February 16, 2019
|
George Jenkins - Lakeland, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 25.59 10 0.5
2 Yuriah Bigos SR East Bay 26.08 8 0.5
3 Anquinterriana Smith SR Rockledge 26.54 6 0.5
4 Alaina Hall JR East Bay 26.99 5 0.5
5 Tykira Glasco FR Rockledge 27.35 4 0.5
6 Yu Jie Qin FR IMG Academy 27.42 3 -1.7
7 Uquasha Pride SR Lake Wales 27.61 2 -1.2
8 Jarlenys Cordoba JR Alonso 27.69 1 -1.2
9 Tiarianne Ifill SR Haines City 27.79 - -1.7
10 Sydney Spaulding FR George Jenkins 27.80 - 0.5
11 Samya Feagin JR Lake Wales 27.83 - -1.2
12 Jaedyn Smith SO Auburndale 27.88 - -1.7
13 Jayla Greene FR Lake Wales 28.01 - -1.7
14 Dezarae Wright JR Kathleen 28.08 - -1.7
15 Alyssa Mallari SO Rockledge 28.11 - 0.5
16 Stephanie Sandborn JR Alonso 28.20 - -0.9
17 Ayeniah Wilson JR Plant City 28.25 - -1.2
18 Brianna Rawlings SO IMG Academy 28.27 - 0.5
19 Amia Helms SR Plant City 28.42 - -1.7
20 Brianni Grundy SR Newsome 28.49 - -1.7
21 Alycesa Rose SR Plant City 28.53 - -1.7
22 JoaQuilya Jackson FR Winter Haven 28.55 - -1.0
23 Ifeoma Ajufo FR Vanguard (Ocala) 28.57 - -0.9
24 Ajaida Groomes FR Lake Region 28.62 - 0.9
25 Jakira Leatherwood SO Ridge Community 28.64 - -1.2
26 Jin-ah Horger SO Lakewood Ranch 28.80 - -0.6
27 Sydney Lockner FR Newsome 28.91 - -0.6
28 Alanie Rivera FR Harmony 28.97 - -2.0
29 Dianna Gainers SR Auburndale 29.08 - -1.2
30 Aurimar Soto JR St. Cloud 29.09 - -0.9
31 Reigan Pellegrino SO Harmony 29.30 - -1.2
32 Rosemanie Mertune JR St. Cloud 29.32 - 0.3
33 Madison Jones JR Riverview 29.33 - -2.0
34 Grace Goins FR IMG Academy 29.34 - -0.6
35 Sarah Leonard JR Seffner Christian 29.64 - 0.9
36 Ralia Wester SR Winter Haven 29.65 - -1.0
37 Arian Donaldson JR Vanguard (Ocala) 29.87 - -0.9
38 Vanessa Duclos FR Winter Haven 29.97 - 0.9
39 Nakiana Pena SR Lake Brantley 30.06 - -0.9
40 Shontel Dove JR George Jenkins 30.08 - 0.3
41 Ashlynn Hogg SR Kathleen 30.16 - -0.9
42 Keona Bernard JR Vanguard (Ocala) 30.21 - 0.9
43 Rosalene Jean SO Newsome 30.27 - -0.6
44 Olivia Alexander SO McKeel 30.27 - -1.0
45 Jaylynn Hogg SR Kathleen 30.40 - 0.9
45 Tatiyana Taylor FR Lake Region 30.40 - -2.0
47 Alisha Vanterpool JR Lake Brantley 30.40 - 0.3
48 Alexandria Austin FR McKeel 30.54 - -0.6
49 Halie Jenkins JR Lake Brantley 30.80 - -0.6
50 Abigail Bernard FR Riverview 30.83 - -0.6
51 Keia Strother JR Ridge Community 30.86 - 0.3
52 Alyssa Gallow SO Lakewood Ranch 31.03 - -2.0
53 Brianna Allen FR Harmony 31.28 - 0.3
54 Savanna Newland 8 McKeel 31.53 - -0.6
55 Regina Rohm JR Riverview 31.61 - -2.0
56 Morgan Blanton SO Tampa Prep 31.64 - -2.0
57 Leila Ellison FR Tampa Prep 31.67 - -1.0
58 Michala Haggins JR Mulberry 32.89 - -1.0
59 Thalia Cortes JR Seffner Christian 33.17 - -1.0
60 Antonia Jean Baptiste FR Ridge Community 33.26 - 0.3
61 Allie Earl FR Tampa Bay HEAT 35.06 - -1.0
62 Selena Acevedo FR Seffner Christian 35.19 - 0.9
63 Annabelle John SR Tampa Prep 35.59 - 0.9
64 Delena Cook SR Tampa Bay HEAT 40.33 - -1.0
  Zaniah Head JR Mulberry DNS    -
  Jessica Lake JR George Jenkins DNS    -
  Alicia Agosto SO Haines City DNS    -
  Maren Schwied SO Sarasota DNS    -
  na leigha Hall FR Lake Region DNS    -
  Ashley Bess SO Sarasota DNS    -
  Artika White JR Sarasota DNS    -
  Ahnyira Cruzado JR Haines City DNS    -
Girls' 200 Meters Section 1
