February 15, 2020
|
Royal Palm Beach - West Palm Beach, FL
|

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Derrick Cruickshank Senior Royal Palm Beach 21.90 10
2 Malichi Bent JR Pahokee 22.47 8
3 Maxfield Patrick JR Vero Beach 22.54 6
4 Jamarri Brown JR Cardinal Newman 22.57 5
5 Winford Porter JR Seminole Ridge 22.68 4
6 Lopez Lumaine SO Boynton Beach 22.73 3
7 Antoine Evans JR Lake Worth 22.84 2
8 Justin Glaze   Suncoast 22.92 1
9 Isaac Hernandez SR Clewiston 23.34 -
10 Mathew Beliard SR Boca Raton 23.39 -
11 Mikalet Jean SO Santaluces 23.53 -
12 Anthony Jones   Suncoast 23.61 -
13 Marcus Fuller SO Boynton Beach 23.67 -
14 Jamairi Patterson JR Pahokee 24.01 -
15 Riley Pelletier SO Martin County 24.02 -
16 Jacory Brown FR Cardinal Newman 24.08 -
17 Sean Dillman FR West Boca Raton 24.13 -
18 Danny Dubriel   Royal Palm Beach 24.23 -
19 Sterling St-Cyr   Suncoast 24.29 -
20 DANIEL CRUZ JR Goleman 24.40 -
21 Joseph Cruz FR West Boca Raton 24.44 -
22 Walentz Exume JR Atlantic Christian 24.44 -
23 Ryan Valido FR Goleman 24.47 -
24 Spencer Finnigan-Lucas SR Martin County 24.59 -
25 Marquice Greer SR Glades Central 24.65 -
26 Joseph Gonzales FR West Boca Raton 24.79 -
27 Nikolas Schwartz JR Martin County 24.89 -
28 Jacobi Harrington JR Santaluces 25.00 -
29 Ro'Maud Porter SR Glades Central 25.14 -
30 James Robertson SO Boca Raton 25.21 -
31 Preston Thompson FR Clewiston 25.22 -
32 Ruiden Soldatich SO Vero Beach 25.45 -
33 Angel Diaz JR Boca Raton 25.45 -
34 Peter Gabriel   Dwyer 25.55 -
35 Ephrain Floyd SO Vero Beach 25.56 -
36 Collin Klaus SO Martin County 25.68 -
37 Woodson Merius SO Santaluces 25.75 -
38 oneil morgan FR Royal Palm Beach 26.01 -
39 Derrick Daughrity 7 Atlantic Christian 26.42 -
40 Tyler Hall SO Suncoast 26.84 -
41 Del Louidor SR Lake Worth 26.93 -
42 Josue Hernandez JR Boca Raton 27.36 -
43 Javan Patrick SO Pahokee 27.61 -
44 Dillon Satchell SR Atlantic Christian 28.58 -
45 Seth Exilus FR Lake Worth 31.65 -
  Avari Marshall SO Goleman DNF   
  Ahmad Gary JR Clewiston DNS   
  Micah Allen SR Cypress Bay DNS   
  Maurice Collier SO Pahokee DNS   
  Reginold Ferguson SO Vero Beach DNS   
  Justin Barfield   Dwyer DNS   
  Amani Waugh SR Dwyer DNS   
  Tavaris Haughton FR Seminole Ridge DNS   
  Markus Depalis JR Atlantic Christian DNS   
  Keith Golden JR Cardinal Newman DNS   
  Christian Ruocco Senior Dwyer DNS   
  Joey Lindoiro FR Cardinal Newman DNS   
  Giovanni Reyes SR Clewiston DNS   
  Jahiem Humphey JR Glades Central DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Marquice Greer SR Glades Central 24.65 -
29 Ro'Maud Porter SR Glades Central 25.14 -
35 Ephrain Floyd SO Vero Beach 25.56 -
40 Tyler Hall SO Suncoast 26.84 -
44 Dillon Satchell SR Atlantic Christian 28.58 -
  Ahmad Gary JR Clewiston DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Ryan Valido FR Goleman 24.47 -
31 Preston Thompson FR Clewiston 25.22 -
42 Josue Hernandez JR Boca Raton 27.36 -
  Jahiem Humphey JR Glades Central DNS   
  Amani Waugh SR Dwyer DNS   
  Justin Barfield   Dwyer DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Angel Diaz JR Boca Raton 25.45 -
34 Peter Gabriel   Dwyer 25.55 -
37 Woodson Merius SO Santaluces 25.75 -
45 Seth Exilus FR Lake Worth 31.65 -
  Giovanni Reyes SR Clewiston DNS   
  Markus Depalis JR Atlantic Christian DNS   
  Joey Lindoiro FR Cardinal Newman DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Walentz Exume JR Atlantic Christian 24.44 -
27 Nikolas Schwartz JR Martin County 24.89 -
28 Jacobi Harrington JR Santaluces 25.00 -
30 James Robertson SO Boca Raton 25.21 -
36 Collin Klaus SO Martin County 25.68 -
39 Derrick Daughrity 7 Atlantic Christian 26.42 -
41 Del Louidor SR Lake Worth 26.93 -
  Reginold Ferguson SO Vero Beach DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Justin Glaze   Suncoast 22.92 1
13 Marcus Fuller SO Boynton Beach 23.67 -
19 Sterling St-Cyr   Suncoast 24.29 -
20 DANIEL CRUZ JR Goleman 24.40 -
21 Joseph Cruz FR West Boca Raton 24.44 -
26 Joseph Gonzales FR West Boca Raton 24.79 -
43 Javan Patrick SO Pahokee 27.61 -
  Maurice Collier SO Pahokee DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Isaac Hernandez SR Clewiston 23.34 -
12 Anthony Jones   Suncoast 23.61 -
16 Jacory Brown FR Cardinal Newman 24.08 -
17 Sean Dillman FR West Boca Raton 24.13 -
32 Ruiden Soldatich SO Vero Beach 25.45 -
38 oneil morgan FR Royal Palm Beach 26.01 -
  Tavaris Haughton FR Seminole Ridge DNS   
  Keith Golden JR Cardinal Newman DNS   
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Jamarri Brown JR Cardinal Newman 22.57 5
11 Mikalet Jean SO Santaluces 23.53 -
14 Jamairi Patterson JR Pahokee 24.01 -
15 Riley Pelletier SO Martin County 24.02 -
18 Danny Dubriel   Royal Palm Beach 24.23 -
24 Spencer Finnigan-Lucas SR Martin County 24.59 -
  Micah Allen SR Cypress Bay DNS   
  Christian Ruocco Senior Dwyer DNS   
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Derrick Cruickshank Senior Royal Palm Beach 21.90 10
2 Malichi Bent JR Pahokee 22.47 8
3 Maxfield Patrick JR Vero Beach 22.54 6
5 Winford Porter JR Seminole Ridge 22.68 4
6 Lopez Lumaine SO Boynton Beach 22.73 3
7 Antoine Evans JR Lake Worth 22.84 2
10 Mathew Beliard SR Boca Raton 23.39 -
  Avari Marshall SO Goleman DNF