February 22, 2020
|
St. Cloud - St. Cloud, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Douglas JR IMG Academy 12.07 10
2 I'Asia Wilson JR Kathleen 12.12 8
3 Daira Saucedo Franco SR IMG Academy 12.69 6
4 Tykira Glasco SO Rockledge 12.71 5
5 Anaya Brown FR Colonial 12.72 4
6 Justice Wade SR Rockledge 12.78 3
7 Shannon Levy FR Osceola (Kissimmee) 12.88 2
8 Rayanna Mathis   Dr. Phillips 12.90 1
9 Oludoyin Soremi FR Seminole (Sanford) 13.07 -
10 Emilie Edouard SR Liberty 13.09 -
11 Shakaeja Dore Junior Dr. Phillips 13.14 -
12 Dezarae Wright SR Kathleen 13.16 -
13 Jarvia Carr   Dr. Phillips 13.26 -
14 Madelyn Shafer SR Viera 13.33 -
15 Ayania Smiley SR Rockledge 13.41 -
16 Nicolette Rideout FR East River 13.42 -
17 Hannah Barrett SR Melbourne 13.44 -
18 Quanaya Jenkins FR Osceola (Kissimmee) 13.50 -
19 Trinity Fuery SO Bartow 13.50 -
20 Zaniyah Fye JR Seminole (Sanford) 13.53 -
21 Yunaby Clarke JR Timber Creek 13.58 -
22 Andrea Outlaw SO Bartow 13.59 -
23 Diamond Gibson SR Colonial 13.60 -
24 Zanea Formey SO Ridge Community 13.62 -
25 Reigan Pellegrino JR Harmony 13.64 -
26 Laylah Lara FR St. Cloud 13.64 -
27 Karyana Mitchell SR Viera 13.73 -
28 Jaden Byrd JR Winter Park 13.74 -
29 Giovanna Sokol SR South Fork 13.82 -
30 Emily Flagg JR Viera 13.82 -
31 Dezmi Howard JR Cypress Creek 13.85 -
32 Emily Estrella SR Timber Creek 13.86 -
33 Jalayla Wright JR George Jenkins 13.91 -
34 Leah Baker SO IMG Academy 13.95 -
35 Zahrya Winston JR Lake Wales 13.97 -
36 Jy’Meria Franklin SO Seminole (Sanford) 14.01 -
37 Jexsamarie Perez JR Lake Nona 14.06 -
38 Zhane Alexander JR George Jenkins 14.11 -
39 Brianna Allen SO Harmony 14.23 -
40 Patley Bernard FR Winter Park 14.24 -
41 Taniya Williams JR Kathleen 14.27 -
42 Leann Galvan SO Cypress Creek 14.36 -
43 Olivia Young SR St. Cloud 14.36 -
44 Kiara Estrella SR Timber Creek 14.47 -
45 Santana Jackett SO Lake Wales 14.48 -
46 Breyon Viney SR Liberty 14.50 -
47 Mikayla Miranda SO Lake Nona 14.53 -
48 Maya Wilson SO Lake Nona 14.58 -
49 Taylor Castro SO South Fork 14.61 -
50 Sophia Kasper SO Winter Park 14.62 -
51 Madison Webster JR Space Coast 14.69 -
52 Jayline Antoine SO George Jenkins 14.80 -
53 Nakaila Dowdell JR Osceola (Kissimmee) 14.84 -
54 Alexia Smith JR Liberty 14.91 -
55 Asharri Cruz FR Bartow 14.98 -
56 Tori Ayala SR Harmony 14.99 -
57 Jocelyn Simmons FR Melbourne 15.04 -
58 Makayla Martin SO East River 15.11 -
59 Marisa Horn SO Cocoa Beach 15.13 -
60 Claire Solomon SO Cypress Creek 15.14 -
61 Amanda Estrella JR South Fork 15.17 -
62 Alesha Montes SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 15.21 -
63 Tenessia Jackson JR Lake Wales 15.25 -
64 Gia Brown FR Tohopekaliga (Kissimmeee) 15.49 -
65 Daniella Frederic SR New Dimensions 15.59 -
66 Noelani Callender SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 15.62 -
67 Bethany Colter SR City of Life Christian 15.65 -
68 Ciana Welch JR Ridge Community 15.66 -
69 Alayna Cunningham FR Melbourne 15.91 -
70 Lana Ekhaguere SR Cocoa Beach 16.10 -
71 Alex Adams JR Cocoa Beach 16.24 -
72 Stephanie Ramos SO East River 16.59 -
73 Ariana Frounder FR City of Life Christian 16.62 -
74 Madeline Aragonez SO Space Coast 17.24 -
75 Samantha Humphrys SO Space Coast 17.56 -
76 Fabiola Miranda Rivera SO New Dimensions 19.48 -
  Gladieliz Rosado JR City of Life Christian DNS   
  Diamond Carter-Hardee FR Discovery DNS   
  Breann Richwine FR Discovery DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hannah Douglas JR IMG Academy 12.07 10
2 I'Asia Wilson JR Kathleen 12.12 8
3 Daira Saucedo Franco SR IMG Academy 12.69 6
4 Tykira Glasco SO Rockledge 12.71 5
6 Justice Wade SR Rockledge 12.78 3
7 Shannon Levy FR Osceola (Kissimmee) 12.88 2
8 Rayanna Mathis   Dr. Phillips 12.90 1
