February 17, 2020
|
Showalter Field - Winter Park, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 2000 Steeplechase

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Juliet St Angelo JR Lake Howell 8:32.16 10
2 Julia Reitz FR Winter Park 8:53.40 8
3 Christina Labrato JR Lake Mary 8:53.92 6
4 Olivia Fabbiani FR Celebration 8:53.96 5
5 Lily Hendrix SR Geneva School 8:55.53 4
6 Lana Dodson FR Nease 9:02.76 3
7 Annalee Clay SO Nease 9:10.64 2
8 Shelby Spencer FR Lake Mary 9:15.16 1
9 Nicole Ward JR Lake Highland Prep 9:24.67 -
10 Isabela Zapata JR Lake Howell 9:32.34 -
11 Susan Mago SR Nease 9:46.51 -
12 Reema Ismail SR Celebration 10:11.70 -
13 Sara Sas SR Poinciana 10:18.75 -
14 Peyton Damewood JR Winter Park 10:21.95 -
15 Melanie Podborsky SR Celebration 10:24.60 -
16 Casey Estrada   Edgewater 10:26.10 -
17 Genevieve Reynolds SR University (OC) 10:45.33 -
18 Lauren Moore JR Lake Highland Prep 10:55.49 -
19 Olivia McCarty JR Lake Highland Prep 10:56.21 -
20 Madalyn Prostak JR Lake Howell 11:16.62 -
21 Ashley Ehlinger SR University (OC) 11:20.12 -
22 Alayna Thurner SR Viera 11:27.52 -
23 Kaitlyn Mould SR University (OC) 12:43.55 -
  Julianna Gilbert SO Lyman DNS   
  Emma Krens FR Edgewater DNS   
Girls' 2000 Steeplechase Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Juliet St Angelo JR Lake Howell 8:32.16 10
2 Julia Reitz FR Winter Park 8:53.40 8
4 Olivia Fabbiani FR Celebration 8:53.96 5
5 Lily Hendrix SR Geneva School 8:55.53 4
6 Lana Dodson FR Nease 9:02.76 3
7 Annalee Clay SO Nease 9:10.64 2
9 Nicole Ward JR Lake Highland Prep 9:24.67 -
10 Isabela Zapata JR Lake Howell 9:32.34 -
14 Peyton Damewood JR Winter Park 10:21.95 -
16 Casey Estrada   Edgewater 10:26.10 -
21 Ashley Ehlinger SR University (OC) 11:20.12 -
22 Alayna Thurner SR Viera 11:27.52 -
  Julianna Gilbert SO Lyman DNS   
Girls' 2000 Steeplechase Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Christina Labrato JR Lake Mary 8:53.92 6
8 Shelby Spencer FR Lake Mary 9:15.16 1
11 Susan Mago SR Nease 9:46.51 -
12 Reema Ismail SR Celebration 10:11.70 -
13 Sara Sas SR Poinciana 10:18.75 -
15 Melanie Podborsky SR Celebration 10:24.60 -
17 Genevieve Reynolds SR University (OC) 10:45.33 -
18 Lauren Moore JR Lake Highland Prep 10:55.49 -
19 Olivia McCarty JR Lake Highland Prep 10:56.21 -
20 Madalyn Prostak JR Lake Howell 11:16.62 -
23 Kaitlyn Mould SR University (OC) 12:43.55 -
  Emma Krens FR Edgewater DNS