February 22, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL

Boys' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Austin Montini SO Oak Hall 1:24.60 10
2 Kolten Kossler SR Lake Mary 1:26.83 8
3 Caleb Vitalus JR Evans 1:27.18 6
4 Mitchell Curtis SO Mount Dora Christian 1:28.06 5
5 Deshawn Primes SR Jones 1:31.76 4
6 Malik Carter JR Wekiva 1:33.88 3
7 Andre Miller SO Wekiva 1:34.80 2
8 August Spurling SO Lake Mary 1:34.81 1
9 Sebastian Deleon SR Mount Dora Christian 1:36.92 -
10 Caden Montini 8 Oak Hall 1:37.15 -
11 Thomas Whelton JR Lake Mary 1:37.41 -
12 Allen Cox JR First Academy (Orlando) 1:37.80 -
13 Andrew Chantiloupe JR Lake Howell 1:38.61 -
14 Brent Rerko SR Spruce Creek 1:39.40 -
15 Ryland Kane FR Oak Hall 1:40.83 -
16 Cameron Sargent SR Spruce Creek 1:41.72 -
17 Jarrod Williams JR Spruce Creek 1:43.53 -
18 Luke Howell SR Jones 1:44.73 -
19 Cameron Afram-Gyening JR First Academy (Orlando) 1:48.85 -
20 Jashar Carson JR Jones 1:49.36 -
21 Zhane Rodriguez SO Master's Academy (Oviedo) 1:50.96 -
22 Hunter Ingria SO Lake Howell 1:53.78 -
23 Carson Campbell JR Olympia 1:56.28 -
24 Abraham McGeechy JR Lake Howell 2:00.71 -
  Davi Souza JR Foundation Academy DNS   
  Alexis Toledo SO Wekiva DNS   
  Zackery Freitag SR Seffner Christian DNS   
  Michael Winters SO Master's Academy (Oviedo) DNS   
  Caleb Henry SR First Academy (Orlando) DNS   
  Josh Wilbanks SO Master's Academy (Oviedo) DNS   
  Brandon Kasyanov SO Foundation Academy DNS   
Boys' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Austin Montini SO Oak Hall 1:24.60 10
2 Kolten Kossler SR Lake Mary 1:26.83 8
3 Caleb Vitalus JR Evans 1:27.18 6
4 Mitchell Curtis SO Mount Dora Christian 1:28.06 5
6 Malik Carter JR Wekiva 1:33.88 3
8 August Spurling SO Lake Mary 1:34.81 1
10 Caden Montini 8 Oak Hall 1:37.15 -
11 Thomas Whelton JR Lake Mary 1:37.41 -
12 Allen Cox JR First Academy (Orlando) 1:37.80 -
13 Andrew Chantiloupe JR Lake Howell 1:38.61 -
15 Ryland Kane FR Oak Hall 1:40.83 -
18 Luke Howell SR Jones 1:44.73 -
19 Cameron Afram-Gyening JR First Academy (Orlando) 1:48.85 -
20 Jashar Carson JR Jones 1:49.36 -
23 Carson Campbell JR Olympia 1:56.28 -
  Brandon Kasyanov SO Foundation Academy DNS   
Boys' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Deshawn Primes SR Jones 1:31.76 4
7 Andre Miller SO Wekiva 1:34.80 2
9 Sebastian Deleon SR Mount Dora Christian 1:36.92 -
14 Brent Rerko SR Spruce Creek 1:39.40 -
16 Cameron Sargent SR Spruce Creek 1:41.72 -
17 Jarrod Williams JR Spruce Creek 1:43.53 -
21 Zhane Rodriguez SO Master's Academy (Oviedo) 1:50.96 -
22 Hunter Ingria SO Lake Howell 1:53.78 -
24 Abraham McGeechy JR Lake Howell 2:00.71 -
  Davi Souza JR Foundation Academy DNS   
  Zackery Freitag SR Seffner Christian DNS   
  Alexis Toledo SO Wekiva DNS   
  Michael Winters SO Master's Academy (Oviedo) DNS   
  Josh Wilbanks SO Master's Academy (Oviedo) DNS   
  Caleb Henry SR First Academy (Orlando) DNS