March 8, 2019
|
Astronaut HS - Titusville, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Akiyonna Joiner SR Astronaut 1:00.86 10
2 Elysse Carrillo SR Circle Christian 1:00.89 8
3 Kennedy Jackson SO Bishop Moore 1:02.74 6
4 Alaina Pisello SO Trinity Prep 1:02.76 5
5 Isabella Ebaugh-Santos SO Titusville 1:04.99 4
6 Taylor Tomlinson SO Bishop Moore 1:05.10 3
7 Taylor Price SO Bishop Moore 1:05.11 2
8 Kate Busbee SO Bishop Moore 1:06.22 1
9 Aubrey Fortmayer FR Satellite 1:06.76 -
10 Isabella Carrillo SO Circle Christian 1:06.94 -
11 Brooke Hunsaker SO Satellite 1:08.19 -
12 Kaela Williams FR Circle Christian 1:09.03 -
13 Sagie-May Dorcely FR Bishop Moore 1:09.38 -
14 Sarah Horvath JR Titusville 1:09.40 -
15 Adeleine Tilley JR Bishop Moore 1:09.43 -
16 Ana Solovjov-Troisi SO Bishop Moore 1:09.50 -
17 Leah Keefe FR Trinity Prep 1:11.83 -
18 ANNA HUFF SR Titusville 1:12.24 -
19 Daleah Hamilton FR Rockledge 1:13.32 -
20 Brianna Barrial FR Edgewood 1:14.68 -
21 Abigail Cowart SR Satellite 1:15.93 -
22 Emily Czajkowski SR Astronaut 1:21.26 -
23 Lana Ekhaguere JR Cocoa Beach 1:22.42 -
24 Sarah Iverson FR Titusville 1:23.19 -
25 Emily Mezni SR Titusville 1:33.23 -
  Ava Dessauer FR Edgewood NT -
  Juliet Myers FR Trinity Prep NT -
  Stephani Esparza JR Titusville NT -
  Taylor Maddox SO Bishop Moore NT -
  NICOLE TASMAN SO Titusville NT -
  Emma Pruett SO Satellite NT -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Akiyonna Joiner SR Astronaut 1:00.86 10
2 Elysse Carrillo SR Circle Christian 1:00.89 8
3 Kennedy Jackson SO Bishop Moore 1:02.74 6
4 Alaina Pisello SO Trinity Prep 1:02.76 5
5 Isabella Ebaugh-Santos SO Titusville 1:04.99 4
6 Taylor Tomlinson SO Bishop Moore 1:05.10 3
7 Taylor Price SO Bishop Moore 1:05.11 2
  Stephani Esparza JR Titusville NT -
  Emma Pruett SO Satellite NT -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Aubrey Fortmayer FR Satellite 1:06.76 -
10 Isabella Carrillo SO Circle Christian 1:06.94 -
11 Brooke Hunsaker SO Satellite 1:08.19 -
12 Kaela Williams FR Circle Christian 1:09.03 -
14 Sarah Horvath JR Titusville 1:09.40 -
16 Ana Solovjov-Troisi SO Bishop Moore 1:09.50 -
19 Daleah Hamilton FR Rockledge 1:13.32 -
21 Abigail Cowart SR Satellite 1:15.93 -
25 Emily Mezni SR Titusville 1:33.23 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 ANNA HUFF SR Titusville 1:12.24 -
20 Brianna Barrial FR Edgewood 1:14.68 -
22 Emily Czajkowski SR Astronaut 1:21.26 -
23 Lana Ekhaguere JR Cocoa Beach 1:22.42 -
24 Sarah Iverson FR Titusville 1:23.19 -
  Ava Dessauer FR Edgewood NT -
  Juliet Myers FR Trinity Prep NT -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Kate Busbee SO Bishop Moore 1:06.22 1
13 Sagie-May Dorcely FR Bishop Moore 1:09.38 -
15 Adeleine Tilley JR Bishop Moore 1:09.43 -
17 Leah Keefe FR Trinity Prep 1:11.83 -
  NICOLE TASMAN SO Titusville NT -
  Taylor Maddox SO Bishop Moore NT -