11 Shakaeja Dore Junior Dr. Phillips 13.14 -
Girls' 100 Meters Section 2
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Emilie Edouard SR Liberty 13.09 -
13 Jarvia Carr   Dr. Phillips 13.26 -
14 Madelyn Shafer SR Viera 13.33 -
15 Ayania Smiley SR Rockledge 13.41 -
17 Hannah Barrett SR Melbourne 13.44 -
18 Quanaya Jenkins FR Osceola (Kissimmee) 13.50 -
20 Zaniyah Fye JR Seminole (Sanford) 13.53 -
33 Jalayla Wright JR George Jenkins 13.91 -
Girls' 100 Meters Section 3
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Oludoyin Soremi FR Seminole (Sanford) 13.07 -
12 Dezarae Wright SR Kathleen 13.16 -
19 Trinity Fuery SO Bartow 13.50 -
21 Yunaby Clarke JR Timber Creek 13.58 -
22 Andrea Outlaw SO Bartow 13.59 -
25 Reigan Pellegrino JR Harmony 13.64 -
28 Jaden Byrd JR Winter Park 13.74 -
44 Kiara Estrella SR Timber Creek 14.47 -
Girls' 100 Meters Section 4
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Diamond Gibson SR Colonial 13.60 -
24 Zanea Formey SO Ridge Community 13.62 -
27 Karyana Mitchell SR Viera 13.73 -
31 Dezmi Howard JR Cypress Creek 13.85 -
32 Emily Estrella SR Timber Creek 13.86 -
34 Leah Baker SO IMG Academy 13.95 -
38 Zhane Alexander JR George Jenkins 14.11 -
57 Jocelyn Simmons FR Melbourne 15.04 -
Girls' 100 Meters Section 5
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Laylah Lara FR St. Cloud 13.64 -
29 Giovanna Sokol SR South Fork 13.82 -
36 Jy’Meria Franklin SO Seminole (Sanford) 14.01 -
39 Brianna Allen SO Harmony 14.23 -
40 Patley Bernard FR Winter Park 14.24 -
41 Taniya Williams JR Kathleen 14.27 -
43 Olivia Young SR St. Cloud 14.36 -
52 Jayline Antoine SO George Jenkins 14.80 -
Girls' 100 Meters Section 6
W: -4.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Emily Flagg JR Viera 13.82 -
35 Zahrya Winston JR Lake Wales 13.97 -
42 Leann Galvan SO Cypress Creek 14.36 -
49 Taylor Castro SO South Fork 14.61 -
50 Sophia Kasper SO Winter Park 14.62 -
53 Nakaila Dowdell JR Osceola (Kissimmee) 14.84 -
56 Tori Ayala SR Harmony 14.99 -
66 Noelani Callender SR Tohopekaliga (Kissimmeee) 15.62 -
Girls' 100 Meters Section 7
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Nicolette Rideout FR East River 13.42 -
51 Madison Webster JR Space Coast 14.69 -
59 Marisa Horn SO Cocoa Beach 15.13 -
60 Claire Solomon SO Cypress Creek 15.14 -
61 Amanda Estrella JR South Fork 15.17 -
62 Alesha Montes SO Tohopekaliga (Kissimmeee) 15.21 -
64 Gia Brown FR Tohopekaliga (Kissimmeee) 15.49 -
68 Ciana Welch JR Ridge Community 15.66 -
Girls' 100 Meters Section 8
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
54 Alexia Smith JR Liberty 14.91 -
65 Daniella Frederic SR New Dimensions 15.59 -
69 Alayna Cunningham FR Melbourne 15.91 -
70 Lana Ekhaguere SR Cocoa Beach 16.10 -
71 Alex Adams JR Cocoa Beach 16.24 -
72 Stephanie Ramos SO East River 16.59 -
73 Ariana Frounder FR City of Life Christian 16.62 -
  Gladieliz Rosado JR City of Life Christian DNS   
Girls' 100 Meters Section 9
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Anaya Brown FR Colonial 12.72 4
45 Santana Jackett SO Lake Wales 14.48 -
46 Breyon Viney SR Liberty 14.50 -
48 Maya Wilson SO Lake Nona 14.58 -
55 Asharri Cruz FR Bartow 14.98 -
74 Madeline Aragonez SO Space Coast 17.24 -
75 Samantha Humphrys SO Space Coast 17.56 -
76 Fabiola Miranda Rivera SO New Dimensions 19.48 -
Girls' 100 Meters Section 10
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
37 Jexsamarie Perez JR Lake Nona 14.06 -
47 Mikayla Miranda SO Lake Nona 14.53 -
58 Makayla Martin SO East River 15.11 -
63 Tenessia Jackson JR Lake Wales 15.25 -
67 Bethany Colter SR City of Life Christian 15.65 -
  Diamond Carter-Hardee FR Discovery DNS   
  Breann Richwine FR Discovery DNS