March 26, 2019
|
Anclote - Holiday, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Noah Palamar JR Mitchell 4:06.09 4:52.96 4:23.67 3:25.08 10
2 Noah Chatman FR River Ridge 5:18.13 4:54.56 4:04.49 4:45.73 8
3 Kadin Rahman FR Nature Coast 6:01.98 4:56.70 4:18.13 6:19.78 6
4 Shawn Molnar JR Fivay 6:20.01 4:56.88 4:50.95 4:24.23 5
5 John Jessup SR Gulf 5:01.26 4:58.27 3:40.72 6:18.81 4
6 Adam Rahman FR Nature Coast 5:59.05 5:01.72 4:04.40 5:34.91 3
7 Jason Kirchner FR River Ridge 4:56.20 5:02.24 5:44.56 5:08.29 2
8 Logan Stephens JR Mitchell 4:01.14 5:05.24 4:28.62 6:36.82 1
9 Evan Carpenter FR Mitchell 6:24.37 5:07.49 5:56.69 4:06.00 -
10 Bryce Montoya JR Nature Coast 4:23.23 5:17.14 6:07.89 4:51.77 -
11 Adrian Saldivar FR Gulf 6:55.39 5:19.53 6:49.00 4:31.60 -
12 Andy Laguna-Aponte SO Gulf 4:22.21 5:19.76 5:06.97 5:38.95 -
13 Addison Cooper FR Mitchell 5:45.98 5:20.35 6:34.03 6:24.42 -
14 Owen Whittaker JR Anclote 5:32.35 5:25.83 4:36.96 4:33.70 -
15 Nathan Smith JR River Ridge 6:41.11 5:26.10 5:39.15 5:13.06 -
16 Connor Meyer JR Anclote 4:11.37 5:26.45 6:35.01 6:54.60 -
17 Jeffery Graves JR Gulf 6:41.75 5:26.62 6:41.75 4:18.03 -
18 Hunter Sizemore JR River Ridge 4:49.11 5:36.17 5:09.28 5:32.81 -
19 James Case JR Nature Coast 6:59.52 5:41.07 4:19.22 6:01.54 -
20 Isaiah Ramcharitar FR Hudson 6:55.00 5:42.97 5:25.83 4:41.24 -
21 Corbin Hager SO Nature Coast 6:31.23 5:52.46 4:59.59 4:34.92 -
22 Benjamin Brandt JR Anclote 6:45.37 6:08.51 4:21.65 7:29.59 -
23 Nicholas Deg FR River Ridge 7:04.82 6:12.65 4:20.86 7:53.27 -
24 Gary Gonzalez SO Fivay 6:04.05 6:19.21 5:56.46 4:59.58 -
25 Ian Escamilla JR Nature Coast 6:41.92 6:37.94 8:37.33 6:57.84 -
26 Jonathan Ban JR Hudson 7:36.86 6:51.58 6:47.47 5:04.57 -
27 Emin Podbicanin FR Fivay 7:05.74 6:57.39 5:33.92 8:58.44 -
28 Michael Garcia FR Mitchell 7:43.31 7:08.99 7:43.31 5:47.49 -
29 Matthew Bower SR Anclote 8:23.96 7:50.99 8:23.96 7:32.15 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
12 Andy Laguna-Aponte SO Gulf 5:42.15 6:17.32 5:19.76 -
13 Addison Cooper FR Mitchell 4:16.28 4:09.88 5:20.35 -
14 Owen Whittaker JR Anclote 5:06.28 4:14.15 5:25.83 -
16 Connor Meyer JR Anclote 4:21.16 4:47.28 5:26.45 -
19 James Case JR Nature Coast 6:08.36 6:59.52 5:41.07 -
20 Isaiah Ramcharitar FR Hudson 6:51.57 7:22.44 5:42.97 -
21 Corbin Hager SO Nature Coast 4:31.40 5:10.17 5:52.46 -
22 Benjamin Brandt JR Anclote 4:17.96 6:01.14 6:08.51 -
23 Nicholas Deg FR River Ridge 5:54.02 6:08.93 6:12.65 -
24 Gary Gonzalez SO Fivay 6:07.84 7:16.10 6:19.21 -
26 Jonathan Ban JR Hudson 4:48.11 4:48.11 6:51.58 -
27 Emin Podbicanin FR Fivay 5:04.70 7:43.31 6:57.39 -
28 Michael Garcia FR Mitchell 6:17.52 7:21.86 7:08.99 -
29 Matthew Bower SR Anclote 8:14.54 6:49.77 7:50.99 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Noah Palamar JR Mitchell 4:58.82 4:52.96 5:22.26 3:54.37 5:33.98 10
2 Noah Chatman FR River Ridge 4:16.27 4:54.56 4:25.11 5:41.69 5:59.37 8
3 Kadin Rahman FR Nature Coast 4:30.00 4:56.70 6:19.78 6:01.98 5:11.54 6
4 Shawn Molnar JR Fivay 5:35.48 4:56.88 4:33.13 3:42.66 4:21.26 5
5 John Jessup SR Gulf 5:01.26 4:58.27 6:03.89 3:49.67 5:19.15 4
6 Adam Rahman FR Nature Coast 4:19.48 5:01.72 4:10.43 6:17.15 4:37.59 3
7 Jason Kirchner FR River Ridge 5:26.42 5:02.24 4:10.86 3:43.66 5:11.31 2
8 Logan Stephens JR Mitchell 4:31.67 5:05.24 6:15.45 4:49.98 4:25.56 1
9 Evan Carpenter FR Mitchell 4:42.89 5:07.49 5:56.69 4:58.27 6:12.07 -
10 Bryce Montoya JR Nature Coast 3:48.34 5:17.14 6:01.54 6:23.74 6:01.54 -
11 Adrian Saldivar FR Gulf 6:13.85 5:19.53 4:44.39 4:50.78 4:09.24 -
15 Nathan Smith JR River Ridge 6:57.41 5:26.10 6:34.59 6:24.80 4:40.45 -
17 Jeffery Graves JR Gulf 5:00.49 5:26.62 5:23.36 5:39.69 3:58.44 -
18 Hunter Sizemore JR River Ridge 5:02.56 5:36.17 6:53.49 5:29.45 5:36.17 -
25 Ian Escamilla JR Nature Coast 5:06.42 6:37.94 6:49.88 5:38.25 4:38.56 -