March 30, 2023
|
Mitchell - New Port Richey, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Edwin Gonzales JR Gulf 11.76 6
2 Jayson Atkinson SO River Ridge 11.78 4
3 Chandos Hilaire SR Anclote 11.98 3
4 Daquan Phillips SO River Ridge 12.00 2
5 Trystan Capille SR Mitchell 12.05 1
6 Hunter Beamon SO Gulf 12.05 -
7 Logan Polen SR Mitchell 12.06 -
8 Daniel Koenig SO Mitchell 12.11 -
9 Reece Rizzo SO River Ridge 12.15 -
10 Dayson Burnette SR Mitchell 12.17 -
11 Joe Crosby SO River Ridge 12.26 -
12 Dylan Barrantes SR River Ridge 12.28 -
13 Wedje Prophete-Schoepe FR River Ridge 12.29 -
14 Damian Spencer JR Anclote 12.34 -
15 Mark Short JR Gulf 12.35 -
16 Edward Ellison SO Mitchell 12.37 -
17 Jonah Clouse FR River Ridge 12.55 -
18 Jinsen Scorca FR Gulf 12.60 -
19 Bryce Darling FR River Ridge 12.67 -
20 Logan Collins SR Mitchell 12.85 -
21 Makhi Thomas SO River Ridge 12.90 -
22 Mikal Solomon FR River Ridge 13.00 -
23 Damian Dunn SO River Ridge 13.26 -
24 Joshuah Hilaire SO Anclote 13.30 -
25 Rick Ryder FR Mitchell 13.70 -
26 Logan Croushorn SO Mitchell 13.97 -
27 Walter Simon FR River Ridge 14.38 -
28 Carson Capille JR Mitchell 14.48 -
29 Devon Nguyen JR Mitchell 14.48 -
30 John Hudzietz SR Mitchell 15.81 -
  Herbert Van Der Henst SO River Ridge NT   
  Joseph Manfre SR River Ridge NT   
  Robert Peabody FR Mitchell NT   
  Emery Julian JR Mitchell NT   
  Jackson Wainwright SO River Ridge NT   
  Tyler Barch SR Mitchell NT   
  Michael Fry JR Mitchell NT   
  Mauricio Anton JR Mitchell NT   
  David Trtik JR Mitchell NT   
  Josef Cordero JR Anclote NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Wedje Prophete-Schoepe FR River Ridge 12.29 -
14 Damian Spencer JR Anclote 12.34 -
17 Jonah Clouse FR River Ridge 12.55 -
19 Bryce Darling FR River Ridge 12.67 -
27 Walter Simon FR River Ridge 14.38 -
30 John Hudzietz SR Mitchell 15.81 -
  Robert Peabody FR Mitchell NT   
  Herbert Van Der Henst SO River Ridge NT   
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
4 Daquan Phillips SO River Ridge 12.00 12.00 2
9 Reece Rizzo SO River Ridge 12.52 12.15 -
22 Mikal Solomon FR River Ridge 15.73 13.00 -
23 Damian Dunn SO River Ridge 16.98 13.26 -
26 Logan Croushorn SO Mitchell 12.16 13.97 -
  Tyler Barch SR Mitchell NT NT   
  Emery Julian JR Mitchell NT NT   
  Jackson Wainwright SO River Ridge NT NT   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
11 Joe Crosby SO River Ridge 15.70 12.26 9.20 -
20 Logan Collins SR Mitchell 16.45 12.85 16.07 -
25 Rick Ryder FR Mitchell 15.48 13.70 11.24 -
28 Carson Capille JR Mitchell 11.30 14.48 12.46 -
29 Devon Nguyen JR Mitchell 15.64 14.48 11.88 -
  David Trtik JR Mitchell NT NT NT   
  Mauricio Anton JR Mitchell NT NT NT   
  Michael Fry JR Mitchell NT NT NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Jayson Atkinson SO River Ridge 14.02 11.78 10.25 11.19 9.19 8.60 8.37 4
3 Chandos Hilaire SR Anclote 8.51 11.98 14.50 10.31 8.39 8.51 10.31 3
5 Trystan Capille SR Mitchell 12.05 12.05 9.40 12.17 9.89 11.69 8.68 1
12 Dylan Barrantes SR River Ridge 14.62 12.28 8.85 9.58 10.93 9.34 13.76 -
15 Mark Short JR Gulf 14.58 12.35 10.75 10.62 9.51 13.10 14.82 -
18 Jinsen Scorca FR Gulf 11.60 12.60 11.34 16.13 10.59 13.11 10.84 -
21 Makhi Thomas SO River Ridge 9.55 12.90 9.16 13.94 16.65 9.94 9.55 -
24 Joshuah Hilaire SO Anclote 10.38 13.30 12.91 14.37 16.76 13.97 11.31 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Edwin Gonzales JR Gulf 11.76 6
6 Hunter Beamon SO Gulf 12.05 -
7 Logan Polen SR Mitchell 12.06 -
8 Daniel Koenig SO Mitchell 12.11 -
10 Dayson Burnette SR Mitchell 12.17 -
16 Edward Ellison SO Mitchell 12.37 -
  Josef Cordero JR Anclote NT   
  Joseph Manfre SR River Ridge NT