March 1, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL
|
Timing: Elite TIming

Girls' Mile

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cadi Rowe SR Lake Minneola 5:16.48 2.67
2 Mya Bodrato SO Lake Mary 5:20.38 2
3 Emma Noel SO Winter Park 5:21.81 3.33
4 Jazlin Dailey FR Winter Park 5:23.06 3.33
5 Daria Cuellar Hernandez SO Timber Creek 5:45.89 1.67
6 Gabrielle Johnson SO Winter Park 5:48.72 3.33
7 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:51.87 2.67
8 Keegan Brace SO Lake Howell 5:59.93 1
9 Holly Gates SR Lake Mary 6:11.43 2
10 Brenda Grez FR Timber Creek 6:19.06 1.67
11 Hannah Schneeberger SR Boone 6:19.47 0.67
12 Madison Skelton SR DeLand 6:21.94 1.33
13 Gabriela Diaz Escobar JR Timber Creek 6:27.18 1.67
14 Karina Vega SO East River 6:29.03 0.33
15 Katie Gomez SO Lake Howell 6:41.12 1
16 Allison Whalen JR Lake Mary 6:43.48 2
17 Ylannis Negron SO Boone 6:45.40 0.67
18 Abigail Koshiol JR DeLand 6:45.65 1.33
19 Shauna Mignella JR DeLand 6:51.33 1.33
20 Christie Fenelon SO Evans 6:59.23   
21 Snejana Faryga JR Lake Minneola 7:04.93 2.67
22 Gianna Celeste FR East River 7:05.35 0.33
23 Maryha Andino SO East River 7:22.16 0.33
24 Tatiana Hernandez JR Lake Howell 7:28.56 1
25 Gracie Ortilaz FR Orlando Christian Prep 7:48.01   
26 Jessica Cannella SO Boone 7:48.16 0.67
27 Sophia Delong SR Orlando Christian Prep 8:45.16   
  Hannah Gilbert FR Mainland DNS   
  Maya Ingraham FR Wekiva DNS   
Girls' Mile Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Mya Bodrato SO Lake Mary 5:20.38 2
3 Emma Noel SO Winter Park 5:21.81 3.33
4 Jazlin Dailey FR Winter Park 5:23.06 3.33
5 Daria Cuellar Hernandez SO Timber Creek 5:45.89 1.67
6 Gabrielle Johnson SO Winter Park 5:48.72 3.33
8 Keegan Brace SO Lake Howell 5:59.93 1
9 Holly Gates SR Lake Mary 6:11.43 2
10 Brenda Grez FR Timber Creek 6:19.06 1.67
11 Hannah Schneeberger SR Boone 6:19.47 0.67
12 Madison Skelton SR DeLand 6:21.94 1.33
13 Gabriela Diaz Escobar JR Timber Creek 6:27.18 1.67
16 Allison Whalen JR Lake Mary 6:43.48 2
17 Ylannis Negron SO Boone 6:45.40 0.67
18 Abigail Koshiol JR DeLand 6:45.65 1.33
19 Shauna Mignella JR DeLand 6:51.33 1.33
26 Jessica Cannella SO Boone 7:48.16 0.67
Girls' Mile Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cadi Rowe SR Lake Minneola 5:16.48 2.67
7 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:51.87 2.67
14 Karina Vega SO East River 6:29.03 0.33
15 Katie Gomez SO Lake Howell 6:41.12 1
20 Christie Fenelon SO Evans 6:59.23   
21 Snejana Faryga JR Lake Minneola 7:04.93 2.67
22 Gianna Celeste FR East River 7:05.35 0.33
23 Maryha Andino SO East River 7:22.16 0.33
24 Tatiana Hernandez JR Lake Howell 7:28.56 1
25 Gracie Ortilaz FR Orlando Christian Prep 7:48.01   
27 Sophia Delong SR Orlando Christian Prep 8:45.16   
  Maya Ingraham FR Wekiva DNS   
  Hannah Gilbert FR Mainland DNS