April 5- 6, 2019
|
South Fort Myers - Fort Myers, FL

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hugh Brittenham SR Estero 1:57.19 10
2 Alexander Singh SR Mariner 1:59.95 8
3 Anderson Felix SR Lehigh 1:59.97 6
4 Brendan Faulkner JR Ida Baker 2:08.64 5
5 Jacob Fritz FR Ida Baker 2:08.87 4
6 Cody Brown JR Ida Baker 2:09.21 3
7 Carlos Garcia SR Lehigh 2:09.79 2
8 Ronnie Brown JR Dunbar 2:09.96 1
9 Josh Robrahn JR Fort Myers 2:10.02 -
10 Jared Olitsky SO Estero 2:12.51 -
11 Carlos Teran JR North Fort Myers 2:12.57 -
12 Ber'Nargey Jackson SO Dunbar 2:13.80 -
13 Kyle Thier SO Mariner 2:14.51 -
14 Jared Pocklington SO Fort Myers 2:16.26 -
15 Sardor Nosirov JR Fort Myers 2:16.73 -
16 Mattias Flamholc FR North Fort Myers 2:17.45 -
17 Jeffery Stewart FR Riverdale 2:18.58 -
18 Caleb Pinto JR Island Coast 2:19.37 -
19 Jules De Ron SO Bonita Springs 2:22.25 -
20 Isarb Fradin SO Mariner 2:22.42 -
21 Nathan Horvath FR Riverdale 2:23.09 -
22 Alek Kerkesner FR Cypress Lake 2:24.14 -
23 Riley Reiter SO Estero 2:27.80 -
24 Nikolas Miller JR Cypress Lake 2:28.80 -
25 Fernando Terrones SO Bonita Springs 2:28.83 -
26 Braden Cohen JR Cape Coral 2:31.15 -
27 Andy Felix SO Lehigh 2:34.65 -
28 Alexander Bagby SO Estero 2:39.52 -
29 Henry Singer FR Cypress Lake 2:39.96 -
30 Cooper Bisbe FR Cape Coral 2:42.47 -
31 Hazael Troche FR North Fort Myers 2:46.89 -
32 Juliann Quiala FR North Fort Myers 2:47.62 -
33 Trevor Prentice JR Cape Coral 2:49.03 -
34 Gerald Ramos FR Lehigh 2:51.59 -
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Jared Olitsky SO Estero 2:12.51 -
11 Carlos Teran JR North Fort Myers 2:12.57 -
15 Sardor Nosirov JR Fort Myers 2:16.73 -
16 Mattias Flamholc FR North Fort Myers 2:17.45 -
17 Jeffery Stewart FR Riverdale 2:18.58 -
18 Caleb Pinto JR Island Coast 2:19.37 -
19 Jules De Ron SO Bonita Springs 2:22.25 -
21 Nathan Horvath FR Riverdale 2:23.09 -
22 Alek Kerkesner FR Cypress Lake 2:24.14 -
23 Riley Reiter SO Estero 2:27.80 -
24 Nikolas Miller JR Cypress Lake 2:28.80 -
25 Fernando Terrones SO Bonita Springs 2:28.83 -
26 Braden Cohen JR Cape Coral 2:31.15 -
27 Andy Felix SO Lehigh 2:34.65 -
29 Henry Singer FR Cypress Lake 2:39.96 -
30 Cooper Bisbe FR Cape Coral 2:42.47 -
31 Hazael Troche FR North Fort Myers 2:46.89 -
32 Juliann Quiala FR North Fort Myers 2:47.62 -
33 Trevor Prentice JR Cape Coral 2:49.03 -
34 Gerald Ramos FR Lehigh 2:51.59 -
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hugh Brittenham SR Estero 1:57.19 10
2 Alexander Singh SR Mariner 1:59.95 8
3 Anderson Felix SR Lehigh 1:59.97 6
4 Brendan Faulkner JR Ida Baker 2:08.64 5
5 Jacob Fritz FR Ida Baker 2:08.87 4
6 Cody Brown JR Ida Baker 2:09.21 3
7 Carlos Garcia SR Lehigh 2:09.79 2
8 Ronnie Brown JR Dunbar 2:09.96 1
9 Josh Robrahn JR Fort Myers 2:10.02 -
12 Ber'Nargey Jackson SO Dunbar 2:13.80 -
13 Kyle Thier SO Mariner 2:14.51 -
14 Jared Pocklington SO Fort Myers 2:16.26 -
20 Isarb Fradin SO Mariner 2:22.42 -
28 Alexander Bagby SO Estero 2:39.52 -