April 11, 2023
|
Lakeland - Lakeland, FL
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 2A District FHSAA 3A District

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Quinn Dejarnette JR Lakeland 17.14 30.60 26.93 24.48 10
2 Darich Metellus FR Lakeland 20.32 26.76 30.22 24.77 8
3 Brenshawn Brito JR Lakeland 24.92 21.10 18.05 25.42 6
4 Keon Delu FR Tenoroc 33.39 34.74 22.80 27.14 5
5 Henry Nguyen SO Santa Fe Catholic 25.40 41.68 25.08 32.56 4
  Jayden Daniels SR Fort Meade NT NT NT NT   
  Ka'Mari Cobbett SR Lakeland NT NT NT NT   
  Robert Riley SR Lakeland NT NT NT NT   
  Camyron Underwood JR Lake Gibson NT NT NT NT   
  Darrell Galva JR Lake Gibson NT NT NT NT   
  Hans Etienne SR Lake Gibson NT NT NT NT   
  Myshawn McKinley SO Lake Gibson NT NT NT NT   
  Kamarien Simmons JR Fort Meade NT NT NT NT   
  Joshua Porter JR Fort Meade NT NT NT NT   
  Jerry Pollard SR Tenoroc NT NT NT NT   
  Jason Watkins JR Fort Meade NT NT NT NT   
  Devin Burgess JR Mulberry NT NT NT NT   
  Paul Sledge SO Mulberry NT NT NT NT   
  Jack Thompson SO Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  Benji Geotz SO Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  Zack Hatch JR Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  DaMarcus Vickers SR Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  Jesus Garcia JR Tenoroc NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
  Jerry Pollard SR Tenoroc NT NT NT   
  Paul Sledge SO Mulberry NT NT NT   
  Devin Burgess JR Mulberry NT NT NT   
  Jayden Daniels SR Fort Meade NT NT NT   
  Joshua Porter JR Fort Meade NT NT NT   
  Darrell Galva JR Lake Gibson NT NT NT   
  Robert Riley SR Lakeland NT NT NT   
  Ka'Mari Cobbett SR Lakeland NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
2 Darich Metellus FR Lakeland 24.03 27.00 23.78 24.77 8
3 Brenshawn Brito JR Lakeland 25.93 25.68 24.92 25.42 6
  DaMarcus Vickers SR Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  Zack Hatch JR Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  Benji Geotz SO Santa Fe Catholic NT NT NT NT   
  Kamarien Simmons JR Fort Meade NT NT NT NT   
  Myshawn McKinley SO Lake Gibson NT NT NT NT   
  Hans Etienne SR Lake Gibson NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Quinn Dejarnette JR Lakeland 21.30 28.40 20.57 24.48 20.08 19.10 10
4 Keon Delu FR Tenoroc 25.24 28.23 23.89 27.14 28.50 19.27 5
5 Henry Nguyen SO Santa Fe Catholic 41.68 41.68 38.75 32.56 39.08 33.22 4
  Jesus Garcia JR Tenoroc NT NT NT NT NT NT   
  Jack Thompson SO Santa Fe Catholic NT NT NT NT NT NT   
  Jason Watkins JR Fort Meade NT NT NT NT NT NT   
  Camyron Underwood JR Lake Gibson NT NT NT NT NT NT