April 5- 6, 2019
|
South Fort Myers - Fort Myers, FL

Boys 200m Dash Varsity Finals

W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Milledge Seneca SR Dunbar 21.92 10
2 Jarvis Jones JR Dunbar 22.25 8
3 Tyrel Kennedy SR Dunbar 22.29 6
4 Teashawn Paul SR Riverdale 22.83 5
5 Corey Massey SR Lehigh 23.18 4
6 Brian McKellep JR Ida Baker 23.27 3

Boys 200m Dash Varsity Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME WIND
1 Milledge Seneca SR Dunbar 22.23 -0.7
2 Tyrel Kennedy SR Dunbar 22.24 0.8
3 Johnathan Charles SR North Fort Myers 22.28 -0.6
4 Jarvis Jones JR Dunbar 22.39 -0.2
5 Corey Massey SR Lehigh 22.49 -2.7
6 Major Williams SR Dunbar 22.63 -0.1
7 Brian McKellep JR Ida Baker 22.85 0.8
8 Teashawn Paul SR Riverdale 22.87 -0.7
9 Joriell Washington SO Fort Myers 22.91 -0.2
10 Marvens Merisier SO Fort Myers 22.97 -0.6
11 Tyge Davis JR Lehigh 23.04 -2.7
12 Jeremiah Davis SR Lehigh 23.41 0.8
13 Osbel Hernandez SR Cape Coral 23.42 -0.2
14 THAILAND CAREY JR East Lee County 23.55 -0.2
15 Michael Johnson SR North Fort Myers 23.65 -0.1
16 Adams Jocelyn JR South Fort Myers 23.94 -0.1
17 Jordan Goodwin JR North Fort Myers 23.95 -2.7
18 Juan Ayala FR Island Coast 23.97 -2.7
19 Damien Jennings SR Island Coast 24.31 -0.1
20 Zemare Harvin SO Fort Myers 24.31 -0.6
21 Michael Woods SR Estero 24.37 -0.7
22 Treshaun Clark SR Cape Coral 24.48 0.8
23 John Coleus JR Fort Myers 24.57 -0.7
24 Jaivon Thomas SR South Fort Myers 24.62 0.8
25 Willie Brown SO Island Coast 25.45 -0.2
26 Brandon Adams JR Estero 25.48 -0.7
27 Aidan Piotrowski SO Bonita Springs 26.28 -0.1
28 Hunter Iverson SR Ida Baker 26.42 -0.6
29 Caleb Corson SO Mariner 26.73 -0.6
30 Alex Alicea JR Mariner 26.91 0.8
31 Nicholas Longo SO Mariner 27.81 -2.7
32 Riley Reiter SO Estero 27.85 -2.7
33 Payton Arabie SO Estero 29.55 -0.2
Boys 200m Dash Varsity Preliminaries Heat 1
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Milledge Seneca SR Dunbar 22.23
8 Teashawn Paul SR Riverdale 22.87
21 Michael Woods SR Estero 24.37
23 John Coleus JR Fort Myers 24.57
26 Brandon Adams JR Estero 25.48
Boys 200m Dash Varsity Preliminaries Heat 2
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Major Williams SR Dunbar 22.63
15 Michael Johnson SR North Fort Myers 23.65
16 Adams Jocelyn JR South Fort Myers 23.94
19 Damien Jennings SR Island Coast 24.31
27 Aidan Piotrowski SO Bonita Springs 26.28
Boys 200m Dash Varsity Preliminaries Heat 3
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Johnathan Charles SR North Fort Myers 22.28
10 Marvens Merisier SO Fort Myers 22.97
20 Zemare Harvin SO Fort Myers 24.31
28 Hunter Iverson SR Ida Baker 26.42
29 Caleb Corson SO Mariner 26.73
Boys 200m Dash Varsity Preliminaries Heat 4
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Jarvis Jones JR Dunbar 22.39
9 Joriell Washington SO Fort Myers 22.91
13 Osbel Hernandez SR Cape Coral 23.42
14 THAILAND CAREY JR East Lee County 23.55
25 Willie Brown SO Island Coast 25.45
33 Payton Arabie SO Estero 29.55
Boys 200m Dash Varsity Preliminaries Heat 5
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Tyrel Kennedy SR Dunbar 22.24
7 Brian McKellep JR Ida Baker 22.85
12 Jeremiah Davis SR Lehigh 23.41
22 Treshaun Clark SR Cape Coral 24.48
24 Jaivon Thomas SR South Fort Myers 24.62
30 Alex Alicea JR Mariner 26.91
Boys 200m Dash Varsity Preliminaries Heat 6
W: -2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Corey Massey SR Lehigh 22.49
11 Tyge Davis JR Lehigh 23.04
17 Jordan Goodwin JR North Fort Myers 23.95
18 Juan Ayala FR Island Coast 23.97
31 Nicholas Longo SO Mariner 27.81
32 Riley Reiter SO Estero 27.85