February 8, 2019
|
Mandarin - Jacksonville, FL

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kierra Ivey JR Bartram Trail 12.50 10
2 Maegan O'Brien 11 Bartram Trail HS 13.21 8
3 Chichi Modozie SO Bartram Trail 13.40 6
4 Maryssa Kosman SR Fleming Island 13.61 5
5 Jenna Penella 11 Ponte Vedra HS 13.62 4
6 Kate Jorgensen 11 Ponte Vedra HS 13.63 3
7 Lakayla Lucce FR Mandarin 13.65 2
8 Bianca Fasanelli 10 Ponte Vedra HS 13.79 1
9 Sasha Ortiz SO Fleming Island 13.97 -
10 Caroline Lesher 12 Ponte Vedra HS 14.10 -
11 Kenisha Harris 12 Jean Ribault HS 14.12 -
12 Rianna Frison 10 Robert E. Lee HS 14.15 -
13 Natalya Rosello SR Bartram Trail 14.29 -
14 Mallory Dennis 12 Keystone Heights HS 14.37 -
15 Keshanti Stubbs 10 Jean Ribault HS 14.40 -
16 TaylorAnn Eidam 9 Ponte Vedra HS 14.63 -
17 Jewvani Hayes FR Fleming Island 14.81 -
18 Anna Wulbern SO St. Johns Country Day 14.82 -
19 Emahne Pogue FR Fleming Island 14.86 -
19 Shelby George SO Fleming Island 14.86 -
21 Jamira Jackson 12 Jean Ribault HS 15.03 -
22 Khalia Jadan FR Fleming Island 15.24 -
23 Haley Barket 8 Christ's Church Academy ( 15.38 -
24 Mamie Mokuwa FR Mandarin 15.39 -
25 Kayla McGinty SO Mandarin 15.46 -
26 Jenna Moss 7 Keystone Heights HS 15.70 -
27 Sophia Lin 7 Keystone Heights HS 15.71 -
28 Isabella White 9 Ponte Vedra HS 15.92 -
29 Alexis Safar 8 Christ's Church Academy ( 16.43 -
30 Jamie Merritt SO Mandarin 16.82 -
31 Isabelle Metzger 7 Keystone Heights HS 17.08 -
32 Ashley Woodall 12 Keystone Heights HS 17.11 -
33 Ryan Taylor 10 Keystone Heights HS 17.71 -
34 Kendall Souza 7 Keystone Heights HS 20.91 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Haley Barket 8 Christ's Church Academy ( 15.38 -
26 Jenna Moss 7 Keystone Heights HS 15.70 -
27 Sophia Lin 7 Keystone Heights HS 15.71 -
29 Alexis Safar 8 Christ's Church Academy ( 16.43 -
31 Isabelle Metzger 7 Keystone Heights HS 17.08 -
33 Ryan Taylor 10 Keystone Heights HS 17.71 -
34 Kendall Souza 7 Keystone Heights HS 20.91 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jewvani Hayes FR Fleming Island 14.81 -
19 Shelby George SO Fleming Island 14.86 -
19 Emahne Pogue FR Fleming Island 14.86 -
22 Khalia Jadan FR Fleming Island 15.24 -
28 Isabella White 9 Ponte Vedra HS 15.92 -
30 Jamie Merritt SO Mandarin 16.82 -
32 Ashley Woodall 12 Keystone Heights HS 17.11 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Maryssa Kosman SR Fleming Island 13.61 5
9 Sasha Ortiz SO Fleming Island 13.97 -
10 Caroline Lesher 12 Ponte Vedra HS 14.10 -
14 Mallory Dennis 12 Keystone Heights HS 14.37 -
15 Keshanti Stubbs 10 Jean Ribault HS 14.40 -
16 TaylorAnn Eidam 9 Ponte Vedra HS 14.63 -
24 Mamie Mokuwa FR Mandarin 15.39 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Bianca Fasanelli 10 Ponte Vedra HS 13.79 1
11 Kenisha Harris 12 Jean Ribault HS 14.12 -
12 Rianna Frison 10 Robert E. Lee HS 14.15 -
13 Natalya Rosello SR Bartram Trail 14.29 -
18 Anna Wulbern SO St. Johns Country Day 14.82 -
21 Jamira Jackson 12 Jean Ribault HS 15.03 -
25 Kayla McGinty SO Mandarin 15.46 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kierra Ivey JR Bartram Trail 12.50 10
2 Maegan O'Brien 11 Bartram Trail HS 13.21 8
3 Chichi Modozie SO Bartram Trail 13.40 6
5 Jenna Penella 11 Ponte Vedra HS 13.62 4
6 Kate Jorgensen 11 Ponte Vedra HS 13.63 3
7 Lakayla Lucce FR Mandarin 13.65 2

