May 3- 4, 2019
|
UNF-Hodges Stadium - Jacksonville, FL

Boys 800m Run 4A Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sukeil Foucha SR Piper 1:51.00 10
2 Jacob Miley SR Flagler Palm Coast 1:51.03 8
3 Dominic Acosta JR Newsome 1:54.27 6
4 Joab Francois SR Lake Brantley 1:54.68 5
5 Garrett Ricardo SR Flanagan 1:55.14 4
6 Musa Rigaba SR South Dade 1:55.24 3
7 Keegan Simms SR Miami Southridge 1:55.44 2
8 Lucas Caragiulo JR Riverview (Sarasota) 1:55.65 1
9 Sheldom McCullum Jr. SO Coral Glades 1:55.67 -
10 Joseph Wester SO Jupiter 1:55.83 -
11 Matron Thornton JR Seminole Ridge 1:56.56 -
12 Jonathan Reid SR Lakewood Ranch 1:56.68 -
13 Jean Dieuvil Jr. SR North Miami 1:56.75 -
14 Samuel Austin SO Oviedo 1:56.98 -
15 Jacques Guillaume JR Mandarin 1:57.56 -
16 Rudy Gatling JR Apopka 1:57.58 -
17 Alan Galicia-Romero SR Sarasota 1:57.77 -
18 Alec Collado SR Miami Coral Park 1:58.09 -
19 Isaac Louigene SR Coral Springs 1:58.23 -
20 Diego Rivera SR Timber Creek 1:58.29 -
21 Bryan Vega JR Fort Pierce Central 1:58.74 -
22 Aiden Arnold SO Lake Nona 1:58.91 -
23 Sebastian Moros SR West Broward 1:59.64 -
24 Kayamo Galloway JR Oviedo 2:00.23 -
Boys 800m Run 4A Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Dominic Acosta JR Newsome 1:54.27 6
7 Keegan Simms SR Miami Southridge 1:55.44 2
11 Matron Thornton JR Seminole Ridge 1:56.56 -
12 Jonathan Reid SR Lakewood Ranch 1:56.68 -
13 Jean Dieuvil Jr. SR North Miami 1:56.75 -
14 Samuel Austin SO Oviedo 1:56.98 -
15 Jacques Guillaume JR Mandarin 1:57.56 -
17 Alan Galicia-Romero SR Sarasota 1:57.77 -
19 Isaac Louigene SR Coral Springs 1:58.23 -
20 Diego Rivera SR Timber Creek 1:58.29 -
21 Bryan Vega JR Fort Pierce Central 1:58.74 -
22 Aiden Arnold SO Lake Nona 1:58.91 -
Boys 800m Run 4A Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sukeil Foucha SR Piper 1:51.00 10
2 Jacob Miley SR Flagler Palm Coast 1:51.03 8
4 Joab Francois SR Lake Brantley 1:54.68 5
5 Garrett Ricardo SR Flanagan 1:55.14 4
6 Musa Rigaba SR South Dade 1:55.24 3
8 Lucas Caragiulo JR Riverview (Sarasota) 1:55.65 1
9 Sheldom McCullum Jr. SO Coral Glades 1:55.67 -
10 Joseph Wester SO Jupiter 1:55.83 -
16 Rudy Gatling JR Apopka 1:57.58 -
18 Alec Collado SR Miami Coral Park 1:58.09 -
23 Sebastian Moros SR West Broward 1:59.64 -
24 Kayamo Galloway JR Oviedo 2:00.23 -