May 8, 2024
|
Miramar Ansin Sports Complex - Miramar, FL

Boys 200m Dash 3A Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Zamarii Sanders SO American Heritage 25.01 23.58 17.22 20.50 22.14 16.20 10 1.3
2 J'Vari Flowers SO Miami Northwestern 23.47 18.86 17.60 20.95 15.51 22.84 8 1.3
3 Tywan Cox JR Miami Northwestern 22.32 19.16 22.11 21.05 17.48 26.11 6 1.3
4 Braylen Bennett SO American Heritage 16.86 22.97 23.18 21.07 16.86 18.12 5 1.3
5 Braden Parris SR American Heritage 16.36 21.03 21.03 21.24 26.34 27.62 4 1.3
6 Guylijah Theodule SR Miami Northwestern 19.21 18.78 16.62 21.58 23.96 17.48 3 1.3
7 Christopher Gordon FR Rockledge 25.48 15.76 23.97 21.59 15.55 22.46 2 1.5
8 Leon Sullivan Jr SO Miami Norland 23.15 17.96 20.34 21.63 15.14 19.04 1 2.5
9 Antonio Smith FR Dillard 27.70 16.45 27.70 21.64 21.43 15.37 - 1.5
10 Brandon Bennett SO American Heritage 19.88 19.66 25.56 21.84 20.32 19.00 - 1.3
11 Derion Ayliffe JR Rockledge 27.92 24.62 27.92 21.98 27.04 15.61 - 1.5
12 Oshane Parke SO Northeast (OP) 26.71 26.49 18.10 22.07 22.29 17.22 - 1.5
13 Bryan Labardy SO North Miami 20.80 26.11 25.44 22.12 27.88 26.11 - 2.5
14 Beethoven Phanord JR North Miami 27.90 22.59 17.49 22.14 23.69 25.02 - 1.5
15 Terrance Harrell JR Miami Northwestern 27.48 24.60 28.15 22.16 23.05 24.82 - 1.5
16 Zyrie Stewart-McLaren JR Boyd Anderson 19.12 19.79 17.12 22.23 19.34 18.45 - 1.5
17 Anthony Jennings FR Dillard 18.47 27.82 17.14 22.25 23.14 23.59 - 1.5
18 Maurice Mewborn SO Sebastian River 26.67 24.41 21.02 22.60 20.57 16.05 - 2.5
19 Richard Hollis JR Blanche Ely 16.78 21.99 26.53 22.67 21.54 17.01 - 2.5
20 Sayvion Green SR Bayside 17.46 23.81 20.86 22.67 15.87 27.43 - 2.5
21 Reginald Owens FR Miami Norland 28.62 18.40 22.26 22.71 27.48 16.58 - 2.5
22 Jermaine Gordan JR Coconut Creek 20.12 21.26 28.35 22.86 27.44 29.26 - 2.5
23 Ivory Aikens SR Miami Norland 19.27 25.93 25.47 22.94 18.36 21.80 - 1.3
24 Marcus Grier SR Sebastian River 19.40 19.87 30.39 23.37 19.17 22.44 - 2.5
Boys 200m Dash 3A Varsity Section 1
W: 2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
8 Leon Sullivan Jr SO Miami Norland 20.12 21.20 16.23 26.83 16.01 21.63 27.91 1
13 Bryan Labardy SO North Miami 25.00 24.56 15.71 18.81 26.99 22.12 27.65 -
18 Maurice Mewborn SO Sebastian River 28.25 23.73 24.41 17.63 25.54 22.60 22.60 -
19 Richard Hollis JR Blanche Ely 25.17 20.18 25.39 21.99 20.18 22.67 16.10 -
20 Sayvion Green SR Bayside 17.01 16.10 28.34 20.18 17.23 22.67 24.94 -
21 Reginald Owens FR Miami Norland 24.99 26.35 18.85 23.85 27.48 22.71 24.76 -
22 Jermaine Gordan JR Coconut Creek 16.46 20.12 28.81 19.66 18.06 22.86 18.75 -
24 Marcus Grier SR Sebastian River 29.68 27.81 20.34 18.00 22.91 23.37 26.65 -
Boys 200m Dash 3A Varsity Section 2
W: 1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Christopher Gordon FR Rockledge 21.59 2
9 Antonio Smith FR Dillard 21.64 -
11 Derion Ayliffe JR Rockledge 21.98 -
12 Oshane Parke SO Northeast (OP) 22.07 -
14 Beethoven Phanord JR North Miami 22.14 -
15 Terrance Harrell JR Miami Northwestern 22.16 -
16 Zyrie Stewart-McLaren JR Boyd Anderson 22.23 -
17 Anthony Jennings FR Dillard 22.25 -
Boys 200m Dash 3A Varsity Section 3
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Zamarii Sanders SO American Heritage 18.66 20.50 10
2 J'Vari Flowers SO Miami Northwestern 18.65 20.95 8
3 Tywan Cox JR Miami Northwestern 24.84 21.05 6
4 Braylen Bennett SO American Heritage 16.86 21.07 5
5 Braden Parris SR American Heritage 22.73 21.24 4
6 Guylijah Theodule SR Miami Northwestern 24.39 21.58 3
10 Brandon Bennett SO American Heritage 21.41 21.84 -
23 Ivory Aikens SR Miami Norland 28.22 22.94 -