March 30, 2023
|
Frostproof HS (O) - Frostproof, FL
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Akeelah Ling SO Moore Haven 26.21 24.14 25.95 22.58 24.66 10 0.8
2 Aliyah Canty JR Winter Haven 27.71 19.64 26.90 33.63 18.83 8 0.8
3 Chelsie Palmatier JR Frostproof 25.07 21.80 27.25 31.89 25.35 6 0.8
4 Chloe Jennings FR Florida Prep 19.23 28.57 27.47 31.87 34.34 5 0.7
5 Giuliana Adonteng SO Winter Haven 27.30 20.89 27.85 25.35 22.56 4 0.8
6 McKenzie Alicea-Bull FR Mulberry 24.46 21.93 28.11 30.93 31.77 3 0.7
7 Mariyah Francis 7 McLaughlin 20.60 20.60 28.22 23.99 35.28 2 0.8
8 Ashinaye Dickenson SR Florida Prep 31.06 24.56 28.23 29.08 36.14 1 1.0
9 LeNaja Davis SO Lake Region 33.30 27.84 28.70 25.26 37.31 - 0.8
10 Ja'Shiya Jones SO Mulberry 30.83 37.17 28.81 29.68 36.02 - 0.7
11 Jaliyah Smith SO Davenport 32.37 29.19 28.90 21.68 21.97 - 0.8
12 Emirra Green SO Discovery 37.71 32.45 29.23 26.31 22.22 - 0.7
13 Talyssa Hilaire FR Odyssey Charter 28.15 23.17 29.32 22.87 34.89 - 1.3
14 Amanda Clemente FR Davenport 29.77 36.25 29.47 24.46 35.37 - 0.7
15 Saniya Northern JR Lake Region 27.46 30.70 29.52 23.32 36.90 - 0.7
16 Mikayla Ware SR Mulberry 26.91 25.73 29.57 24.84 30.17 - 0.7
17 Arianna Neal FR Davenport 22.52 23.11 29.62 34.96 25.77 - 0.7
18 Lezaria Davis FR Lake Region 38.46 38.76 29.81 33.09 22.36 - 0.7
19 Jendaya Weston SO Odyssey Charter 27.46 37.01 29.84 34.02 37.60 - 1.3
20 Adore Thomas SO Moore Haven 28.17 32.36 29.96 35.96 36.26 - 0.7
21 Dakari Smith 7 Frostproof 38.54 30.11 30.11 29.51 31.02 - 1.3
22 Ryele Demesmin FR Davenport 35.02 23.25 30.19 38.04 28.38 - 1.3
23 Antoinette Jacobs FR Winter Haven 33.31 25.74 30.28 26.95 29.38 - 1.3
24 Jayla Waters FR Winter Haven 38.25 27.32 30.35 24.89 27.32 - 0.7
25 Summer Gopher JR Moore Haven 30.54 31.77 30.54 22.60 24.74 - 0.7
26 Jayleeonna Boswell FR Mulberry 37.45 37.14 30.69 25.78 38.06 - 1.3
27 Janyla Henderson 8 McLaughlin 32.57 31.03 30.72 32.57 35.02 - 1.0
28 Arianna Rivera JR Zephyrhills Christian 33.04 29.89 31.46 27.69 38.07 - 0.7
29 Adeena Sanabia 8 Odyssey Charter 30.53 24.24 31.47 27.07 38.71 - 1.0
30 Alyanah Toomer 8 Zephyrhills Christian 29.73 35.48 31.96 28.45 34.20 - 0.7
31 Danielle Gunsby SR Moore Haven 41.27 31.35 31.99 34.55 40.63 - 1.0
32 Sophia Fendler SO Florida Prep 31.90 23.44 32.55 41.99 41.99 - 0.7
33 Brianna Sasch FR Zephyrhills Christian 30.84 41.57 33.52 34.19 27.83 - 1.0
34 Ashlee Gordan JR Frostproof 33.43 32.41 33.76 40.85 43.55 - 0.7
35 Naimi Daley FR Discovery 36.95 41.97 35.87 36.95 35.16 - 1.0
36 Zarah Collins SO Zephyrhills Christian 28.36 28.72 35.89 31.59 45.23 - 1.0
37 Cox Kirianna SR Discovery 31.17 38.87 36.67 41.07 39.61 - 1.0
38 Rosemarie Montgomery SO Discovery 43.16 38.28 37.53 45.42 34.91 - 1.0
  Jatasia Baldwin FR McLaughlin DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Lily Forgette FR Ridgeview Global Studies DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Ariyana Almestica FR Odyssey Charter DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Azaria Whitehurst JR Fort Meade DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Justice Alston 8 McLaughlin DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Shanique Glasgow SR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Abigal Brown SO Lake Region DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Zakeri McGowan JR Bartow DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Lillyann Hendrix SO Bartow DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Mia Curry SO Bartow DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jamyra Helms SR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Dena Daltirus SO Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Juliana Allman SR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Ekiya Kudra FR Florida Prep DNS DNS DNS DNS DNS    -