Girls' 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Terren Peterson FR Mandarin 41.36 10
2 Carolina Minozzi JR Bartram Trail 43.29 8
3 Kayla Young JR Bartram Trail 44.17 6
4 Kennedy Yelvington 11 Nease HS 44.88 5
5 A'Lexus Wilson 12 Nease HS 44.94 4
6 Lily Amsden SO Fleming Island 44.98 3
7 Christie Glavin SR Bartram Trail 46.11 2
8 Sarah Kroehler SR Bartram Trail 46.13 1
9 Jaysica Nacionales SO Bartram Trail 46.47 -
10 Anaya Brown 12 Jean Ribault HS 46.77 -
11 Alexandra Richmond 9 Stanton Prep 47.23 -
12 Madison Miller 9 Nease HS 47.24 -
13 Demoi Smith 12 Nease HS 47.98 -
14 Danielle Garvey 11 Keystone Heights HS 48.57 -
15 Emma Gambill SR Fleming Island 48.94 -
16 Megan Gillan SR Fleming Island 49.04 -
17 Sally Calhoun 12 Stanton Prep 49.28 -
18 Lakayla Lucce FR Mandarin 50.31 -
19 Jessica Yeldell 12 Keystone Heights HS 50.63 -
20 Kayla Martinez SO Mandarin 50.71 -
21 TaylorAnn Eidam 9 Ponte Vedra HS 50.94 -
22 Anastasia Anderson 9 Robert E. Lee HS 51.02 -
23 Julianna Neilen FR Fleming Island 51.35 -
24 Anna Wulbern SO St. Johns Country Day 51.36 -
25 Isabella White 9 Ponte Vedra HS 51.62 -
26 Lindsey Schrader 10 Keystone Heights HS 51.77 -
27 Akila Jayaraman 8 Stanton Prep 52.97 -
28 Anniston Fellows SO Fleming Island 53.42 -
29 Kimberly Taylor JR Mandarin 55.36 -
30 Grace Fowler 10 Christ's Church Academy ( 57.87 -
31 Jamira Jackson 12 Jean Ribault HS 57.93 -
32 Lena Elemam SR Fleming Island 59.25 -
33 Marisol Pacheco 11 Stanton Prep 59.72 -
34 Morgan Mathews 9 Stanton Prep 1:00.12 -
35 Mallory Zike FR Fleming Island 1:00.44 -
36 Sydney Jordan 10 Christ's Church Academy ( 1:01.82 -
37 Disha Gaonka 11 Stanton Prep 1:07.44 -
Girls' 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Danielle Garvey 11 Keystone Heights HS 48.57 -
19 Jessica Yeldell 12 Keystone Heights HS 50.63 -
26 Lindsey Schrader 10 Keystone Heights HS 51.77 -
37 Disha Gaonka 11 Stanton Prep 1:07.44 -
Girls' 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Demoi Smith 12 Nease HS 47.98 -
23 Julianna Neilen FR Fleming Island 51.35 -
27 Akila Jayaraman 8 Stanton Prep 52.97 -
32 Lena Elemam SR Fleming Island 59.25 -
33 Marisol Pacheco 11 Stanton Prep 59.72 -
34 Morgan Mathews 9 Stanton Prep 1:00.12 -
35 Mallory Zike FR Fleming Island 1:00.44 -
Girls' 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Kennedy Yelvington 11 Nease HS 44.88 5
5 A'Lexus Wilson 12 Nease HS 44.94 4
9 Jaysica Nacionales SO Bartram Trail 46.47 -
12 Madison Miller 9 Nease HS 47.24 -
15 Emma Gambill SR Fleming Island 48.94 -
20 Kayla Martinez SO Mandarin 50.71 -
28 Anniston Fellows SO Fleming Island 53.42 -
29 Kimberly Taylor JR Mandarin 55.36 -
Girls' 300 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Alexandra Richmond 9 Stanton Prep 47.23 -
16 Megan Gillan SR Fleming Island 49.04 -
17 Sally Calhoun 12 Stanton Prep 49.28 -
18 Lakayla Lucce FR Mandarin 50.31 -
21 TaylorAnn Eidam 9 Ponte Vedra HS 50.94 -
25 Isabella White 9 Ponte Vedra HS 51.62 -
Girls' 300 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Kayla Young JR Bartram Trail 44.17 6
7 Christie Glavin SR Bartram Trail 46.11 2
10 Anaya Brown 12 Jean Ribault HS 46.77 -
22 Anastasia Anderson 9 Robert E. Lee HS 51.02 -
31 Jamira Jackson 12 Jean Ribault HS 57.93 -
Girls' 300 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Terren Peterson FR Mandarin 41.36 10
2 Carolina Minozzi JR Bartram Trail 43.29 8
6 Lily Amsden SO Fleming Island 44.98 3
8 Sarah Kroehler SR Bartram Trail 46.13 1
24 Anna Wulbern SO St. Johns Country Day 51.36 -
30 Grace Fowler 10 Christ's Church Academy ( 57.87 -
36 Sydney Jordan 10 Christ's Church Academy ( 1:01.82 -

