February 22, 2019
|
Bishop Verot - Ft. Myers, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Milledge Seneca SR Dunbar 21.63 10 0.6
2 Tequon Chatman JR Bishop Verot 22.70 8 0.6
3 Marvens Merisier SO Fort Myers 22.93 6 0.6
4 Jebby Desronvil SO Dunbar 23.53 5 0.6
5 Kyle Batiato SR First Baptist (Naples) 23.73 4 0.5
6 Jaydin Feliz SR Cape Coral 24.04 3 0.5
7 Osbel Hernandez SR Cape Coral 24.06 2 0.4
8 Shayne Hayes SR Oasis 24.25 1 0.4
9 Alex Sannon SO Immokalee 24.43 - 0.6
10 Colton Brown JR Moore Haven 25.06 - 0.2
11 Damien Jennings SR Island Coast 25.13 - 0.4
12 John Roy SO St. John Neumann 25.60 - 0.3
13 Alex Gonzalez FR Canterbury (FM) 25.63 - 0.4
14 Zion Moore JR Moore Haven 25.88 - 0.2
15 Ty Smith FR Oasis 25.88 - 0.7
16 Anthony Russo SO Riverdale 26.02 - 0.7
17 Omari Smith SR Island Coast 26.06 - 0.3
18 Cameron Larkin 8 Village School 26.35 - 0.3
19 Kevin Nourse SO St. John Neumann 26.55 - 0.3
20 Brendan Anderson FR Cypress Lake 27.50 - 0.2
21 Chandler Jacob Bitting JR Evangelical Christian 27.60 - 0.4
22 Joey Stover JR First Baptist (Naples) 27.85 - 0.5
23 John Casterline FR Village School 28.10 - 0.7
24 Manuel Cordova SO LaBelle 29.40 - 0.3
  Dylan Nelson SO Evangelical Christian DNF    -
  Cedric Thomas JR Cypress Lake DNS    -
  John Coleus JR Fort Myers DNS    -
  Daniel Darby JR Canterbury (FM) DNS    -
  Virgilio Avellaneda FR LaBelle DNS    -
  Jeff Rinvil FR Immokalee DNS    -
  Teashawn Paul SR Riverdale DNS    -
  Jaidin Brown JR Bishop Verot DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Milledge Seneca SR Dunbar 21.63 10
2 Tequon Chatman JR Bishop Verot 22.70 8
3 Marvens Merisier SO Fort Myers 22.93 6
4 Jebby Desronvil SO Dunbar 23.53 5
9 Alex Sannon SO Immokalee 24.43 -
  Jaidin Brown JR Bishop Verot DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Kyle Batiato SR First Baptist (Naples) 23.73 4
6 Jaydin Feliz SR Cape Coral 24.04 3
22 Joey Stover JR First Baptist (Naples) 27.85 -
  Dylan Nelson SO Evangelical Christian DNF   
  Jeff Rinvil FR Immokalee DNS   
  John Coleus JR Fort Myers DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Osbel Hernandez SR Cape Coral 24.06 2
8 Shayne Hayes SR Oasis 24.25 1
11 Damien Jennings SR Island Coast 25.13 -
13 Alex Gonzalez FR Canterbury (FM) 25.63 -
21 Chandler Jacob Bitting JR Evangelical Christian 27.60 -
  Cedric Thomas JR Cypress Lake DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 John Roy SO St. John Neumann 25.60 -
17 Omari Smith SR Island Coast 26.06 -
18 Cameron Larkin 8 Village School 26.35 -
19 Kevin Nourse SO St. John Neumann 26.55 -
24 Manuel Cordova SO LaBelle 29.40 -
  Daniel Darby JR Canterbury (FM) DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Colton Brown JR Moore Haven 25.06 -
14 Zion Moore JR Moore Haven 25.88 -
20 Brendan Anderson FR Cypress Lake 27.50 -
  Teashawn Paul SR Riverdale DNS   
  Virgilio Avellaneda FR LaBelle DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Ty Smith FR Oasis 25.88 -
16 Anthony Russo SO Riverdale 26.02 -
23 John Casterline FR Village School 28.10 -