February 22, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kesean Brown SO Oak Hall 21.89 10
2 Suresh Black SR First Academy (Orlando) 22.12 8
3 Bernard Fleuristal SR Lake Mary 22.13 6
4 Terrence Jones SR Wekiva 22.72 5
5 Dylan Gonzalez JR Lake Mary 22.96 4
6 Terrance McMillon SR Spruce Creek 23.26 3
7 Tyler Cashe SO Lake Mary Prep 23.29 2
8 Junior Anderson JR Master's Academy (Oviedo) 23.39 1
9 Charles Fletcher SO Wekiva 23.46 -
10 Christian Vazquez SO Wekiva 23.66 -
11 Kevin Byrd JR Lake Howell 23.77 -
12 Michael Holloway II SR Oak Hall 23.83 -
13 Isaiah Exil JR Olympia 24.07 -
14 Deeshari Keith SR Spruce Creek 24.29 -
15 Jakobe Reed FR Olympia 24.37 -
16 Gryphon Lanahan JR Olympia 24.57 -
17 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 24.60 -
18 Anthony Sharper SR Spruce Creek 24.61 -
19 Jaiden Fisher JR Orlando Christian Prep 24.61 -
20 Jarred Bryant JR Seffner Christian 24.92 -
21 Zhai Smith JR Oak Hall 24.92 -
22 Evan Simpson SR Master's Academy (Oviedo) 24.97 -
23 Daute Cockrell FR Mount Dora Christian 25.37 -
24 Sage Jones JR Orlando Christian Prep 25.44 -
25 Seth Oberting JR Seffner Christian 25.54 -
26 Andrew Aponte JR Orangewood Christian 25.81 -
27 Christian Feipel SO First Academy (Orlando) 25.84 -
28 Cody Moen SR Master's Academy (Oviedo) 26.10 -
29 Jonathan Wiggins SR First Academy (Orlando) 26.42 -
30 Vahakn Mannogian SO Orangewood Christian 26.53 -
31 Blake Stillwell JR Orlando Christian Prep 26.55 -
32 Jaden Andral-Colon SO Foundation Academy 26.93 -
33 Sion Simmons SO Seffner Christian 27.29 -
34 Dylan Robinson FR Orangewood Christian 27.50 -
35 Jefferson Polanco SO Lake Howell 27.88 -
36 Michael Johnson FR Mount Dora Christian 27.91 -
37 Weston Wall FR Foundation Academy 29.02 -
  Jaden Adkins SO Lake Howell DNS   
  Gabe Alexander JR Mount Dora Christian DNS   
  Trumon Latimer SO Jones DNS   
  Jaquae Williams JR Jones DNS   
  Antonio Wheeler FR Jones DNS   
  Graylon Ross JR Lake Mary DNS   
  Marvin Holifield SR Lake Mary Prep DNS   
  Lionel Matos SR Lake Mary Prep DNS   
  Cullen van der Riet JR Foundation Academy DNS   
  Kemani Tannis-Harris FR Dr. Phillips DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kesean Brown SO Oak Hall 21.89 10
2 Suresh Black SR First Academy (Orlando) 22.12 8
3 Bernard Fleuristal SR Lake Mary 22.13 6
5 Dylan Gonzalez JR Lake Mary 22.96 4
7 Tyler Cashe SO Lake Mary Prep 23.29 2
11 Kevin Byrd JR Lake Howell 23.77 -
13 Isaiah Exil JR Olympia 24.07 -
15 Jakobe Reed FR Olympia 24.37 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Junior Anderson JR Master's Academy (Oviedo) 23.39 1
12 Michael Holloway II SR Oak Hall 23.83 -
16 Gryphon Lanahan JR Olympia 24.57 -
21 Zhai Smith JR Oak Hall 24.92 -
  Gabe Alexander JR Mount Dora Christian DNS   
  Lionel Matos SR Lake Mary Prep DNS   
  Marvin Holifield SR Lake Mary Prep DNS   
  Graylon Ross JR Lake Mary DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Terrence Jones SR Wekiva 22.72 5
22 Evan Simpson SR Master's Academy (Oviedo) 24.97 -
27 Christian Feipel SO First Academy (Orlando) 25.84 -
32 Jaden Andral-Colon SO Foundation Academy 26.93 -
33 Sion Simmons SO Seffner Christian 27.29 -
37 Weston Wall FR Foundation Academy 29.02 -
  Cullen van der Riet JR Foundation Academy DNS   
  Kemani Tannis-Harris FR Dr. Phillips DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Charles Fletcher SO Wekiva 23.46 -
14 Deeshari Keith SR Spruce Creek 24.29 -
18 Anthony Sharper SR Spruce Creek 24.61 -
23 Daute Cockrell FR Mount Dora Christian 25.37 -
25 Seth Oberting JR Seffner Christian 25.54 -
29 Jonathan Wiggins SR First Academy (Orlando) 26.42 -
34 Dylan Robinson FR Orangewood Christian 27.50 -
  Jaquae Williams JR Jones DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 24.60 -
20 Jarred Bryant JR Seffner Christian 24.92 -
24 Sage Jones JR Orlando Christian Prep 25.44 -
26 Andrew Aponte JR Orangewood Christian 25.81 -
36 Michael Johnson FR Mount Dora Christian 27.91 -
  Jaden Adkins SO Lake Howell DNS   
  Antonio Wheeler FR Jones DNS   
  Trumon Latimer SO Jones DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Terrance McMillon SR Spruce Creek 23.26 3
10 Christian Vazquez SO Wekiva 23.66 -
19 Jaiden Fisher JR Orlando Christian Prep 24.61 -
28 Cody Moen SR Master's Academy (Oviedo) 26.10 -
30 Vahakn Mannogian SO Orangewood Christian 26.53 -
31 Blake Stillwell JR Orlando Christian Prep 26.55 -
35 Jefferson Polanco SO Lake Howell 27.88 -