Girls' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ajmone Myers SO Mandarin 1:41.26 10
2 Marisa Kortright SO Fleming Island 1:44.73 8
3 Katherine Harland JR Mandarin 1:45.52 6
4 Mikaela Brown JR Mandarin 1:46.48 5
5 Paige Cote 11 Ponte Vedra HS 1:49.35 4
6 Anouk Victor 9 Ponte Vedra HS 1:49.43 3
7 Grayson Iller SR Fleming Island 1:49.62 2
8 Maggie Solloway SR Bartram Trail 1:51.36 1
9 Sarah McMullin 11 Ponte Vedra HS 1:51.38 -
10 Sally Calhoun 12 Stanton Prep 1:52.30 -
11 Paris Brown SR Mandarin 1:52.43 -
12 Alexandra Richmond 9 Stanton Prep 1:52.47 -
13 Ava DePersio 9 Ponte Vedra HS 1:52.73 -
14 Kayla Ehrlich 11 Nease HS 1:54.84 -
15 Tifany Joyner JR Mandarin 1:54.93 -
16 Elizabeth Camp JR Bartram Trail 1:55.20 -
17 Chole Arkin 10 Bartram Trail HS 1:55.41 -
18 Rianna Frison 10 Robert E. Lee HS 1:57.07 -
19 Kyla Cote SR Bartram Trail 1:57.97 -
20 Joanne Lee 12 Nease HS 2:01.42 -
21 Shelby Phillips 10 Keystone Heights HS 2:01.51 -
22 Lindsey Schrader 10 Keystone Heights HS 2:02.76 -
23 Reanne Zukowski 10 Ponte Vedra HS 2:03.21 -
24 Akila Jayaraman 8 Stanton Prep 2:08.35 -
25 Molly Murphy 9 Nease HS 2:08.38 -
26 Janelle Bunni 9 Ponte Vedra HS 2:08.87 -
27 Destiny Flynn 11 Robert E. Lee HS 2:14.28 -
28 Isabella Garcia 9 Ponte Vedra HS 2:15.49 -
29 Lillie Dunn 11 Stanton Prep 2:20.16 -
30 Jamie Holeva 10 Christ's Church Academy ( 2:20.42 -
31 Morgan Mathews 9 Stanton Prep 2:24.72 -
32 Beaux Delaune 9 Stanton Prep 2:24.88 -
Girls' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Joanne Lee 12 Nease HS 2:01.42 -
28 Isabella Garcia 9 Ponte Vedra HS 2:15.49 -
30 Jamie Holeva 10 Christ's Church Academy ( 2:20.42 -
31 Morgan Mathews 9 Stanton Prep 2:24.72 -
Girls' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kayla Ehrlich 11 Nease HS 1:54.84 -
24 Akila Jayaraman 8 Stanton Prep 2:08.35 -
25 Molly Murphy 9 Nease HS 2:08.38 -
26 Janelle Bunni 9 Ponte Vedra HS 2:08.87 -
29 Lillie Dunn 11 Stanton Prep 2:20.16 -
32 Beaux Delaune 9 Stanton Prep 2:24.88 -
Girls' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Rianna Frison 10 Robert E. Lee HS 1:57.07 -
19 Kyla Cote SR Bartram Trail 1:57.97 -
21 Shelby Phillips 10 Keystone Heights HS 2:01.51 -
22 Lindsey Schrader 10 Keystone Heights HS 2:02.76 -
23 Reanne Zukowski 10 Ponte Vedra HS 2:03.21 -
27 Destiny Flynn 11 Robert E. Lee HS 2:14.28 -
Girls' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Paige Cote 11 Ponte Vedra HS 1:49.35 4
6 Anouk Victor 9 Ponte Vedra HS 1:49.43 3
8 Maggie Solloway SR Bartram Trail 1:51.36 1
9 Sarah McMullin 11 Ponte Vedra HS 1:51.38 -
12 Alexandra Richmond 9 Stanton Prep 1:52.47 -
13 Ava DePersio 9 Ponte Vedra HS 1:52.73 -
16 Elizabeth Camp JR Bartram Trail 1:55.20 -
17 Chole Arkin 10 Bartram Trail HS 1:55.41 -
Girls' 600 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ajmone Myers SO Mandarin 1:41.26 10
2 Marisa Kortright SO Fleming Island 1:44.73 8
3 Katherine Harland JR Mandarin 1:45.52 6
4 Mikaela Brown JR Mandarin 1:46.48 5
7 Grayson Iller SR Fleming Island 1:49.62 2
10 Sally Calhoun 12 Stanton Prep 1:52.30 -
11 Paris Brown SR Mandarin 1:52.43 -
15 Tifany Joyner JR Mandarin 1:54.93 -

