February 23, 2019
|
Golden Gate High School - Naples, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hugh Brittenham SR Estero 4:19.35 10
2 Nickolas Kamen SR Gulf Coast 4:36.26 8
3 Franklin Caceras JR Ida Baker 4:43.10 6
4 Tristan Bashaw JR Barron Collier 4:44.91 5
5 Evan Cardec SO Gulf Coast 4:47.49 4
6 John Perez-Dunn SR Port Charlotte 4:48.41 3
7 Ryan Ringer SR Ida Baker 4:52.51 2
8 Alexander Rodriguez SO Naples 4:53.05 1
9 Joseph Bishop JR Port Charlotte 4:53.31 -
10 Zachary Dale JR Estero 4:55.35 -
11 Bryan Magalhaes SR Barron Collier 4:56.44 -
12 Joshua Ostler FR Barron Collier 4:56.83 -
13 Andrew Mclendon FR Naples 5:00.74 -
14 Cole Brown SO Ida Baker 5:02.63 -
15 Brian Robinson SO Estero 5:05.42 -
16 Mattias Flamholc FR North Fort Myers 5:07.12 -
17 Teddy Becotte JR Community School (Naples) 5:07.41 -
18 Joseph Turchetta SO Naples 5:08.01 -
19 Evan Myer FR Lehigh 5:08.90 -
20 Preston Fuller SO Golden Gate 5:09.28 -
21 Alex Kistamma SO Lehigh 5:10.15 -
22 Grayson Albert SO Seacrest Country Day 5:10.78 -
23 Johnathan Watt SO Marco Island Academy 5:12.27 -
24 AJ Duda 8 Southwest Florida Christian 5:13.81 -
25 Max Listro JR Mason Classical Academy 5:13.93 -
26 Michael Poling SR Lely 5:18.03 -
27 Zhoucai Ni JR Cape Coral 5:24.46 -
28 Caleb Kinley SO North Fort Myers 5:27.54 -
29 Hazael Troche FR North Fort Myers 5:31.66 -
30 Jamison McAdams JR Community School (Naples) 5:33.27 -
31 Isaiah Herard JR Mason Classical Academy 5:34.60 -
32 Michael Avola SO Lehigh 5:35.62 -
33 Isack Barahona FR Golden Gate 5:42.49 -
34 Ethan Tank SO Southwest Florida Christian 5:44.85 -
35 Josh Powers SR Seacrest Country Day 5:45.17 -
36 Damien Tschida JR Marco Island Academy 5:48.28 -
37 Hayden Tank 8 Southwest Florida Christian 5:50.18 -
38 Austin Collar SO Seacrest Country Day 5:53.46 -
39 Cooper Bisbe FR Cape Coral 5:54.29 -
40 Tony Castillo FR Marco Island Academy 6:02.90 -
41 Jaguar Stephens FR Mason Classical Academy 6:13.29 -
42 Maxwell Ahmedi JR Cape Coral 6:14.78 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Mattias Flamholc FR North Fort Myers 5:07.12 -
20 Preston Fuller SO Golden Gate 5:09.28 -
24 AJ Duda 8 Southwest Florida Christian 5:13.81 -
25 Max Listro JR Mason Classical Academy 5:13.93 -
27 Zhoucai Ni JR Cape Coral 5:24.46 -
28 Caleb Kinley SO North Fort Myers 5:27.54 -
29 Hazael Troche FR North Fort Myers 5:31.66 -
30 Jamison McAdams JR Community School (Naples) 5:33.27 -
31 Isaiah Herard JR Mason Classical Academy 5:34.60 -
32 Michael Avola SO Lehigh 5:35.62 -
33 Isack Barahona FR Golden Gate 5:42.49 -
35 Josh Powers SR Seacrest Country Day 5:45.17 -
36 Damien Tschida JR Marco Island Academy 5:48.28 -
37 Hayden Tank 8 Southwest Florida Christian 5:50.18 -
38 Austin Collar SO Seacrest Country Day 5:53.46 -
39 Cooper Bisbe FR Cape Coral 5:54.29 -
40 Tony Castillo FR Marco Island Academy 6:02.90 -
41 Jaguar Stephens FR Mason Classical Academy 6:13.29 -
42 Maxwell Ahmedi JR Cape Coral 6:14.78 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hugh Brittenham SR Estero 4:19.35 10
2 Nickolas Kamen SR Gulf Coast 4:36.26 8
3 Franklin Caceras JR Ida Baker 4:43.10 6
4 Tristan Bashaw JR Barron Collier 4:44.91 5
5 Evan Cardec SO Gulf Coast 4:47.49 4
6 John Perez-Dunn SR Port Charlotte 4:48.41 3
7 Ryan Ringer SR Ida Baker 4:52.51 2
8 Alexander Rodriguez SO Naples 4:53.05 1
9 Joseph Bishop JR Port Charlotte 4:53.31 -
10 Zachary Dale JR Estero 4:55.35 -
11 Bryan Magalhaes SR Barron Collier 4:56.44 -
12 Joshua Ostler FR Barron Collier 4:56.83 -
13 Andrew Mclendon FR Naples 5:00.74 -
14 Cole Brown SO Ida Baker 5:02.63 -
15 Brian Robinson SO Estero 5:05.42 -
17 Teddy Becotte JR Community School (Naples) 5:07.41 -
18 Joseph Turchetta SO Naples 5:08.01 -
19 Evan Myer FR Lehigh 5:08.90 -
21 Alex Kistamma SO Lehigh 5:10.15 -
22 Grayson Albert SO Seacrest Country Day 5:10.78 -
23 Johnathan Watt SO Marco Island Academy 5:12.27 -
26 Michael Poling SR Lely 5:18.03 -
34 Ethan Tank SO Southwest Florida Christian 5:44.85 -