March 9, 2019
|
B. T. Washington - Pensacola, FL

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Phillip Gindl JR West Florida 10:09.47 10
2 Jake Dever JR Niceville 10:10.36 8
3 Michael Fabiano 12 Hebron Christian 10:14.67 6
4 Bilal Mohamad SR Arnold 10:35.15 5
5 Carstan Cochran JR Pensacola Christian 10:39.72 4
6 Mason Bennett SR Arnold 10:46.39 3
7 Dane Dickerson JR Niceville 10:48.19 2
8 William Tasillo SR Fort Walton Beach 10:50.92 1
9 Christian Sterman SO Choctawhatchee 10:52.98 -
10 Gabe Brooks 9 Hebron Christian 10:54.13 -
11 Michael Brooks 10 Hebron Christian 10:55.50 -
12 Cade Seeber 11 Gulf Breeze HS 11:00.30 -
13 Zachary Peterson FR Washington (Pensacola) 11:02.66 -
14 Ian Baker 12 Gulf Breeze HS 11:07.45 -
15 Luke Bilger FR Fort Walton Beach 11:19.85 -
16 Daniel Holzknecht SR Washington (Pensacola) 11:24.22 -
17 Jha'Keariyon Wright 12 Escambia HS 11:26.04 -
18 Mason Mandrell 12 Escambia HS 11:26.24 -
19 Jackson Hamilton JR Niceville 11:28.17 -
20 Jared Fisher JR Navarre 11:35.12 -
21 Thomas Gray SO West Florida 11:37.91 -
22 Logan Escobedo SO Navarre 11:43.66 -
23 Branden Heinke SO Navarre 12:04.27 -
24 Marc Johnson SO Pensacola Christian 12:22.17 -
25 Hayes Densman FR Milton 12:29.69 -
26 Jake Alexander SR Tate 12:33.38 -
27 Reily Wilkins FR Tate 12:34.22 -
28 Jason Lee FR Rutherford 13:01.49 -
29 Timothy Heggdal FR Washington (Pensacola) 13:11.55 -
30 James Goolsby 9 Tate HS 15:17.89 -
31 Trea Staples 9 Escambia HS 15:18.02 -
32 Trey Jennings 11 Gulf Shores HS 15:45.49 -
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jha'Keariyon Wright 12 Escambia HS 11:26.04 -
18 Mason Mandrell 12 Escambia HS 11:26.24 -
21 Thomas Gray SO West Florida 11:37.91 -
23 Branden Heinke SO Navarre 12:04.27 -
24 Marc Johnson SO Pensacola Christian 12:22.17 -
25 Hayes Densman FR Milton 12:29.69 -
26 Jake Alexander SR Tate 12:33.38 -
27 Reily Wilkins FR Tate 12:34.22 -
28 Jason Lee FR Rutherford 13:01.49 -
29 Timothy Heggdal FR Washington (Pensacola) 13:11.55 -
30 James Goolsby 9 Tate HS 15:17.89 -
31 Trea Staples 9 Escambia HS 15:18.02 -
32 Trey Jennings 11 Gulf Shores HS 15:45.49 -
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Phillip Gindl JR West Florida 10:09.47 10
2 Jake Dever JR Niceville 10:10.36 8
3 Michael Fabiano 12 Hebron Christian 10:14.67 6
4 Bilal Mohamad SR Arnold 10:35.15 5
5 Carstan Cochran JR Pensacola Christian 10:39.72 4
6 Mason Bennett SR Arnold 10:46.39 3
7 Dane Dickerson JR Niceville 10:48.19 2
8 William Tasillo SR Fort Walton Beach 10:50.92 1
9 Christian Sterman SO Choctawhatchee 10:52.98 -
10 Gabe Brooks 9 Hebron Christian 10:54.13 -
11 Michael Brooks 10 Hebron Christian 10:55.50 -
12 Cade Seeber 11 Gulf Breeze HS 11:00.30 -
13 Zachary Peterson FR Washington (Pensacola) 11:02.66 -
14 Ian Baker 12 Gulf Breeze HS 11:07.45 -
15 Luke Bilger FR Fort Walton Beach 11:19.85 -
16 Daniel Holzknecht SR Washington (Pensacola) 11:24.22 -
19 Jackson Hamilton JR Niceville 11:28.17 -
20 Jared Fisher JR Navarre 11:35.12 -
22 Logan Escobedo SO Navarre 11:43.66 -