Girls' 1200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mei Chiang FR Fleming Island 3:48.67 10
2 Naila Etique 10 Nease HS 4:07.98 8
3 Sophia Johnson FR Bartram Trail 4:10.61 6
4 Gabriella Berardi 10 Ponte Vedra HS 4:11.54 5
5 Grace Adams FR Fleming Island 4:11.88 4
6 Morganne Percevault 11 Nease HS 4:12.29 3
7 Emma Millson SO Fleming Island 4:13.41 2
8 Hannah Fliess JR Bartram Trail 4:13.87 1
9 Madison Manucy 9 Nease HS 4:16.87 -
10 Ashley Stanley 10 Nease HS 4:20.01 -
11 Susan Mago 11 Nease HS 4:21.16 -
12 Andrea Butler JR Bartram Trail 4:21.76 -
13 Robyn Circelli 9 Ponte Vedra HS 4:25.30 -
14 Alexa Rodriguez FR Bartram Trail 4:26.59 -
15 Marta Miles 11 Bartram Trail HS 4:28.74 -
16 Christina D'Aquila 10 Ponte Vedra HS 4:31.08 -
17 Maya Conway 9 Ponte Vedra HS 4:31.10 -
18 Anne Caraher 12 Ponte Vedra HS 4:31.40 -
19 Kendall Mandt SR Fleming Island 4:41.37 -
20 Quinn Knehans 11 Nease HS 4:43.99 -
21 Kylie Maldonado 10 Bartram Trail HS 4:44.81 -
22 Madilyn Hicks FR Mandarin 4:49.31 -
23 McLean Dries 9 Ponte Vedra HS 4:52.86 -
24 Cerys Jack 10 Ponte Vedra HS 4:53.18 -
25 Tanya Thayver 10 Ponte Vedra HS 4:53.24 -
26 Olivia Horne 7 Keystone Heights HS 4:55.86 -
27 Elliot Baker FR Fleming Island 4:57.33 -
28 Ashley Mojica JR Mandarin 5:05.00 -
29 Elisabeth Rodillas 10 Stanton Prep 5:20.13 -
30 Britney Mynster 8 Keystone Heights HS 5:22.08 -
31 Leilani Thomas 10 Robert E. Lee HS 5:41.53 -
32 Jaelen Hall 10 Robert E. Lee HS 5:43.37 -
33 Marisol Pacheco 11 Stanton Prep 5:45.49 -
34 Lindsay Knotts SR Fleming Island 5:47.50 -
35 Disha Gaonka 11 Stanton Prep 6:29.62 -
Girls' 1200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Marta Miles 11 Bartram Trail HS 4:28.74 -
18 Anne Caraher 12 Ponte Vedra HS 4:31.40 -
21 Kylie Maldonado 10 Bartram Trail HS 4:44.81 -
22 Madilyn Hicks FR Mandarin 4:49.31 -
23 McLean Dries 9 Ponte Vedra HS 4:52.86 -
24 Cerys Jack 10 Ponte Vedra HS 4:53.18 -
25 Tanya Thayver 10 Ponte Vedra HS 4:53.24 -
27 Elliot Baker FR Fleming Island 4:57.33 -
28 Ashley Mojica JR Mandarin 5:05.00 -
29 Elisabeth Rodillas 10 Stanton Prep 5:20.13 -
31 Leilani Thomas 10 Robert E. Lee HS 5:41.53 -
32 Jaelen Hall 10 Robert E. Lee HS 5:43.37 -
33 Marisol Pacheco 11 Stanton Prep 5:45.49 -
34 Lindsay Knotts SR Fleming Island 5:47.50 -
35 Disha Gaonka 11 Stanton Prep 6:29.62 -
Girls' 1200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mei Chiang FR Fleming Island 3:48.67 10
2 Naila Etique 10 Nease HS 4:07.98 8
3 Sophia Johnson FR Bartram Trail 4:10.61 6
4 Gabriella Berardi 10 Ponte Vedra HS 4:11.54 5
5 Grace Adams FR Fleming Island 4:11.88 4
6 Morganne Percevault 11 Nease HS 4:12.29 3
7 Emma Millson SO Fleming Island 4:13.41 2
8 Hannah Fliess JR Bartram Trail 4:13.87 1
9 Madison Manucy 9 Nease HS 4:16.87 -
10 Ashley Stanley 10 Nease HS 4:20.01 -
11 Susan Mago 11 Nease HS 4:21.16 -
12 Andrea Butler JR Bartram Trail 4:21.76 -
13 Robyn Circelli 9 Ponte Vedra HS 4:25.30 -
14 Alexa Rodriguez FR Bartram Trail 4:26.59 -
16 Christina D'Aquila 10 Ponte Vedra HS 4:31.08 -
17 Maya Conway 9 Ponte Vedra HS 4:31.10 -
19 Kendall Mandt SR Fleming Island 4:41.37 -
20 Quinn Knehans 11 Nease HS 4:43.99 -
26 Olivia Horne 7 Keystone Heights HS 4:55.86 -
30 Britney Mynster 8 Keystone Heights HS 5:22.08 -