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 25.59 10
2 Yuriah Bigos SR East Bay 26.08 8
3 Anquinterriana Smith SR Rockledge 26.54 6
4 Alaina Hall JR East Bay 26.99 5
5 Tykira Glasco FR Rockledge 27.35 4
10 Sydney Spaulding FR George Jenkins 27.80 -
15 Alyssa Mallari SO Rockledge 28.11 -
18 Brianna Rawlings SO IMG Academy 28.27 -
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Yu Jie Qin FR IMG Academy 27.42 3
9 Tiarianne Ifill SR Haines City 27.79 -
12 Jaedyn Smith SO Auburndale 27.88 -
13 Jayla Greene FR Lake Wales 28.01 -
14 Dezarae Wright JR Kathleen 28.08 -
19 Amia Helms SR Plant City 28.42 -
20 Brianni Grundy SR Newsome 28.49 -
21 Alycesa Rose SR Plant City 28.53 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Uquasha Pride SR Lake Wales 27.61 2
8 Jarlenys Cordoba JR Alonso 27.69 1
11 Samya Feagin JR Lake Wales 27.83 -
17 Ayeniah Wilson JR Plant City 28.25 -
25 Jakira Leatherwood SO Ridge Community 28.64 -
29 Dianna Gainers SR Auburndale 29.08 -
31 Reigan Pellegrino SO Harmony 29.30 -
  Maren Schwied SO Sarasota DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Stephanie Sandborn JR Alonso 28.20 -
23 Ifeoma Ajufo FR Vanguard (Ocala) 28.57 -
30 Aurimar Soto JR St. Cloud 29.09 -
37 Arian Donaldson JR Vanguard (Ocala) 29.87 -
39 Nakiana Pena SR Lake Brantley 30.06 -
41 Ashlynn Hogg SR Kathleen 30.16 -
  Zaniah Head JR Mulberry DNS   
  Artika White JR Sarasota DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Rosemanie Mertune JR St. Cloud 29.32 -
40 Shontel Dove JR George Jenkins 30.08 -
47 Alisha Vanterpool JR Lake Brantley 30.40 -
51 Keia Strother JR Ridge Community 30.86 -
53 Brianna Allen FR Harmony 31.28 -
60 Antonia Jean Baptiste FR Ridge Community 33.26 -
  Ashley Bess SO Sarasota DNS   
  Jessica Lake JR George Jenkins DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Jin-ah Horger SO Lakewood Ranch 28.80 -
27 Sydney Lockner FR Newsome 28.91 -
34 Grace Goins FR IMG Academy 29.34 -
43 Rosalene Jean SO Newsome 30.27 -
48 Alexandria Austin FR McKeel 30.54 -
49 Halie Jenkins JR Lake Brantley 30.80 -
50 Abigail Bernard FR Riverview 30.83 -
54 Savanna Newland 8 McKeel 31.53 -
Girls' 200 Meters Section 7
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Ajaida Groomes FR Lake Region 28.62 -
35 Sarah Leonard JR Seffner Christian 29.64 -
38 Vanessa Duclos FR Winter Haven 29.97 -
42 Keona Bernard JR Vanguard (Ocala) 30.21 -
45 Jaylynn Hogg SR Kathleen 30.40 -
62 Selena Acevedo FR Seffner Christian 35.19 -
63 Annabelle John SR Tampa Prep 35.59 -
  Alicia Agosto SO Haines City DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 JoaQuilya Jackson FR Winter Haven 28.55 -
36 Ralia Wester SR Winter Haven 29.65 -
44 Olivia Alexander SO McKeel 30.27 -
57 Leila Ellison FR Tampa Prep 31.67 -
58 Michala Haggins JR Mulberry 32.89 -
59 Thalia Cortes JR Seffner Christian 33.17 -
61 Allie Earl FR Tampa Bay HEAT 35.06 -
64 Delena Cook SR Tampa Bay HEAT 40.33 -
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Alanie Rivera FR Harmony 28.97 -
33 Madison Jones JR Riverview 29.33 -
45 Tatiyana Taylor FR Lake Region 30.40 -
52 Alyssa Gallow SO Lakewood Ranch 31.03 -
55 Regina Rohm JR Riverview 31.61 -
56 Morgan Blanton SO Tampa Prep 31.64 -
  na leigha Hall FR Lake Region DNS   
  Ahnyira Cruzado JR Haines City DNS