March 5, 2019
|
Boynton Beach HS - Boynton Beach, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kyle Hare SO Seminole Ridge 5:05.93 10
2 Sammy Galarza SO Atlantic Christian 5:07.15 8
3 Nicolas Raffinengo SO Oxbridge Academy 5:09.79 6
4 Adriel Baltazar JR Seminole Ridge 5:16.02 5
5 Ethan Lantzy SO Jupiter 5:17.31 4
6 Daylerh Campos FR Boca Raton 5:19.14 3
7 caleb Garcia JR Royal Palm Beach 5:21.44 2
8 Matthew Henriques SR Jupiter 5:25.04 1
9 Matthew Manzano-Meja FR Boynton Beach 5:26.60 -
10 Dontavious German SO Royal Palm Beach 5:30.86 -
11 Jason Divanny JR Atlantic Christian 5:32.03 -
12 Paul Glick FR Boca Raton 5:34.93 -
13 Cole Vonammon FR Boca Raton 5:38.90 -
14 Jephthe Gedeon SO Palm Beach Lakes 5:40.29 -
15 Alan Pham FR West Boca Raton 5:44.82 -
16 Chris Rodriguez JR Olympic Heights 5:47.60 -
17 Kyler Gerard SR Olympic Heights 5:52.72 -
18 Seth Goldin FR Jupiter 5:53.87 -
19 Adrian Torres FR Lake Worth 6:05.33 -
20 Kyle Labowski SO West Boca Raton 6:16.88 -
21 Juan Bartolo FR Boynton Beach 6:23.15 -
22 Daniel Sanchez SO West Boca Raton 6:25.75 -
23 Bradley Nichelson 8 Atlantic Christian 6:56.83 -
  Eric Dasilva JR Olympic Heights NT   
  Brandon Perez JR John I. Leonard NT   
  Alvaro Sanchez SO John I. Leonard NT   
  Rwoodens Elisdor JR John I. Leonard NT   
  Christian Garland SO Seminole Ridge NT   
  Thomas Raymond SO Oxbridge Academy NT   
  James D'Aout JR Atlantic (Delray) NT   
  Marc Rubio-Hidalgo JR Atlantic (Delray) NT   
  Charles Bush SR Atlantic (Delray) NT   
  Oliver Novotny FR Oxbridge Academy NT   
  Azor Scheider JR Boynton Beach NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Matthew Henriques SR Jupiter 5:25.04 1
11 Jason Divanny JR Atlantic Christian 5:32.03 -
12 Paul Glick FR Boca Raton 5:34.93 -
13 Cole Vonammon FR Boca Raton 5:38.90 -
14 Jephthe Gedeon SO Palm Beach Lakes 5:40.29 -
15 Alan Pham FR West Boca Raton 5:44.82 -
16 Chris Rodriguez JR Olympic Heights 5:47.60 -
18 Seth Goldin FR Jupiter 5:53.87 -
19 Adrian Torres FR Lake Worth 6:05.33 -
20 Kyle Labowski SO West Boca Raton 6:16.88 -
21 Juan Bartolo FR Boynton Beach 6:23.15 -
22 Daniel Sanchez SO West Boca Raton 6:25.75 -
23 Bradley Nichelson 8 Atlantic Christian 6:56.83 -
  Alvaro Sanchez SO John I. Leonard NT   
  Christian Garland SO Seminole Ridge NT   
  Thomas Raymond SO Oxbridge Academy NT   
  Oliver Novotny FR Oxbridge Academy NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kyle Hare SO Seminole Ridge 5:05.93 10
2 Sammy Galarza SO Atlantic Christian 5:07.15 8
3 Nicolas Raffinengo SO Oxbridge Academy 5:09.79 6
4 Adriel Baltazar JR Seminole Ridge 5:16.02 5
5 Ethan Lantzy SO Jupiter 5:17.31 4
6 Daylerh Campos FR Boca Raton 5:19.14 3
7 caleb Garcia JR Royal Palm Beach 5:21.44 2
9 Matthew Manzano-Meja FR Boynton Beach 5:26.60 -
10 Dontavious German SO Royal Palm Beach 5:30.86 -
17 Kyler Gerard SR Olympic Heights 5:52.72 -
  Eric Dasilva JR Olympic Heights NT   
  Charles Bush SR Atlantic (Delray) NT   
  Marc Rubio-Hidalgo JR Atlantic (Delray) NT   
  James D'Aout JR Atlantic (Delray) NT   
  Rwoodens Elisdor JR John I. Leonard NT   
  Brandon Perez JR John I. Leonard NT   
  Azor Scheider JR Boynton Beach NT