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lauren Schaudel FR Fleming Island 5:49.04 10
2 Lauren Conover FR Mandarin 6:00.48 8
3 Reece Dropps FR Bartram Trail 6:02.33 6
4 Amber Elphick SR Mandarin 6:03.76 5
5 Lucy Morfit 10 Ponte Vedra HS 6:03.96 4
6 Camille Ferron SR Mandarin 6:08.00 3
7 Alexandra Richmond 9 Stanton Prep 6:10.03 2
8 Sally Calhoun 12 Stanton Prep 6:12.77 1
9 Carly Miller 9 Bartram Trail HS 6:20.85 -
10 Maggie Milanovich 10 Ponte Vedra HS 6:21.06 -
11 Queenly Xie SO Mandarin 6:21.77 -
12 Morgan Erler FR Fleming Island 6:23.81 -
13 Elizabeth Wendorf SR Fleming Island 6:24.11 -
14 Taylor Holmes 10 Bartram Trail HS 6:24.93 -
15 Reanne Zukowski 10 Ponte Vedra HS 6:25.08 -
16 Genevieve Ernest FR Mandarin 6:30.25 -
17 Kiersten Bohm 12 Bartram Trail HS 6:35.41 -
18 Gracen Trimas 10 Ponte Vedra HS 6:38.37 -
19 Juliette Holder 10 Ponte Vedra HS 6:48.13 -
20 Emily Noye 10 Ponte Vedra HS 6:52.33 -
21 Isabella Carson 10 Ponte Vedra HS 6:53.92 -
22 Sophia Gochoco SR Fleming Island 7:02.81 -
23 Brianna Buckheit 10 Ponte Vedra HS 7:04.15 -
24 Beaux Delaune 9 Stanton Prep 7:09.40 -
25 Emily Chattin JR Mandarin 7:09.62 -
26 Lillie Dunn 11 Stanton Prep 7:21.15 -
27 Elisabeth Rodillas 10 Stanton Prep 7:22.28 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Carly Miller 9 Bartram Trail HS 6:20.85 -
12 Morgan Erler FR Fleming Island 6:23.81 -
13 Elizabeth Wendorf SR Fleming Island 6:24.11 -
14 Taylor Holmes 10 Bartram Trail HS 6:24.93 -
18 Gracen Trimas 10 Ponte Vedra HS 6:38.37 -
19 Juliette Holder 10 Ponte Vedra HS 6:48.13 -
20 Emily Noye 10 Ponte Vedra HS 6:52.33 -
21 Isabella Carson 10 Ponte Vedra HS 6:53.92 -
22 Sophia Gochoco SR Fleming Island 7:02.81 -
23 Brianna Buckheit 10 Ponte Vedra HS 7:04.15 -
24 Beaux Delaune 9 Stanton Prep 7:09.40 -
25 Emily Chattin JR Mandarin 7:09.62 -
26 Lillie Dunn 11 Stanton Prep 7:21.15 -
27 Elisabeth Rodillas 10 Stanton Prep 7:22.28 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lauren Schaudel FR Fleming Island 5:49.04 10
2 Lauren Conover FR Mandarin 6:00.48 8
3 Reece Dropps FR Bartram Trail 6:02.33 6
4 Amber Elphick SR Mandarin 6:03.76 5
5 Lucy Morfit 10 Ponte Vedra HS 6:03.96 4
6 Camille Ferron SR Mandarin 6:08.00 3
7 Alexandra Richmond 9 Stanton Prep 6:10.03 2
8 Sally Calhoun 12 Stanton Prep 6:12.77 1
10 Maggie Milanovich 10 Ponte Vedra HS 6:21.06 -
11 Queenly Xie SO Mandarin 6:21.77 -
15 Reanne Zukowski 10 Ponte Vedra HS 6:25.08 -
16 Genevieve Ernest FR Mandarin 6:30.25 -
17 Kiersten Bohm 12 Bartram Trail HS 6:35.41 -

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Carolina Minozzi JR Bartram Trail 15.41 10
2 Riley Hardison JR Bartram Trail 17.62 8
3 Tamara Barrs SR Mandarin 18.63 6
4 Jasmine Beckett SR Bartram Trail 19.30 5
5 Maya Harmon SR Bartram Trail 19.42 4
6 Taylor Spach SR Fleming Island 20.40 3
7 Alicia Graham JR Mandarin 20.48 2
8 Anais Fultz JR Bartram Trail 20.50 1
9 Lilly Fletcher SO Fleming Island 20.95 -
10 Grace Fowler 10 Christ's Church Academy ( 22.78 -
11 Bethany Burgess 8 Keystone Heights HS 23.37 -
Girls' 100 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Tamara Barrs SR Mandarin 18.63 6
6 Taylor Spach SR Fleming Island 20.40 3
7 Alicia Graham JR Mandarin 20.48 2
10 Grace Fowler 10 Christ's Church Academy ( 22.78 -
11 Bethany Burgess 8 Keystone Heights HS 23.37 -
Girls' 100 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Carolina Minozzi JR Bartram Trail 15.41 10
2 Riley Hardison JR Bartram Trail 17.62 8
4 Jasmine Beckett SR Bartram Trail 19.30 5
5 Maya Harmon SR Bartram Trail 19.42 4
8 Anais Fultz JR Bartram Trail 20.50 1
9 Lilly Fletcher SO Fleming Island 20.95 -

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tamara Barrs SR Mandarin 49.54 10
2 Charity Collins 11 Jean Ribault HS 52.97 8
3 Kali Davis 11 Jean Ribault HS 53.35 6
4 Haley Sherman JR Bartram Trail 53.99 5
5 Syteria Peterson 10 Jean Ribault HS 54.16 4
6 Riley Hardison JR Bartram Trail 54.19 3
7 Isabelle Iannone SO Bartram Trail 54.37 2
8 Maddie Traylor JR Bartram Trail 55.30 1
9 Alicia Graham JR Mandarin 55.73 -
9 Taylor Spach SR Fleming Island 55.73 -
11 Hannah Sanderson SO Fleming Island 59.31 -
12 Haley Phillips 11 Keystone Heights HS 1:00.63 -
13 Kenisha Harris 12 Jean Ribault HS 1:02.51 -
14 Kylie Spach SR Fleming Island 1:04.69 -
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Hannah Sanderson SO Fleming Island 59.31 -
14 Kylie Spach SR Fleming Island 1:04.69 -
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Charity Collins 11 Jean Ribault HS 52.97 8
5 Syteria Peterson 10 Jean Ribault HS 54.16 4
9 Alicia Graham JR Mandarin 55.73 -
9 Taylor Spach SR Fleming Island 55.73 -
12 Haley Phillips 11 Keystone Heights HS 1:00.63 -
Girls' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tamara Barrs SR Mandarin 49.54 10
3 Kali Davis 11 Jean Ribault HS 53.35 6
4 Haley Sherman JR Bartram Trail 53.99 5
6 Riley Hardison JR Bartram Trail 54.19 3
7 Isabelle Iannone SO Bartram Trail 54.37 2
8 Maddie Traylor JR Bartram Trail 55.30 1
13 Kenisha Harris 12 Jean Ribault HS 1:02.51 -

