March 6, 2019
|
Deltona - Deltona, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cydney Wright SO Mainland 24.6h 8
2 Jasmyn Dorsey JR Mainland 26.3h 6
3 Kahdia Jones SO Atlantic (PO) 27.1h 5
4 Avari Walker FR Mainland 28.4h 4
5 Skye Humphrey SO Mainland 29.3h 3
6 Nyasia James FR Mainland 30.2h 2
7 Janiah Massey FR Pine Ridge 30.2h 1
8 Julie Kinner SO Deltona 30.6h -
9 Amarhi Moore JR Atlantic (PO) 30.8h -
10 Nakhania Vickers SO Deltona 30.9h -
10 Isabella Hernandez FR University (OC) 30.9h -
12 Anylia Blue FR Mainland 31.0h -
13 Karene Chin FR University (OC) 31.2h -
13 Phoenix Common FR DeLand 31.2h -
15 Farren Sanders SO DeLand 31.3h -
16 Christina Manfredi SO University (OC) 31.5h -
17 Jasmine Wilson JR Atlantic (PO) 31.6h -
18 Sarah Simmons SO DeLand 31.8h -
19 Caroline Johnson SO Mainland 32.9h -
20 Tierra Haywood JR Pine Ridge 33.3h -
21 Franchesca Pichardo SO University (OC) 33.4h -
22 Gianna Parente FR University (OC) 34.1h -
23 Mahek Chandna FR DeLand 34.3h -
24 Paris Blackburn FR DeLand 34.8h -
25 Essence Wallace SO Atlantic (PO) 35.7h -
26 Aviannah Laureano SO DeLand 36.5h -
27 Alexandra Pacheco SO DeLand 36.9h -
28 Lauren Campbell SO University (OC) 37.4h -
29 Kristine Rodriguez SO University (OC) 38.1h -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cydney Wright SO Mainland 24.6h 8
5 Skye Humphrey SO Mainland 29.3h 3
8 Julie Kinner SO Deltona 30.6h -
10 Nakhania Vickers SO Deltona 30.9h -
13 Phoenix Common FR DeLand 31.2h -
16 Christina Manfredi SO University (OC) 31.5h -
20 Tierra Haywood JR Pine Ridge 33.3h -
28 Lauren Campbell SO University (OC) 37.4h -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Janiah Massey FR Pine Ridge 30.2h 1
10 Isabella Hernandez FR University (OC) 30.9h -
13 Karene Chin FR University (OC) 31.2h -
18 Sarah Simmons SO DeLand 31.8h -
21 Franchesca Pichardo SO University (OC) 33.4h -
22 Gianna Parente FR University (OC) 34.1h -
23 Mahek Chandna FR DeLand 34.3h -
29 Kristine Rodriguez SO University (OC) 38.1h -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Jasmyn Dorsey JR Mainland 26.3h 6
3 Kahdia Jones SO Atlantic (PO) 27.1h 5
4 Avari Walker FR Mainland 28.4h 4
9 Amarhi Moore JR Atlantic (PO) 30.8h -
15 Farren Sanders SO DeLand 31.3h -
17 Jasmine Wilson JR Atlantic (PO) 31.6h -
25 Essence Wallace SO Atlantic (PO) 35.7h -
26 Aviannah Laureano SO DeLand 36.5h -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Nyasia James FR Mainland 30.2h 2
12 Anylia Blue FR Mainland 31.0h -
19 Caroline Johnson SO Mainland 32.9h -
24 Paris Blackburn FR DeLand 34.8h -
27 Alexandra Pacheco SO DeLand 36.9h -