March 2, 2019
|
Santa Fe - Alachua, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jeremiah Vaughn SR Bradford 11.20 10
2 Jarvis Barber SR North Marion 11.20 8
3 Benjamin Massey SR Lafayette 11.20 6
4 Leon Watkins JR Santa Fe 11.49 5
5 Niles Cromwell SR Gainesville 11.50 4
6 Ja'Von Cola FR Santa Fe 11.54 3
7 Ron'Darius Goldwire SO Santa Fe 11.54 2
8 Nathan Hamer SR West Port 11.65 1
9 Brent Clark JR Eastside 11.76 -
10 Te'von Lee SR Union County 11.81 -
11 Deion Jenkins JR Eastside 11.87 -
12 Monterrise Gillyard FR Lafayette 11.87 -
13 Adrian Williams SR Gainesville 11.88 -
14 BRANDON MASSEY JR North Marion 11.88 -
15 Raymond Cobb JR Gainesville 11.93 -
16 Caleb Dixon SO Columbia 11.98 -
17 Jaleal Thomas FR P. K. Yonge 11.99 -
18 Jeffery Brown JR Columbia 12.01 -
19 TySheem Denton SO North Marion 12.01 -
19 Deondre Cray SR Fort White 12.01 -
21 Michael Johnson SR Eastside 12.05 -
22 Izaya Latham JR Fort White 12.07 -
23 Torey Cobb SO P. K. Yonge 12.09 -
24 Trevion Hernandez FR Columbia 12.21 -
25 Daymon Wilkerson SR West Port 12.31 -
26 Damarise Johnson FR Columbia 12.62 -
27 Antonio Brooks SR Fort White 12.64 -
28 Billy White lll FR Santa Fe 12.69 -
29 Marcellus Taylor JR Newberry 13.03 -
30 Travis Stephenson FR Cornerstone 14.95 -
31 Ben Mauldin FR Cornerstone 15.92 -
  Anthony Flores FR Belleview NT -
  Jose Estrada SO Belleview NT -
  John Powers JR Bell NT -
  Elijah Harris JR Belleview NT -
  Louis Scheck FR Belleview NT -
  Isaiah Young SO Bell NT -
  Jonathon Neudert JR Bell NT -
  Tyler Thomas SO Trinity Catholic NT -
  Antonio Bowers JR Newberry NT -
  Camren Cohens FR Newberry NT -
  Kobe Delima SO Newberry NT -
  Suave White SR Suwannee NT -
  Malcolm Odum FR Union County NT -
  BJ Harvey SO Union County NT -
  Ade Tuma SO P. K. Yonge NT -
  Jayvian Greene 7 P. K. Yonge NT -
  Earley Young SR Eastside NT -
  Alex Eden FR Seven Rivers Christian NT -
  Carmelo Cordero FR Seven Rivers Christian NT -
  Hunter Ramsay JR Seven Rivers Christian NT -
  Derek Roberson JR Fort White NT -
  Timothy Carpenter SO Cornerstone NT -
  Ordonte Miller SO West Port NT -
  kyle chambers SO West Port NT -
Boys' 100 Meters Section 1
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jeremiah Vaughn SR Bradford 8.29 14.34 9.41 13.56 14.56 11.20 10
2 Jarvis Barber SR North Marion 14.00 11.76 13.00 8.63 8.18 11.20 8
3 Benjamin Massey SR Lafayette 7.84 12.55 8.40 14.00 13.22 11.20 6
4 Leon Watkins JR Santa Fe 11.84 10.00 9.89 11.49 14.83 11.49 5
6 Ja'Von Cola FR Santa Fe 8.20 12.47 9.47 9.47 14.89 11.54 3
11 Deion Jenkins JR Eastside 12.82 10.69 15.20 9.86 10.81 11.87 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
5 Niles Cromwell SR Gainesville 11.50 14.61 13.46 4
7 Ron'Darius Goldwire SO Santa Fe 11.54 11.89 9.47 2
8 Nathan Hamer SR West Port 11.65 11.65 13.40 1
12 Monterrise Gillyard FR Lafayette 11.87 13.77 13.89 -