Girls' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Bartram Trail Chichi Modozie, Jaysica Nacionales, Kayla Young, Kierra Ivey 51.82 10
2 Mandarin Lakayla Lucce, Kayla McGinty, Mamie Mokuwa 56.39 8

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME SC
1 Fleming Island A Lily Amsden, Grayson Iller, Marisa Kortright, Mei Chiang 4:18.19 10
2 Mandarin A Katherine Harland, Mikaela Brown, Tiffany Joyner, Ajmone Myers 4:22.77 8
3 Ponte Vedra HS
(B>)
B Kate Jorgensen, Bianca Fasanelli, Jenna Penella, Caroline Lesher 4:29.26 6
4 Jean Ribault HS A Kali Davis, Charity Collins, Anaya Brown, Syteria Peterson 4:30.39 5
5 Nease HS A 4:35.39 4
6 Keystone Heights HS A Danielle Garvey, Mallory Dennis, Haley Phillips, Jessica Yeldell 4:40.07 3
7 Bartram Trail A Anais Fultz, Sarah Kroehler, Christie Glavin, Maddie Traylor 4:41.90 2
8 Mandarin
(B>)
B Paris Brown, Tamara Barrs, Alicia Graham, Lakayla Lucce 4:43.85 1
9 Fleming Island
(B>)
B Anniston Fellows, Emma Gambill, Kylie Spach, Taylor Spach 4:52.73 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 Ponte Vedra HS
(B>)
Jorgensen, Fasanelli, Penella, Lesher 4:29.26 6
8 Mandarin
(B>)
Brown, Barrs, Graham, Lucce 4:43.85 1
9 Fleming Island
(B>)
Fellows, Gambill, Spach, Spach 4:52.73 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Fleming Island Amsden, Iller, Kortright, Chiang 4:18.19 10
2 Mandarin Harland, Brown, Joyner, Myers 4:22.77 8
4 Jean Ribault HS Davis, Collins, Brown, Peterson 4:30.39 5
5 Nease HS 4:35.39 4
6 Keystone Heights HS Garvey, Dennis, Phillips, Yeldell 4:40.07 3
7 Bartram Trail Fultz, Kroehler, Glavin, Traylor 4:41.90 2

Girls' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Anouk Victor 9 Ponte Vedra HS 1.60m 5' 3" 10
2 Katie Kissane SO Fleming Island 1.35m 4' 5" 8
  Alexa Lemieux SR Fleming Island NH NH -
  Jessica Yeldell 12 Keystone Heights HS NH NH -

Girls Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Katie Smith SR Bartram Trail 9' 0" 2.74m 10
2 Elizabeth Bechtle 12 Ponte Vedra HS 8' 6" 2.59m 8
3 Emmanuelle Sutherland JR Bartram Trail 8' 6" 2.59m 6
4 Sasha Ortiz SO Fleming Island 6' 6" 1.98m 4.5
4 Molly Gould 10 Nease HS 6' 6" 1.98m 4.5
6 Molly Murphy 9 Nease HS 5' 6" 1.67m 3

Girls Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Matthew Quintal 12 Ponte Vedra HS 13' 0" 3.96m 10
2 Maxwell Abreu 11 Bartram Trail HS 12' 0" 3.65m 8
3 Luke Kelly SR Bartram Trail 11' 0" 3.35m 6
4 Robert Bocklage 12 Bartram Trail HS 11' 0" 3.35m 5
5 Joseph Bing 12 Ponte Vedra HS 11' 0" 3.35m 4
6 John Lancaster 12 Ponte Vedra HS 10' 6" 3.20m 3
7 Logan Downs 11 Nease HS 10' 0" 3.04m 2
8 Gray Bingemann 12 Ponte Vedra HS 9' 6" 2.89m 1
9 Jacob Lebowitz 10 Ponte Vedra HS 9' 6" 2.89m -
10 Edward Lancaster 10 Ponte Vedra HS 9' 0" 2.74m -
11 Sean Denby 11 Nease HS 8' 6" 2.59m -
11 Joseph Mecado SO Fleming Island 8' 6" 2.59m -
11 Dennis Lee 10 Ponte Vedra HS 8' 6" 2.59m -
  Andrew Meyers 11 Nease HS NH NH -
  Wilson Whitehead 9 Nease HS NH NH -
  Patrick Bailey JR Mandarin NH NH -
  Jack Vranicar JR Bartram Trail NH NH -

