March 11, 2019
|
Lake Worth - Lake Worth, FL
|

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Clyana Ward SR Pahokee 26.35 10
2 Danielle McCray FR Suncoast 26.57 8
3 Shaniah Shannon FR Glades Central 26.74 6
4 Da'Keeja Hickman 7 Pahokee 26.98 5
5 Jasmine Marseille SR Atlantic (Delray) 27.16 4
6 Samyan Rainford SR Palm Beach Lakes 27.42 3
7 Marie Marc JR Atlantic (Delray) 27.46 2
8 Bianca Bruney JR Olympic Heights 27.70 1
9 Dakazza Hernandez SO Palm Beach Central 28.41 -
10 Liz-Marie Bennett FR Atlantic (Delray) 28.48 -
11 Tori Washington FR Suncoast 28.61 -
12 Daniella Saint-Firmin SO Santaluces 28.77 -
13 Jakayla Barnes JR Santaluces 28.82 -
14 Sa'Nya Linder 7 Pahokee 28.91 -
15 Mariah Nero 6 Pahokee 28.95 -
16 Evalyna Louis FR Santaluces 29.05 -
17 Vanessa Berry SO Palm Beach Central 29.08 -
18 Charnice Boyd JR Lake Worth 29.37 -
19 Amelia Forrest FR Palm Beach Lakes 29.62 -
20 Jessica Harris JR Lake Worth 29.93 -
21 Khristy Herrera JR Olympic Heights 30.39 -
22 Sanaaz Davis SO Olympic Heights 30.77 -
23 Victoria Fei Fei JR Palm Beach Central 31.16 -
24 Nina Longworth SO Park Vista 31.32 -
25 Savannah Jones SO Palm Beach Central 31.77 -
  Alexandria Sadik SO Olympic Heights NT   
  Joaceline Francios JR Boynton Beach NT   
  Alicia Coleman JR Suncoast NT   
  Ayana Purce JR Santaluces NT   
  Jalijah Jenkins JR Palm Beach Lakes NT   
  Rishana Phillemon FR Glades Central NT   
  Shadell Bush JR Glades Central NT   
  Kiana Montgomery JR Lake Worth NT   
  Christine Clerger SR Boynton Beach NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Shaniah Shannon FR Glades Central 26.74 6
8 Bianca Bruney JR Olympic Heights 27.70 1
23 Victoria Fei Fei JR Palm Beach Central 31.16 -
  Shadell Bush JR Glades Central NT   
  Rishana Phillemon FR Glades Central NT   
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Dakazza Hernandez SO Palm Beach Central 28.41 -
16 Evalyna Louis FR Santaluces 29.05 -
20 Jessica Harris JR Lake Worth 29.93 -
21 Khristy Herrera JR Olympic Heights 30.39 -
24 Nina Longworth SO Park Vista 31.32 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Tori Washington FR Suncoast 28.61 -
18 Charnice Boyd JR Lake Worth 29.37 -
19 Amelia Forrest FR Palm Beach Lakes 29.62 -
22 Sanaaz Davis SO Olympic Heights 30.77 -
25 Savannah Jones SO Palm Beach Central 31.77 -
  Joaceline Francios JR Boynton Beach NT   
  Alexandria Sadik SO Olympic Heights NT   
  Kiana Montgomery JR Lake Worth NT   
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Danielle McCray FR Suncoast 26.57 8
4 Da'Keeja Hickman 7 Pahokee 26.98 5
5 Jasmine Marseille SR Atlantic (Delray) 27.16 4
10 Liz-Marie Bennett FR Atlantic (Delray) 28.48 -
12 Daniella Saint-Firmin SO Santaluces 28.77 -
13 Jakayla Barnes JR Santaluces 28.82 -
14 Sa'Nya Linder 7 Pahokee 28.91 -
15 Mariah Nero 6 Pahokee 28.95 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Clyana Ward SR Pahokee 26.35 10
6 Samyan Rainford SR Palm Beach Lakes 27.42 3
7 Marie Marc JR Atlantic (Delray) 27.46 2
17 Vanessa Berry SO Palm Beach Central 29.08 -
  Christine Clerger SR Boynton Beach NT   
  Alicia Coleman JR Suncoast NT   
  Ayana Purce JR Santaluces NT   
  Jalijah Jenkins JR Palm Beach Lakes NT