February 16, 2019
|
Royal Palm Beach - West Palm Beach, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Pia Beaulieu SO Boca Raton 2:22.65 10
2 Runelda Jackson SR Palm Beach Central 2:31.56 8
3 Lily Gallagher SO Dwyer 2:36.89 6
4 VERONICA PERDOMO SR Goleman 2:38.42 5
5 Annabel Roach JR Dwyer 2:42.17 4
6 Catherine Lee FR Palm Beach Central 2:43.03 3
7 Ulicia Grantlin SO Pahokee 2:44.52 2
8 Jenna Bojanowski SO Wellington 2:45.53 1
9 MengQi Chen JR Vero Beach 2:50.19 -
10 Lexi Snavely JR Atlantic (Delray) 2:51.92 -
11 Ryala Straghn SO Atlantic (Delray) 2:52.56 -
12 Bre'yanna Banks SO Pahokee 2:53.36 -
13 Camille Kelley SR Santaluces 2:56.00 -
14 Camille Grimaldi FR Boca Raton 2:56.78 -
15 Sydney Jones FR Vero Beach 2:57.35 -
16 Medjina Dareus SO Pompano Beach 2:59.39 -
17 Hailey Dermody JR Palm Beach Central 3:00.05 -
18 Ashnora Cadet FR Royal Palm Beach 3:01.49 -
19 Celine Elie SO Santaluces 3:04.40 -
20 KATELYN DONIS JR Goleman 3:09.15 -
21 Crismary Turbi FR Pompano Beach 3:14.36 -
22 Nanci Pacheco JR Vero Beach 3:17.78 -
23 Rinaja Mussenden JR Glades Central 3:19.26 -
24 Rachel Almonte JR Palm Beach Gardens 3:34.94 -
25 Kylee Fields FR Royal Palm Beach 3:36.08 -
26 Honjoline Julceus FR Royal Palm Beach 3:37.23 -
27 Tanielle Jones SO Pompano Beach 4:05.58 -
  Julia Saxon FR Boca Raton NT   
  Aunibria McKenzie SR Glades Central NT   
  Falencia Aulibrice JR Palm Beach Gardens NT   
  Sophie Sunderland SR Santaluces NT   
  Siena Defazio SR Suncoast NT   
  Grace Karakolis SO Suncoast NT   
  Kayla Kerbs SO Dwyer NT   
  AMANDA CONTRERAS SR Goleman NT   
  Diana Paz Junior Atlantic Christian NT   
  Laquandra Moore SO Pahokee DNS   
  Victoria Garcia Ramirez SO Wellington DNS   
  Caitlin Lopez SR Wellington DNS   
  Kerby Luctamar SR Boynton Beach DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 VERONICA PERDOMO SR Goleman 2:38.42 5
16 Medjina Dareus SO Pompano Beach 2:59.39 -
17 Hailey Dermody JR Palm Beach Central 3:00.05 -
21 Crismary Turbi FR Pompano Beach 3:14.36 -
23 Rinaja Mussenden JR Glades Central 3:19.26 -
24 Rachel Almonte JR Palm Beach Gardens 3:34.94 -
25 Kylee Fields FR Royal Palm Beach 3:36.08 -
26 Honjoline Julceus FR Royal Palm Beach 3:37.23 -
27 Tanielle Jones SO Pompano Beach 4:05.58 -
  AMANDA CONTRERAS SR Goleman NT   
  Falencia Aulibrice JR Palm Beach Gardens NT   
  Grace Karakolis SO Suncoast NT   
  Diana Paz Junior Atlantic Christian NT   
  Siena Defazio SR Suncoast NT   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Ulicia Grantlin SO Pahokee 2:44.52 2
8 Jenna Bojanowski SO Wellington 2:45.53 1
9 MengQi Chen JR Vero Beach 2:50.19 -
12 Bre'yanna Banks SO Pahokee 2:53.36 -
14 Camille Grimaldi FR Boca Raton 2:56.78 -
15 Sydney Jones FR Vero Beach 2:57.35 -
18 Ashnora Cadet FR Royal Palm Beach 3:01.49 -
19 Celine Elie SO Santaluces 3:04.40 -
22 Nanci Pacheco JR Vero Beach 3:17.78 -
  Sophie Sunderland SR Santaluces NT   
  Aunibria McKenzie SR Glades Central NT   
  Kayla Kerbs SO Dwyer NT   
  Julia Saxon FR Boca Raton NT   
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Pia Beaulieu SO Boca Raton 2:22.65 10
2 Runelda Jackson SR Palm Beach Central 2:31.56 8
3 Lily Gallagher SO Dwyer 2:36.89 6
5 Annabel Roach JR Dwyer 2:42.17 4
6 Catherine Lee FR Palm Beach Central 2:43.03 3
10 Lexi Snavely JR Atlantic (Delray) 2:51.92 -
11 Ryala Straghn SO Atlantic (Delray) 2:52.56 -
13 Camille Kelley SR Santaluces 2:56.00 -
20 KATELYN DONIS JR Goleman 3:09.15 -
  Caitlin Lopez SR Wellington DNS   
  Victoria Garcia Ramirez SO Wellington DNS   
  Laquandra Moore SO Pahokee DNS   
  Kerby Luctamar SR Boynton Beach DNS