Girls' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Demoi Smith 12 Nease HS 4.78m 15' 8.25" 10
2 Jaida Scott 12 Robert E. Lee HS 4.77m 15' 7.75" 8
3 Carolina Minozzi JR Bartram Trail 4.73m 15' 6.25" 6
4 A'Lexus Wilson 12 Nease HS 4.62m 15' 2" 5
5 Valentina Williams 11 Robert E. Lee HS 4.51m 14' 9.75" 4
6 Lakayla Lucce FR Mandarin 4.44m 14' 7" 3
7 Madison Miller 9 Nease HS 4.31m 14' 1.75" 2
8 Jaysica Nacionales SO Bartram Trail 4.30m 14' 1.25" 1
9 Isabelle Iannone SO Bartram Trail 4.29m 14' 1" -
10 Bianca Fasanelli 10 Ponte Vedra HS 4.24m 13' 11" -
11 Terren Peterson FR Mandarin 3.97m 13' 0.25" -
12 Joanne Lee 12 Nease HS 3.93m 12' 10.75" -
13 Kayla Ehrlich 11 Nease HS 3.90m 12' 9.5" -
14 Anniston Fellows SO Fleming Island 3.75m 12' 3.75" -
15 Destiny Flynn 11 Robert E. Lee HS 3.73m 12' 3" -
16 Alicia Graham JR Mandarin 3.70m 12' 1.75" -
17 Megan Gillan SR Fleming Island 3.49m 11' 5.5" -
18 Kayla Martinez SO Mandarin 3.37m 11' 0.75" -
19 Kayla McGinty SO Mandarin 3.05m 10' 0.25" -
  Sasha Ortiz SO Fleming Island NM NM -
  Catie Shobris 12 Keystone Heights HS NM NM -
  Kristin Barnes FR Fleming Island NM NM -
Girls' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Demoi Smith 12 Nease HS 4.78m 15' 8.25" 10
2 Jaida Scott 12 Robert E. Lee HS 4.77m 15' 7.75" 8
3 Carolina Minozzi JR Bartram Trail 4.73m 15' 6.25" 6
4 A'Lexus Wilson 12 Nease HS 4.62m 15' 2" 5
5 Valentina Williams 11 Robert E. Lee HS 4.51m 14' 9.75" 4
6 Lakayla Lucce FR Mandarin 4.44m 14' 7" 3
7 Madison Miller 9 Nease HS 4.31m 14' 1.75" 2
9 Isabelle Iannone SO Bartram Trail 4.29m 14' 1" -
16 Alicia Graham JR Mandarin 3.70m 12' 1.75" -
18 Kayla Martinez SO Mandarin 3.37m 11' 0.75" -
  Sasha Ortiz SO Fleming Island NM NM -
Girls' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
8 Jaysica Nacionales SO Bartram Trail 4.30m 14' 1.25" 1
10 Bianca Fasanelli 10 Ponte Vedra HS 4.24m 13' 11" -
11 Terren Peterson FR Mandarin 3.97m 13' 0.25" -
12 Joanne Lee 12 Nease HS 3.93m 12' 10.75" -
13 Kayla Ehrlich 11 Nease HS 3.90m 12' 9.5" -
14 Anniston Fellows SO Fleming Island 3.75m 12' 3.75" -
15 Destiny Flynn 11 Robert E. Lee HS 3.73m 12' 3" -
17 Megan Gillan SR Fleming Island 3.49m 11' 5.5" -
19 Kayla McGinty SO Mandarin 3.05m 10' 0.25" -
  Kristin Barnes FR Fleming Island NM NM -
  Catie Shobris 12 Keystone Heights HS NM NM -

Girls' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Jacquelyn Wagner 12 Ponte Vedra HS 10.39m 34' 1.25" 10
2 Marionna Barrs SO Mandarin 9.94m 32' 7.5" 8
3 Anastasia Anderson 9 Robert E. Lee HS 9.49m 31' 1.75" 6
4 Isabella Frase 12 Ponte Vedra HS 9.25m 30' 4.25" 5
5 Tianna Nichols 12 Robert E. Lee HS 9.04m 29' 8" 4
6 Valentina Williams 11 Robert E. Lee HS 8.62m 28' 3.5" 3
7 Kalena Hall 10 Robert E. Lee HS 7.75m 25' 5.25" 2
8 Zaineh Barakat 10 Ponte Vedra HS 7.62m 25' 0" 1
9 Passion Long 12 Nease HS 7.58m 24' 10.5" -
10 Catie Richards JR Fleming Island 7.50m 24' 7.25" -
10 Katie Campbell 11 Nease HS 7.50m 24' 7.25" -
12 Alexus Kelley 12 Robert E. Lee HS 7.47m 24' 6.25" -
13 Helena Brown 12 Robert E. Lee HS 7.45m 24' 5.5" -
14 Peyton Canaday JR Bartram Trail 7.38m 24' 2.5" -
15 Emma Hicks SO Mandarin 7.15m 23' 5.5" -
16 MacKenzie Skelton 12 Nease HS 6.57m 21' 6.75" -
17 Kennedy Tinsley 10 Robert E. Lee HS 6.54m 21' 5.5" -
18 Carolyn Platt FR Mandarin 6.41m 21' 0.5" -
19 Kaley Burnside SO St. Johns Country Day 6.09m 19' 11.75" -
20 Cameron Brown 11 Ponte Vedra HS 5.60m 18' 4.5" -
21 Kylie Rodriguez JR St. Johns Country Day 5.14m 16' 10.5" -
  Madison Crawford 9 Nease HS NM NM -
Girls' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Jacquelyn Wagner 12 Ponte Vedra HS 10.39m 34' 1.25" 10
2 Marionna Barrs SO Mandarin 9.94m 32' 7.5" 8
4 Isabella Frase 12 Ponte Vedra HS 9.25m 30' 4.25" 5
6 Valentina Williams 11 Robert E. Lee HS 8.62m 28' 3.5" 3
7 Kalena Hall 10 Robert E. Lee HS 7.75m 25' 5.25" 2
8 Zaineh Barakat 10 Ponte Vedra HS 7.62m 25' 0" 1
10 Catie Richards JR Fleming Island 7.50m 24' 7.25" -
12 Alexus Kelley 12 Robert E. Lee HS 7.47m 24' 6.25" -
13 Helena Brown 12 Robert E. Lee HS 7.45m 24' 5.5" -
14 Peyton Canaday JR Bartram Trail 7.38m 24' 2.5" -
20 Cameron Brown 11 Ponte Vedra HS 5.60m 18' 4.5" -
Girls' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
3 Anastasia Anderson 9 Robert E. Lee HS 9.49m 31' 1.75" 6
5 Tianna Nichols 12 Robert E. Lee HS 9.04m 29' 8" 4
9 Passion Long 12 Nease HS 7.58m 24' 10.5" -
10 Katie Campbell 11 Nease HS 7.50m 24' 7.25" -
15 Emma Hicks SO Mandarin 7.15m 23' 5.5" -
16 MacKenzie Skelton 12 Nease HS 6.57m 21' 6.75" -
17 Kennedy Tinsley 10 Robert E. Lee HS 6.54m 21' 5.5" -
18 Carolyn Platt FR Mandarin 6.41m 21' 0.5" -
19 Kaley Burnside SO St. Johns Country Day 6.09m 19' 11.75" -
21 Kylie Rodriguez JR St. Johns Country Day 5.14m 16' 10.5" -
  Madison Crawford 9 Nease HS NM NM -

