February 14, 2020
|
Merritt Island - Merritt Island, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Davis Mallinger JR Viera 22.31 10
2 Tyler Madl SR Viera 23.85 8
3 Cedrick Hawkins FR Cocoa 23.90 6
4 Nicholas Alder SR Heritage 24.04 5
5 Paul Henry SO Titusville 24.11 4
6 TJ Johnson SO Viera 24.24 3
7 Michael Brown SO East River 24.35 2
8 Aymen Asker SO Heritage 24.38 1
9 Daythan Peterson SR Merritt Island 24.46 -
10 Austin Clay SR Edgewood 24.56 -
11 Marcus Higgins SO Heritage 24.56 -
12 Alex Skaggs SO West Shore 24.67 -
13 Caige Raup SO Rockledge 24.72 -
14 Peyton Kromash SO Edgewood 24.85 -
15 Owen Jones SO West Shore 24.95 -
16 Jonathan Walker FR Melbourne 25.03 -
17 Benjamin Rahal FR Rockledge 25.14 -
18 Lyndell Turner SO Heritage 25.27 -
19 TyShawn Brown SR Cocoa 25.30 -
20 Myles Harris JR Melbourne 25.57 -
21 Markelle McKay JR Palm Bay 25.67 -
22 Anthony McIntyre FR Viera 25.79 -
23 Matthew Bowden JR Melbourne 25.88 -
23 Jordaine Shaw SR Melbourne 25.88 -
25 Miles Henkel FR Satellite 25.99 -
26 Joshua Davis SO Titusville 26.09 -
27 Martin Lamarion FR Titusville 26.20 -
28 Graylann Holland SO East River 26.33 -
29 Andrew Fronk FR Melbourne Central Catholic 26.51 -
30 Mahmood Syed SR West Shore 26.87 -
31 Gavyn Payne FR Satellite 27.33 -
32 Alexander Steinmeyer FR East River 27.64 -
33 Tristin Wiler FR Space Coast 27.71 -
34 James Mercer JR Palm Bay 27.87 -
35 Mason Bryant FR Satellite 28.34 -
36 Duran Wiker SO Melbourne Central Catholic 29.48 -
37 Anshil Patel SO Edgewood 30.98 -
38 Garrett Williams FR Titusville 31.35 -
39 Ayush Maddikonda SO West Shore 32.46 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Benjamin Rahal FR Rockledge 25.14 -
22 Anthony McIntyre FR Viera 25.79 -
28 Graylann Holland SO East River 26.33 -
39 Ayush Maddikonda SO West Shore 32.46 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Andrew Fronk FR Melbourne Central Catholic 26.51 -
32 Alexander Steinmeyer FR East River 27.64 -
35 Mason Bryant FR Satellite 28.34 -
36 Duran Wiker SO Melbourne Central Catholic 29.48 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Myles Harris JR Melbourne 25.57 -
26 Joshua Davis SO Titusville 26.09 -
31 Gavyn Payne FR Satellite 27.33 -
33 Tristin Wiler FR Space Coast 27.71 -
37 Anshil Patel SO Edgewood 30.98 -
38 Garrett Williams FR Titusville 31.35 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Paul Henry SO Titusville 24.11 4
13 Caige Raup SO Rockledge 24.72 -
15 Owen Jones SO West Shore 24.95 -
16 Jonathan Walker FR Melbourne 25.03 -
23 Matthew Bowden JR Melbourne 25.88 -
25 Miles Henkel FR Satellite 25.99 -
30 Mahmood Syed SR West Shore 26.87 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Aymen Asker SO Heritage 24.38 1
14 Peyton Kromash SO Edgewood 24.85 -
18 Lyndell Turner SO Heritage 25.27 -
23 Jordaine Shaw SR Melbourne 25.88 -
34 James Mercer JR Palm Bay 27.87 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Cedrick Hawkins FR Cocoa 23.90 6
4 Nicholas Alder SR Heritage 24.04 5
7 Michael Brown SO East River 24.35 2
10 Austin Clay SR Edgewood 24.56 -
12 Alex Skaggs SO West Shore 24.67 -
21 Markelle McKay JR Palm Bay 25.67 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Davis Mallinger JR Viera 22.31 10
2 Tyler Madl SR Viera 23.85 8
6 TJ Johnson SO Viera 24.24 3
9 Daythan Peterson SR Merritt Island 24.46 -
11 Marcus Higgins SO Heritage 24.56 -
19 TyShawn Brown SR Cocoa 25.30 -
27 Martin Lamarion FR Titusville 26.20 -