February 17, 2023
|
Martin County - Stuart, FL
|
Timing: MOGO Timing
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Emerson Brinn FR South Fork 5:26.68 4:08.28 5:49.55 5:59.35 10
2 Alexa Hanssen SR Jupiter 5:50.44 4:15.83 6:11.47 5:50.44 8
3 Kaitlynn Moore SO Treasure Coast 5:50.88 5:33.34 7:04.57 5:43.87 6
4 Fripp Stringfellow SO Pine School 5:54.22 5:32.97 5:57.77 6:54.44 5
5 Karolina Ramirez FR Benjamin School 6:06.29 4:38.38 7:19.55 7:34.20 4
6 Maison Davis SO Park Vista 6:07.68 7:13.87 6:37.10 4:35.76 3
7 Sawyer Spatara FR South Fork 6:24.53 6:13.00 7:45.29 6:59.14 2
8 Alleigh Podbeusek SO South Fork 6:28.44 4:59.10 8:24.98 5:45.72 1
9 Riley Butterfield JR John Carroll 6:38.99 5:35.16 6:50.96 4:55.26 -
10 Elina Kujala SO Park Vista 6:46.55 6:22.16 6:50.62 7:47.54 -
11 Emily Wolf FR Jensen Beach 6:50.93 6:55.04 6:22.17 5:28.75 -
12 Natlie Engle FR Jensen Beach 6:52.43 7:08.93 6:44.19 5:54.69 -
13 Micaela Miguel SO Martin County 7:01.17 5:36.94 6:14.85 6:44.33 -
14 Gabriela Hernandez SO Jupiter 7:04.12 7:55.02 6:21.71 5:09.61 -
15 Bella Marx SO Benjamin School 7:06.16 8:22.87 8:31.40 6:57.64 -
16 Kinslee Ewing SO Martin County 7:26.02 8:28.47 8:59.69 5:21.14 -
17 Elizabeth Dinow JR Jupiter 7:47.79 7:19.73 6:14.24 6:46.98 -
18 Allison Ryan SO Martin County 7:56.52 9:03.24 10:00.42 5:52.63 -
19 Emily Moore JR Fort Pierce Central 7:57.18 8:30.59 6:02.66 8:59.22 -
20 Isabella Krastel SR Pine School 8:08.23 5:46.65 6:11.06 5:41.76 -
21 Destiny Brianvil JR Fort Pierce Central 8:44.73 7:57.51 9:26.71 9:26.71 -
22 Saige Stiles SR Treasure Coast 8:49.34 8:38.76 7:03.48 8:44.05 -
23 Destinee Harrold FR Fort Pierce Central 9:53.99 8:07.08 11:11.21 9:59.93 -
24 Shanda Ynnelus SO Treasure Coast 10:24.90 7:42.43 12:42.38 12:42.38 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 Kaitlynn Moore SO Treasure Coast 5:08.78 5:50.88 7:22.11 6:04.92 5:12.29 5:05.27 4:19.66 6
7 Sawyer Spatara FR South Fork 7:18.37 6:24.53 6:09.15 7:10.68 7:56.82 7:02.99 4:29.17 2
8 Alleigh Podbeusek SO South Fork 7:11.17 6:28.44 6:05.14 7:38.36 7:50.02 7:42.25 5:18.52 1
10 Elina Kujala SO Park Vista 8:16.00 6:46.55 6:58.75 6:01.83 8:03.80 5:53.70 7:47.54 -
11 Emily Wolf FR Jensen Beach 4:51.76 6:50.93 5:16.42 7:27.92 6:01.62 8:04.90 7:44.35 -
12 Natlie Engle FR Jensen Beach 6:15.32 6:52.43 8:47.91 6:44.19 6:48.31 6:31.81 5:21.70 -
13 Micaela Miguel SO Martin County 6:40.12 7:01.17 6:35.90 8:54.89 9:03.31 9:07.53 8:08.56 -
14 Gabriela Hernandez SO Jupiter 8:07.74 7:04.12 6:55.64 5:18.09 8:28.95 7:21.09 5:35.06 -
19 Emily Moore JR Fort Pierce Central 9:42.16 7:57.18 8:21.04 8:11.50 9:27.85 7:52.41 8:16.27 -
21 Destiny Brianvil JR Fort Pierce Central 8:28.99 8:44.73 9:16.22 7:26.02 6:12.56 7:15.53 7:31.27 -
22 Saige Stiles SR Treasure Coast 10:24.63 8:49.34 10:08.75 11:17.56 6:42.30 6:37.01 8:22.88 -
24 Shanda Ynnelus SO Treasure Coast 11:58.64 10:24.90 7:23.68 13:19.88 13:32.37 10:12.41 8:51.17 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Emerson Brinn FR South Fork 5:26.68 5:39.75 6:38.55 10
2 Alexa Hanssen SR Jupiter 5:50.44 4:57.88 6:57.03 8
4 Fripp Stringfellow SO Pine School 5:54.22 4:15.04 4:22.13 5
5 Karolina Ramirez FR Benjamin School 6:06.29 4:16.41 6:02.63 4
6 Maison Davis SO Park Vista 6:07.68 4:39.44 5:45.62 3
9 Riley Butterfield JR John Carroll 6:38.99 7:30.86 8:14.75 -
15 Bella Marx SO Benjamin School 7:06.16 5:49.46 8:52.70 -
16 Kinslee Ewing SO Martin County 7:26.02 8:01.71 9:13.07 -
17 Elizabeth Dinow JR Jupiter 7:47.79 5:46.17 5:27.46 -
18 Allison Ryan SO Martin County 7:56.52 6:35.52 5:38.33 -
20 Isabella Krastel SR Pine School 8:08.23 9:06.82 9:55.64 -
23 Destinee Harrold FR Fort Pierce Central 9:53.99 8:13.02 7:31.44 -