Girls' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Jacquelyn Wagner 12 Ponte Vedra HS 46.12m 151' 4" 10
2 Camilla May SR Fleming Island 30.62m 100' 5" 8
3 Marionna Barrs SO Mandarin 26.46m 86' 10" 6
4 Kalena Hall 10 Robert E. Lee HS 24.51m 80' 5" 5
5 Catie Richards JR Fleming Island 24.46m 80' 3" 4
6 Katie Campbell 11 Nease HS 24.04m 78' 10" 3
7 Isabella Frase 12 Ponte Vedra HS 22.54m 73' 11" 2
8 Alexus Kelley 12 Robert E. Lee HS 21.92m 71' 11" 1
9 Passion Long 12 Nease HS 20.49m 67' 3" -
10 Emma Hicks SO Mandarin 19.44m 63' 9" -
11 Anastasia Anderson 9 Robert E. Lee HS 18.83m 61' 9" -
12 Kennedy Tinsley 10 Robert E. Lee HS 17.92m 58' 9" -
13 Tianna Nichols 12 Robert E. Lee HS 17.59m 57' 8" -
14 Naomi Hammond FR Fleming Island 16.78m 55' 1" -
15 Catie Shobris 12 Keystone Heights HS 16.42m 53' 10" -
16 Peyton Canaday JR Bartram Trail 15.78m 51' 9" -
17 Carolyn Platt FR Mandarin 15.56m 51' 0" -
18 Kaley Burnside SO St. Johns Country Day 14.13m 46' 4" -
19 Helena Brown 12 Robert E. Lee HS 12.56m 41' 2" -
20 Kylie Rodriguez JR St. Johns Country Day 10.79m 35' 5" -
  MacKenzie Skelton 12 Nease HS NM NM -
  Madison Crawford 9 Nease HS NM NM -
Girls' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Jacquelyn Wagner 12 Ponte Vedra HS 46.12m 151' 4" 10
2 Camilla May SR Fleming Island 30.62m 100' 5" 8
4 Kalena Hall 10 Robert E. Lee HS 24.51m 80' 5" 5
5 Catie Richards JR Fleming Island 24.46m 80' 3" 4
6 Katie Campbell 11 Nease HS 24.04m 78' 10" 3
7 Isabella Frase 12 Ponte Vedra HS 22.54m 73' 11" 2
8 Alexus Kelley 12 Robert E. Lee HS 21.92m 71' 11" 1
15 Catie Shobris 12 Keystone Heights HS 16.42m 53' 10" -
18 Kaley Burnside SO St. Johns Country Day 14.13m 46' 4" -
19 Helena Brown 12 Robert E. Lee HS 12.56m 41' 2" -
20 Kylie Rodriguez JR St. Johns Country Day 10.79m 35' 5" -
Girls' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
3 Marionna Barrs SO Mandarin 26.46m 86' 10" 6
9 Passion Long 12 Nease HS 20.49m 67' 3" -
10 Emma Hicks SO Mandarin 19.44m 63' 9" -
11 Anastasia Anderson 9 Robert E. Lee HS 18.83m 61' 9" -
12 Kennedy Tinsley 10 Robert E. Lee HS 17.92m 58' 9" -
13 Tianna Nichols 12 Robert E. Lee HS 17.59m 57' 8" -
14 Naomi Hammond FR Fleming Island 16.78m 55' 1" -
16 Peyton Canaday JR Bartram Trail 15.78m 51' 9" -
17 Carolyn Platt FR Mandarin 15.56m 51' 0" -
  MacKenzie Skelton 12 Nease HS NM NM -
  Madison Crawford 9 Nease HS NM NM -