -
  Hoshea Joseph JR First Academy (Orlando) 28.09 -
Girls' 200 Meters Section 5
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Alexa Wilson SO Master's Academy (Oviedo) 28.25 -
  Maya Wilson SO Lake Nona 28.99 -
  Kayla Williams SO Tavares 29.92 -
  Briana Trejo JR Tavares 29.09 -
  Tanijah Toe FR Oviedo 27.46 -
  Anchalee Brown JR Mount Dora 30.72 -
  Re'niya Ford FR Villages 27.62 -
  Anaje Austin SR Bishop Kenny 28.67 -
  Yanari Padgett FR Atlantic (PO) 29.83 -
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Andreya Lasala JR Master's Academy (Oviedo) 29.98 -
  Jade Atkins JR Windermere 29.04 -
  Tamaya Taylor FR Windermere 29.86 -
  Julia High SO Windermere Prep 30.97 -
  Mia Arenas SO Cypress Creek 29.33 -
  Jeleicia Morgan JR Cypress Creek 30.46 -
  Nadia Perez SO East River 29.96 -
  Anna Miliotes FR Trinity Prep 30.61 -
  Eva Glezil FR Freedom (Orlando) DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: 1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  R'Kaijah Maduro FR Olympia 31.07 -
  Anuha Tatineni SO Trinity Prep 31.31 -
  Keyaira Goff SO Trinity Prep 33.04 -
  Kaijah Ma JR Sarasota 30.16 -
  Chinnel Rooplal FR Atlantic (PO) 33.00 -
  Yarelis Santiago-Rodriguez SO Lake Howell DNS   
  Sarai Cruz SO Boone DNS   
  Priska Vaillant SO Freedom (Orlando) DNS   
  Chloe McCoy JR Mount Dora DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Sydney Henderson SO University (Orlando) 34.09 -
  Leilana Lugo FR Auburndale 34.95 -
  Aliah Despeignes SR East River 34.65 -
  Sarai Cruz SO Boone 34.49 -
  Emily Grantham FR Boone 29.46 -
  Joby Alaya FR Mount Dora 34.82 -
  Christina Broaden FR Master's Academy (Oviedo) DNS   
  Sophia McEntyre FR Lake Howell DNS   
  Sydney Jones FR Edgewater DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Nicolette Rideout FR East River 27.17 1
  Deandria Leslie FR Tavares 30.33 -
  Abigail Andal FR Villages 29.46 -
  Malasia Pierre-Louis SR Winter Haven 30.07 -
  Jenessa Oxendine FR Atlantic (PO) 31.86 -