14 BRANDON MASSEY JR North Marion 11.88 11.05 8.56 -
19 TySheem Denton SO North Marion 12.01 10.81 9.49 -
Boys' 100 Meters Section 3
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Te'von Lee SR Union County 9.92 15.24 11.81 8.27 12.76 9.10 13.23 -
16 Caleb Dixon SO Columbia 12.10 15.22 11.98 10.07 14.74 14.86 10.31 -
19 Deondre Cray SR Fort White 14.90 13.70 12.01 9.01 9.61 8.65 9.13 -
23 Torey Cobb SO P. K. Yonge 14.87 14.51 12.09 12.09 11.97 9.31 15.60 -
25 Daymon Wilkerson SR West Port 14.04 12.07 12.31 8.74 13.42 14.65 8.99 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
28 Billy White lll FR Santa Fe 11.17 10.16 14.34 15.36 12.69 -
  Ordonte Miller SO West Port NT NT NT NT NT -
  Derek Roberson JR Fort White NT NT NT NT NT -
  Jayvian Greene 7 P. K. Yonge NT NT NT NT NT -
  Suave White SR Suwannee NT NT NT NT NT -
  Elijah Harris JR Belleview NT NT NT NT NT -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
17 Jaleal Thomas FR P. K. Yonge 12.71 9.60 9.96 13.19 15.59 9.96 11.99 -
  kyle chambers SO West Port NT NT NT NT NT NT NT -
  Ade Tuma SO P. K. Yonge NT NT NT NT NT NT NT -
  BJ Harvey SO Union County NT NT NT NT NT NT NT -
  Anthony Flores FR Belleview NT NT NT NT NT NT NT -
  John Powers JR Bell NT NT NT NT NT NT NT -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
29 Marcellus Taylor JR Newberry 13.03 14.47 12.25 -
  Hunter Ramsay JR Seven Rivers Christian NT NT NT -
  Kobe Delima SO Newberry NT NT NT -
  Camren Cohens FR Newberry NT NT NT -
  Jose Estrada SO Belleview NT NT NT -
  Louis Scheck FR Belleview NT NT NT -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
13 Adrian Williams SR Gainesville 14.14 11.88 11.29 11.05 -
22 Izaya Latham JR Fort White 14.13 12.07 11.23 15.45 -
24 Trevion Hernandez FR Columbia 13.44 12.21 12.58 15.39 -
  Timothy Carpenter SO Cornerstone NT NT NT NT -
  Alex Eden FR Seven Rivers Christian NT NT NT NT -
  Antonio Bowers JR Newberry NT NT NT NT -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
9 Brent Clark JR Eastside 11.76 11.29 8.24 13.53 -
21 Michael Johnson SR Eastside 12.05 15.43 13.02 8.56 -
30 Travis Stephenson FR Cornerstone 14.95 11.37 15.25 16.75 -
31 Ben Mauldin FR Cornerstone 15.92 20.22 17.36 20.38 -
  Earley Young SR Eastside NT NT NT NT -
  Jonathon Neudert JR Bell NT NT NT NT -
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
15 Raymond Cobb JR Gainesville 15.39 15.51 11.70 13.01 11.93 12.77 -
18 Jeffery Brown JR Columbia 14.54 8.53 13.09 13.09 12.01 12.73 -
26 Damarise Johnson FR Columbia 12.50 11.61 11.49 13.26 12.62 9.85 -
27 Antonio Brooks SR Fort White 15.05 11.89 12.77 9.99 12.64 9.10 -
  Carmelo Cordero FR Seven Rivers Christian NT NT NT NT NT NT -
Boys' 100 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
  Malcolm Odum FR Union County NT NT NT NT NT NT NT -
  Isaiah Young SO Bell NT NT NT NT NT NT NT -
  Tyler Thomas SO Trinity Catholic NT NT NT NT NT NT NT -