Girls' 200 Meters Section 1
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
8 Ashinaye Dickenson SR Florida Prep 23.43 24.56 28.23 23.43 19.77 1
27 Janyla Henderson 8 McLaughlin 21.51 32.87 30.72 32.26 39.33 -
37 Cox Kirianna SR Discovery 34.47 41.81 36.67 46.57 28.24 -
  Zakeri McGowan JR Bartow DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
29 Adeena Sanabia 8 Odyssey Charter 31.47 34.94 31.47 37.14 -
31 Danielle Gunsby SR Moore Haven 31.99 29.75 26.88 38.71 -
33 Brianna Sasch FR Zephyrhills Christian 33.52 26.82 27.83 32.85 -
35 Naimi Daley FR Discovery 35.87 25.11 27.62 39.46 -
36 Zarah Collins SO Zephyrhills Christian 35.89 39.48 33.74 35.18 -
38 Rosemarie Montgomery SO Discovery 37.53 38.66 31.53 33.41 -
  Ariyana Almestica FR Odyssey Charter DNS DNS DNS DNS   
  Lily Forgette FR Ridgeview Global Studies DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
24 Jayla Waters FR Winter Haven 27.32 30.35 38.85 25.50 25.19 27.32 33.09 -
25 Summer Gopher JR Moore Haven 35.74 30.54 30.54 24.74 30.24 34.82 23.83 -
28 Arianna Rivera JR Zephyrhills Christian 24.86 31.46 36.81 25.49 30.21 38.39 25.80 -
30 Alyanah Toomer 8 Zephyrhills Christian 38.36 31.96 32.60 33.56 26.85 26.21 29.41 -
32 Sophia Fendler SO Florida Prep 32.23 32.55 28.32 34.51 33.86 28.32 26.69 -
34 Ashlee Gordan JR Frostproof 32.08 33.76 34.10 31.06 33.76 42.20 27.69 -
  Juliana Allman SR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jatasia Baldwin FR McLaughlin DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: 1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
13 Talyssa Hilaire FR Odyssey Charter 28.44 27.27 25.81 29.32 -
19 Jendaya Weston SO Odyssey Charter 26.26 34.62 36.71 29.84 -
21 Dakari Smith 7 Frostproof 29.81 21.08 27.10 30.11 -
22 Ryele Demesmin FR Davenport 31.10 37.74 26.87 30.19 -
23 Antoinette Jacobs FR Winter Haven 29.07 31.80 39.37 30.28 -
26 Jayleeonna Boswell FR Mulberry 35.91 35.30 26.40 30.69 -
  Dena Daltirus SO Ridge Community DNS DNS DNS DNS   
  Ekiya Kudra FR Florida Prep DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Ja'Shiya Jones SO Mulberry 33.14 29.39 22.48 22.19 28.81 -
12 Emirra Green SO Discovery 24.85 24.26 34.50 29.53 29.23 -
14 Amanda Clemente FR Davenport 27.12 26.82 22.11 28.30 29.47 -
15 Saniya Northern JR Lake Region 31.30 29.82 29.52 35.43 29.52 -
16 Mikayla Ware SR Mulberry 38.45 32.53 25.43 36.97 29.57 -
17 Arianna Neal FR Davenport 35.55 24.88 24.59 21.92 29.62 -
18 Lezaria Davis FR Lake Region 38.76 27.43 23.55 22.96 29.81 -
20 Adore Thomas SO Moore Haven 38.65 28.77 35.96 25.17 29.96 -
Girls' 200 Meters Section 6
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Chloe Jennings FR Florida Prep 27.47 5
6 McKenzie Alicea-Bull FR Mulberry 28.11 3
  Shanique Glasgow SR Ridge Community DNS   
  Jamyra Helms SR Ridge Community DNS   
  Abigal Brown SO Lake Region DNS   
  Mia Curry SO Bartow DNS   
  Lillyann Hendrix SO Bartow DNS   
  Justice Alston 8 McLaughlin DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Akeelah Ling SO Moore Haven 25.95 29.85 33.22 31.92 33.74 18.69 29.07 10
2 Aliyah Canty JR Winter Haven 26.90 20.99 30.13 30.94 25.29 26.37 22.33 8
3 Chelsie Palmatier JR Frostproof 27.25 29.98 30.52 28.07 23.71 26.71 34.34 6
5 Giuliana Adonteng SO Winter Haven 27.85 31.20 33.15 30.08 31.75 20.06 25.35 4
7 Mariyah Francis 7 McLaughlin 28.22 20.32 30.76 30.20 33.59 24.27 27.94 2
9 LeNaja Davis SO Lake Region 28.70 20.67 30.71 30.43 23.25 33.30 26.41 -
11 Jaliyah Smith SO Davenport 28.90 26.59 28.90 35.55 24.86 23.99 31.51 -
  Azaria Whitehurst JR Fort Meade DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS